Artur už má svůj byt! Bartošová ho vídá, jen když to Štaidl dovolí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Artur už má svůj byt! Bartošová ho vídá, jen když to Štaidl dovolí!

Zpěvačka Iveta Bartošová (46) už rok žije bez syna Artura (15), kterého soud svěřil do péče otce Ladislava Štaidla (67). Jak se s tím srovnala a kdy přesně se s Arťou může stýkat? K velkému překvapení o tom podle jejích slov rozhoduje právě Arturův táta. Ten už také svému synátorovi zařídil vlastní byt, aby se v patnácti cítil více dospělý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzina
16. 09. 2012 12:50

ta flundra lže až si věří!!!!!!!!!! To je drzost, ona ho všechno naučila, ona ho vypiplala, lae to, že se on staral o ní, když byla věčně na šrot, to už nepíše, a kolikpak na něj platí "milující maminka" o tom taky nikdy nemluvila, co???? A pročpak se o ní rok musel ten její Pepan starat, mýt jí a oblékat - snad nechce říct, že to bylo kvůli tomu jejímu nemocnýmu ramínku???? To tak velký kulový hofno, je permanentně na šrot, jsem jenom zvědavá, kdy od ní uteče i tenhle magor.Jen by mě docela zajímalo, kde bere prachy na ten chlast, takhleta mrcha se metanolem neotráví, co??

eva2208
16. 09. 2012 12:41

Štaidla nemusím, ale musí se mu nechat,že za rok dokázal s klukem více než ona za 14 let. A i když má v 15ti vlastní byt a zřejmě i domácnost, tak pod jeho kontrolou z nej bude samostatný šikovný kluk a chlap.

587587
16. 09. 2012 12:49

Myslím, že sám nebydlí. Spíše to tipuji, že v Štaidlově vile má třeba dispozici jedno patro či podkroví.

honzina
16. 09. 2012 12:53

přesně má slova, pan Štaidl je frajer, že Artura vytáhl z těch s.r.a.č.e.k, kam ho dostala ta jeho "matka", je z něj chlap, držím mu palce do dalšího života, konečně je šťastnej, zaslouží si to po tom všem.

lukolina
16. 09. 2012 12:25

Samozřejmě, mám z toho radost. Hlavně mám ale radost z toho, že z něj vyrostl úžasný a samostatný chytrý kluk, který je velmi silná osobnost. Nechci se moc chválit, ale je to moje zásluha. To já jsem ho vypiplala! V podstatě během toho roku, kdy jsem byla závislá na Josefovi , který mě musel koupat a oblékat, bych se o Artura stejně nedokázala postarat. Měla jsem co dělat sama se sebou.“

franckajagrova
16. 09. 2012 12:24

Ten kluk měl podobné dětství jako nevlastní děti Jacksona !

robin5
16. 09. 2012 12:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
16. 09. 2012 12:21

Tabor mu prospel i ostrihane vlasy.

franckajagrova
16. 09. 2012 12:59

Když s ní žil 15 let,tak se z toho bude minimálně dalších 15 let vzpamatovávat !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.