Artur už má svůj byt! Bartošová ho vídá, jen když to Štaidl dovolí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Artur už má svůj byt! Bartošová ho vídá, jen když to Štaidl dovolí!

Zpěvačka Iveta Bartošová (46) už rok žije bez syna Artura (15), kterého soud svěřil do péče otce Ladislava Štaidla (67). Jak se s tím srovnala a kdy přesně se s Arťou může stýkat? K velkému překvapení o tom podle jejích slov rozhoduje právě Arturův táta. Ten už také svému synátorovi zařídil vlastní byt, aby se v patnácti cítil více dospělý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
17. 09. 2012 18:09

Kdyby nechtěla,nemusí odpovídat.V jejím případě by neměla odpovídat vůbec,co vypustí z úst,tak jde o paranoidní blábol.

chlebasmaslem
18. 09. 2012 09:38

a s fernetem k tomu

zkrat.
16. 09. 2012 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
16. 09. 2012 18:59

O syna se starala chůva Golda.Výživné platil otec.
Nyní:výchova a výživné jen otec.Ona nic-ani o sebe se neumí postarat,jen každého využívá.Roky jí přibývají-co bude za let s babkou?!Ona věří svým vysněným slovům-je politováníhodná/ne ode mne-já si myslím,že je vychytralá.../.

alenkaa
16. 09. 2012 19:07

Máš ve všem pravdu. Sice Golda se o něho asi starala dobře, ale škoda, že ho neměl p. Štaidl od malička. Ten kluk už mohl umět jazyky a mohl teď studovat konzervatoř. Ale je šikovný a určitě to zvládne. Jen Iveta, jako dospělá ženská, by se měla už konečně nad sebou zamyslet. A dost o ní nebo budu sprostá.

hafyhaf
16. 09. 2012 17:57

rád že mi to Ifetka vysvětlila. Já jsem si až do teď myslel že děti které už v 10 letech vaři a starají se o sebe samy protože to jejich rodiče nedělají jsou týrané. A ony jsou vypiplané...

avion
16. 09. 2012 17:56

máte všichni pravdu,ale chudák syn,který to možná čte.

hillaarkaa
16. 09. 2012 16:51

A holopéérdelní lůza je jak u vytržení Nojoo,někdo má všechno a někdo jen tu holou péérdel-každého věc Člověk,pokud je zdráv je strůjcem svého štěstí

hu11
16. 09. 2012 16:28

Poslat ho do dolů a tu pindu za ním

alexa-lexa
16. 09. 2012 14:32

To je ale *** nebezká!!!Prej vypiplala jsem ho a dala mu základy vaře­ní!!!J­éééží­íííši to je hova-do ta ženská!! Věčně byla vožralá a zhulená,nněkde se válela ve svých vý-kalech a bude tady kecat jak ho piplala!!Golda ho piplala,ten kluk musí mít doživotní trauma z toho,co všechno mu tahle ludra hnusná,opuchlá kdy doma dělala a na co všechno se musel koukat!!!ZALEZ TY LUDRO DO KANÁLU A ZŮSTAŇ V NĚM S OBĚMA RYCHTÁŘEMA AŤ MÁŠ DOST A NEKECEJ TAKOVÝ BLUDY O TOM,ŽE TY SI TA,KTERÁ HO NĚCO NAUČILA!!! TEN TVŮJ KSICHT UŽ NEMŮŽU ANI VIDĚT A KDYŽ HRAJOU TVOJE PÍSNIČKY,VYPÍNÁ RÁDIO!

xell
16. 09. 2012 18:48

skvělý příspěvek

lillyli
16. 09. 2012 13:59

zřejmě nepamatuje na dobu, kdy p. Štaidl neviděl svého syna třeba i půl roku a jen platil a platil. A ještě jí to bylo málo. Ona neplatí a ještě fňuká.

leninos
16. 09. 2012 13:42

a ani se nezačervenala!

montevideo
16. 09. 2012 13:46

Ne, ona tomu fakt věří ! Měla by se zase zabalit do alobalu!

montevideo
16. 09. 2012 13:40

O "zásluhách" té mongoloidní rádoby "zpěvačky" svědčí zejména to, jak Artur vypadal, když byl s ní, a jak vypadá teď!

alex321
16. 09. 2012 13:32

Denně zvedat ožralou zblitou pomočenou pseudomatku z podlahy, zfetovanou, podřezanou, přiotrávenou.. přebalovat jí, krmit, vytírat po ní louže všeho možného.. bát se jít domů, v jakém ta troska bude zas stavu.. jakého o***lka si přitáhne a svrbění, vepřice jedna.. kdo zas bude na místě "tatínka" a koho budu muset v bulváru chválit... a ve škole jak se smějou a ty narážky a urážky.. Artur je fakt skvělý kluk, zocelený k neuvěření, dobř, že je pryč a žije. Tu pseudomámu asi moc vídat nechce, to si myslím tedy fakt, že ji nemůže ani cítit, sice ho porodila, ale máma to není... DO hrobu s ní.

alex321
16. 09. 2012 13:33

Slovo o.p.r.c.á.l.e.k není vulgární, ta fetka si to svrbění tlusté mezinožní rozgajdané prostory hojila pořád o.p.r.c.á.l.k.y.

alex321
16. 09. 2012 13:25

>Hlavně mám ale radost z toho, že z něj vyrostl úžasný a samostatný chytrý kluk, který je velmi silná osobnost. Nechci se moc chválit, ale je to moje zásluha. To já jsem ho vypiplala! < Ta určitě, veš líná vypitá, válí se roky jak prase a kyne zchlastaná, Artura vypiplala Golda a další chůvy, takhle pseudomatka je k hounu, prasnice tlustá líná odulá, těm jejím kydům se všichni jen zasmějí. Všimli jste si, jak převzala Pepkův slovník? Ten primitiv kriminálnická neustále všude užívá spojení >v podstatě

franckajagrova
16. 09. 2012 13:28

Tyhle kecy měla už před rokem..že jo vypiplala !

alex321
16. 09. 2012 13:35

Ta jo, ludra hnusná, to jí věří akorát tak slepý pavouk v koutě té její za***né neuklizené špinavé barabizny plné humusu....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.