Petra Janů o zesnulém manželovi: Životem jsme se prochechtali! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Petra Janů o zesnulém manželovi: Životem jsme se prochechtali!

Bude tomu osm měsíců, co ze světa odešel producent Michal Zelenka (†63), manžel zpěvačky Petry Janů (59). Zabila ho rakovina a pro Petru to byla tragická rána. Během chvilky přišla nejen o životní lásku, ale také o skvělého manažera a parťáka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rkluk01
02. 09. 2012 08:25

Ten rozhovor semi líbí! Je zdravě bulvární. A jak od Petry vím, byl i připravován. To jen nějaká mediální hyena byla tak hloupá, že bez ostychu udělala ten páteční žvást který byl hnusný... A nemá s tím dnešním nic společnýho!

pelagie
01. 09. 2012 21:57

fakt si myslíte, že v 63 letech je člověk už starý ??? já si to tedy nemyslím

bluedream
01. 09. 2012 22:25

To není o věku, ale o kondici. Když ho pořádně a dlouhodobě zdrbla nemoc, tak prostě zestárnul, vždyť se s tím trápil dlouho a Petra stála oddaně celou dobu při něm. Bohužel, rakovina udělá starce klidně i z 40letého člověka, když si zaúřaduje. I mladší změní k nepoznání.

rejpal3
01. 09. 2012 23:51

To rád slyším, protože si myslím, že v 63 letech člověk starý není - jen mne udivuje, pelagie, že se jinde tak trochu rozohňujete nad tím, že sedmapadesátiletý a tudíž mladý Láďa Vízek čeká s přítelkyní mimino...

hillaarkaa
02. 09. 2012 09:08

Hlavně že měl zdvih a nefušoval mu do toho soused,přeci

rejpal3
02. 09. 2012 10:21

3151958
01. 09. 2012 20:36

Mě zas udivuje,jak jste hloupá aveneta,nebyla jste u toho a asi nikdy neprožila strátu drahého člověka,každý si svou bolest léčí jinak,taky jsem si stím prošla.

rejpal3
01. 09. 2012 21:54

Aveneta je hloupá, citově nevyzrálá a plochá osobnost - zřejmě ještě nví, o čem je ŽIVOT... Však on ji naučí - na každého dojde...

rejpal3
01. 09. 2012 21:54

Oprava - neví

bluedream
01. 09. 2012 15:03

Tak předchozí lživé články AHA stáhlo, kde psali, že Petra nechala svého muže umřít samotného a utekla koncertovat, protože neměl rád slzy. Byla to totiž lež, Petře muž umřel ráno v náručí a koncerty měla až večer. A neuvedli to ani v tomto rozhovoru jasně. Doufám, že je Petra zažaluje, tohle je opravdu nejen hyenismus, ale přímo sadismus, co se vůči ní dopustili.

bluedream
01. 09. 2012 14:41

Myslím, že Petra měla skutečně krásný vztah se svým mužem celý život, který se málo kdy vidí nejen v show byznysu, ale i mezi normálními lidmi. Tohle nechutné navážení a lovení senzace za cenu, že ublíží člověku na nejcitlivějším místě, je nechutné. Dobře, že je Janů zažaluje http­://www­.super­.cz/14­724-ovdovelou-petru-janu-nechutne-napadl-bulvar-citim-bezmoc-a-budu-se-branit.html

aveneta
01. 09. 2012 14:03

Udivuje mě, že když manžel zemřel, tak jste měla koncerty.... bála jste si odžít skutečnost úmrtí manžela. To napovídá tomu, že jste k manželovi neměla ten opravdový láskyplný vztah a hlavně vám šlo o vaše pocity v danný moment proto ony koncerty v den úmrtí. Nechtěla jste ani mít děti.... prostě doslova "kariérní typ" který pak sám umíra v opuštění bez svých nejbližších, jako váš manžel....

rejpal3
01. 09. 2012 14:30

Co to tu meleš za nesmysly? Smrt blízkého člověka si každý musí odžít, jen někdo prostě v takové chvíli není rád sám. Petra je profík, mohla ty koncerty zrušit a každý by to pochopil - ale šla a zpívala - věřím, že jí to v daný moment pomohlo a jsem si jist, že se zachovala správně. I manžel by jí to schválil - to byte věděl(a), kdybyste ho znala(a) a tyto pitomé žvásty byste si pak nechal(a) od cesty, hovězino...

janulac
02. 09. 2012 13:27

bluedream
01. 09. 2012 14:44

Víš houby o jejím vztahu a soudit někoho, jak zpracovává žal, ti už vůbec nepřísluší. Petra manželu dosloužila až ke smrti, byl to starý pán a ona jemu bezmezně věrná a milující. Jestliže pro ni bylo lepší koncertovat, než se litovat doma, pak je to jen její věc, osobně je mi to milejší, než lidi, co na druhého kašlou a pak si rvou na sebe roucha a sypou hlavy popelem.

janulac
02. 09. 2012 13:19

Me zemrel pritel v poledne a nebyt dcery a kamaradek asi bych se sama zblaznila.Noc byla hrozna,potrebovala jsem nekoho, kdo by semnou byl.Asi nic nebite o umrti blizkeho cloveka, tak neodsuzujte.Jeste, ze pani Petru, ty koncerty mela a ze nechtela deti, tak si zkouknete jeji trinactou komnatu a vlastne , to bylo jeji rozhodnuti a myslim, ze ne sobecke, vedela, ze by se nemohla venovat cele ani diteti , ani muzice,tak to bylo spravne, hlavne jejji rozhodnuti.

rejpal3
01. 09. 2012 13:17

Přátelé, takto se žehlí mediální průser - hrozí žaloba, tak namísto čehí se udělá hot a nebezpečí je zažehnáno...
Petro, nevěřte jim, žalujte je, příště Vás očerní zase... Nemají svědomí...

hillaarkaa
02. 09. 2012 09:09

Máš pravdu-na potvoru ve všem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.