VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Petry Černocké! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Petry Černocké!

Favoritem tohoto týdne byla Anife Vyskočilová Hassan, jejíž pestré mezinárodní menu sklidilo velký ohlas. V bodování ji ale porazila Petra Černocká, která v kuchyni příliš neexperimentovala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
17. 08. 2012 23:09

Proč 64letý diblík, Petře je 62 když už. Zkrátka vám vadí stárnutí, ale to vás čekaá také, tak si počkejte na sebe. Stařecky vychrtlý tam nikdo nebyl, je to hnusné se vyjadřovat o někom kdo stárne. Však ono se to každému vrátí. Jednou se třeba také bude někdo ofrňovat a vyšklíbat. Hnus jak jsou lidé zlí.

andrea68
22. 08. 2012 17:15

tana66
17. 08. 2012 10:12

To by P.Cernocka musela dat Anife vice hlasu, aby Anife vubec mohla vyhrat. Neverim, ze vsem predem tvrdila, ze vitezkou je Anife, nemohla vedet, jaky bude vecer u Martina, zda nevyhraje on. Myslim, ze to byla pouze lez, aby v tom momente vypadala, ze Anife hodnotila vysoce a ze to neni kvuli ni, kvuli ktere Anife ve skutecnosti nespravedlive nevyhrala. Nikdy jsem nemela rada P.Cernockou, tato soutez mi me presvedceni potvrdila.

illis
17. 08. 2012 21:37

V takových a podobných situacích se vždy odhalí pravý charakter člověka, v takové situaci totiž pravé "já" je najednou venku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.