Rama česká, německá, nebo rakouská? Každá je jiná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. června 2026

Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel

Rama česká, německá, nebo rakouská? Každá je jiná!

Ptáte se, jak je to možné? Výrobce nás prý rozhodně nešidí, jen máme jiné chutě než »Zápaďáci« a margarín si raději namažeme na chleba než použijeme na pečení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_776269
04. 09. 2012 16:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
05. 09. 2012 10:30

Není to tak. Naši tátové říkali:"češka do kuchyně, němka do postele a polka do maštale, protože to je *** že jí není rovno".

ja01
04. 09. 2012 15:13

Poslední cena, kterou jsem viděl byla u nás v malém městě 41,90 a u rodičů na vsi 43,90 Kč.

zadnice
05. 09. 2012 10:31

V ČR je to hlavně nejdražší, protože máme nejnižší příjmy!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.