Šokující svědectví! Martin, který nutil seniorům předražené zboží: Prodejci musejí být zlí! Pak si vydělají 50 tisíc týdně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Šokující svědectví! Martin, který nutil seniorům předražené zboží: Prodejci musejí být zlí! Pak si vydělají 50 tisíc týdně!

Bezohlednost, »hroší kůže«, ochota vydělávat na důvěřivosti převážně seniorů. Takový je ideální profil prodejce masážní polštářků, nabízených převážně v supermarketech společností Casada, podle jednoho z těch, který se tím nějakou dobu živil. Deníku Aha! za slib anonymity Martin (25) ochotně popsal praktiky této firmy, kterou několikrát za nekalé praktiky pokutovala i Česká obchodní inspekce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martin666
28. 06. 2012 08:49

Dobrý den, Vážená redakce AHA mel by jsem zájem o práci prodejce pro tuhle firmu. 50 000,- týdne je pro me obrovským lákadlem. Mohly by jste mi poslat kontak na tuto firmu. Dekuji. Ps: pro pana (í) illis: vše ma takou cenu za kolik je člověk schopný si to koupit. Proč si človek koupí šátek LOUIS VUITTON za 10 000,- když padelek na tržnici stoji 100,-??? nebo od gueesu stojí jenom 2000??????

spajka
27. 06. 2012 13:16

že lidi kupují takové halaburdí,naprostou veteš.Prodejci postávají všude,v marketech-stačí jen mávnout rukou a ani se nezastavovat.Vše působí podvodným dojmem od pohledu,viz jejich oblečení-jsou jak jehovisti.Pokud budou ale lidé hloupí,tak se pakáž,která tímto způso­bem"pod­niká"­,bude mít super a užívat si luxusu.

illis
26. 06. 2012 20:23

na úžasnou výhru 6000,- Kč. Telefonicky si to nechal mladík potvrdit od šéfa a blahopřál mi k výhře . Dost dobrý herecký výkon, u mne však prostě neuspěl. Nejsem naivní, abych věřila, že to má hodnotu 12000,-Kč. Tak jsem mu řekla, že ráda přenechám svou "úžasnou výhru" někomu jinému. Ještě se snažil mi namluvit, že se to nemusí už opakovat, protože tisíce jejich firma rozdává pouze v tento den . Smůla, prostě jsem odešla. Moc dobře znám podobné praktiky, dost často mne zastaví a nabízí výhodnou koupi .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.