Svátky Karla Gotta - Ivana rozhodla: Najezdil ses dost, doma budeš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Svátky Karla Gotta - Ivana rozhodla: Najezdil ses dost, doma budeš!

Zatímco loni strávil Karel Gott (72) Velikonoce s celou rodinou a fenkou Stellou na venkově (údajně u Michaely Kuklové a jejího expartnera Romana Holomka), letos budou všichni doma. Ivanu Gottovou (36) totiž čeká moderování VIP zpráv, a tak bude mít hlídání holčiček na starost Karel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

street
09. 04. 2012 16:34

...vsechny spoludiskutujici, kteri maji ten samej nazor jako
je ten muj...
drzte se - ahoj

herecka
09. 04. 2012 13:40

Celý život si žil volně, teď musí poslouchat zlatokopku "Ivanku". Je v pořádku, že zůstal s rodinou, tak to má být, ale proč rozhodla Ivana, je snad už Karel senilní a nesvéprávný? Ponižuje ho kde může a ve společnosti či před fotografy předvádí šťastnou manželku a matku. Ve skutečnosti je to jinak.
Apropó, tisíckrát raději si poslechnu zpívajícího Gotta než koukat na trapnou, nezábavnou a nesympatickou Gottovou ve VIP zprávách.

street
09. 04. 2012 16:24

pro herecku - souhlas

alun-ka
08. 04. 2012 22:00

Taky přeju panu Gottovi z celého srdce,aby mu bylo dopřáno ještě mnoho spokojenosti v kruhu rodiny,kdo jiný si zaslouží být šťasten než kdo rozdává radost celý život.

alenkaa
08. 04. 2012 18:32

Krásná rodina! Karlovi přeji jen to nej nej nejlepší a hodně zdraví a štěstí do dalších let i celé jeho rodině! Zatím ho nikdo nedokázal překonat. Inteligentní všestranný chlap

elis3
08. 04. 2012 20:17

Je vidět, že jim to spolu zatim klape, navzdory všem nepřejícím

hillarka
08. 04. 2012 22:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

solochov
09. 04. 2012 13:43

Krásná rodina. Jen marně přemýšlím, komu je Charlottka podobná, Ivana ani Karel to nejsou. Nellinka je celý Gott, tam je to jasné.

bobina
08. 04. 2012 17:13

já jí fandím a ona všem těm,které na ní útočí jen tím vzkazuje....trhněte si nohou moulové a starejte se sami o sebe aby jste se měli tak jako já!!! Ta ženská mě prostě baví a já jí to její vítězství s Karlem ze srdce přeji,protože na rozdíl od těch neukojených chudáků co jí kritizují a kteří na ní nemají,ona se o sebe a o své děti postarala skvěle! Bude se mít dobře ona i její děti do konce života a těch pár blbounů kteří mají k vůli ní ohryzané nehty do krvava ať se klidně užírá dál!

zapomnenka
08. 04. 2012 18:03

vazena Bobinko: timhle prispevkem jste proste jenom potvrdila to, co vsichni vedi: ze madam Gottova je pouze hodne draha "prodejna zena" (nechci, aby mi pro vulgaritu smazali prispevek). Pokud na to ma zaludek, je to jen jeji vec, ale nektere z nas preferuji zajistit sebe a deti tim, ze si na to samy vydelaji. Ma to tu vyhodu, ze si pak muzou vybrat s kym, proc a jak. .....just saying....

alenkaa
08. 04. 2012 18:33

hele vzpoměnko: nezáviď, tak si také pořiď bohatého. Moje kámoška se vdala bez lásky, ale za prachy. No a co? Je to její volba (té kámošky), tak to udělej taky. Jesti na to vizáží máš

elis3
08. 04. 2012 20:18

..zapomnenka je trochu zmatená. V jednom příspěvku je na straně Gottové a ve druhém jí jde po krku

mondego
08. 04. 2012 21:46

..přesně tak, hillarka se taky dala dohromady s blbem podnikatelem a jak jim to spolu klape Jeden větší blb než druhý

hillarka
08. 04. 2012 22:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herecka
09. 04. 2012 13:38

street
09. 04. 2012 16:25

zapomnenka - pravda

georg7
08. 04. 2012 16:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
08. 04. 2012 15:53

Zamilovaná do sebe, a hlavinka na stranu je typická prot yhle typy. Karel buce stále říkat, že něco nevadí, že je to v pořádku, a ona těží z toho, že on nechce přiznat chybu/ na to je už přeci moc starý, aby tak dlouho vybíral a nakonec sáhl trochu vedle/

solochov
09. 04. 2012 13:47

Gottovou zachránilo, že si pořídila ty dvě holčičky, jinak by už dávno jistě letěla z domu. Pan Gott je slušný člověk a gentlemann, proto stojí na straně matky jejich dětí, ale v duchu si jistě vyčítá, že se takhle hloupě dostal do chomoutu. Hodně vedle Ivany zestárl, ač to bývá u starších můžu naopak. Je ztrápený, unavený a neustále pod tlakem téhle zlatokopky, která opravdu zneužívá toho, že se jí na veřejnosti zastane. Je mi pana Gotta líto, zasloužil by si po dlouhých letech tak velké slávy lepší a klidnější život.

street
09. 04. 2012 16:14

solochov - velice vystizne napsane

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.