Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela!

Titul Česká Miss 2012 získala jednadvacetiletá Tereza Chlebovská. Slavnostní ceremoniál poznamenala neprofesionální Gábina Partyšová.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

street
02. 04. 2012 11:40

Gottova, ta je skutecne ta nejvetsi protekcni trapka v soucasnosti, nejhorsi moderatorka v historii vubec...
... a vubec, kam se podeli vsichni ti skveli lidi, kteri by tam meli byt, ne jen vsechny tyhle protekcni spratkove, viz. vyse jmenovana, lidi delaji to co neumeji, podle toho to pak vypada...

street
02. 04. 2012 11:52

...kam se podeli moderatori, kteri umi a jsou profici?!

j-a-n-a
01. 04. 2012 10:33

jj má tak akorát na ty večírky,na víc nemá ani náhodou!!byla trapná až na půdu a prý kámošky mi budou závidět,že jsem tu byla se Slávikem!!No to ti teda Gábino mají co závidět!!! Že by někdo někomu záviděl to,jak tě ten namachrovanej magor,co nic neumí,ztrapňoval,to by museli být ty tvý kámošky tak omezený,jako si ty sama!Nebo snad měla namysli to,že ji tam osahával???No kdyby byla dáma,tak by mu jednu ubalila,že si něco takového dovolil,jenže holt žádná dáma není,tak jí to lichotilo!!Moje rada pro oba zní..Gábino vrať se k moderování večírků a ty vypelichanej seladone jdi machrovat někam do veřejného domu.......Takovou trapárnu co tam ti dva předváděli,to se hned tak nevidí!!!!!

avena1
01. 04. 2012 12:44

jeenn
01. 04. 2012 17:48

ivoadler
01. 04. 2012 10:08

je večírková královna, na víc nemá.

petrsvojtka
01. 04. 2012 10:05

Krásně tady blijete, miláčkové. Mě se naopak moc líbili. Byli výborní. A u partyšové nepovažuju za chybu to, co tady napsal pan redaktor. Ty dvě věci o kterých píše, jako o přežbleptech byly připravený a naopak v sále všechny pobavily. Naopak si myslím, že oba věděli o čem mluví. A pak i program téhle Miss byl zábavnější, než všechny ty "nudy" kdykoliv předtím.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 10:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

moncicacka
01. 04. 2012 11:18

elis3
01. 04. 2012 15:57

Zase ty tvoje ubohé bláboly, podnikatelihillarko

hillarka
01. 04. 2012 18:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alexa-lexa
01. 04. 2012 09:36

Za sebe si myslím,že tohle jedno slovo vystihuje celu tu trapárnu,co tam ti dva "moderátoři" předvedli!!! Nesledovala jsem to celé(to jsem prostě neskousla),ale to co jsem viděla mi bohatě stačilo!!!To střevo Partyška,to komentovat nebudu nijak moderovat snad trochu uměla jen ty mejdany,tam je "doma" a toho se měla držet!!Tady ze sebe udělala úplně neschopnou husu. No a koho napadlo dát k ní toho šaška ze Slovenska,ten by se měl zavrtat pod zem!!!Plácal tam debility,který vůbec s ničím nesouviseli!!! No prostě HRŮŮŮŮZA!!! Vždycky jsem tuhle soutěž považovala za noblesní věc,ale po včerejšku je to pro mě jen fraška!!No a výběr vítězek???To komentovat nebudu ta Miss World to je teda opravdu "krasavice"!!! Byla to prostě UBOHOST!!!!!

avena1
01. 04. 2012 12:46

Přesně tak, noblesní ta soutěž byla, když ji uváděl Jan Čenský, Marek Eben nebo Martin Dejdar. Včerejší večer byl jeden velký trapas!!!

street
02. 04. 2012 11:40

souhlas

nenane
01. 04. 2012 09:31

1) moderátoři - neschopní oba, každý jinak, on namachrovaný čobol, ona rádobykočka, ale blbka, antimoderátorka,
2) Maláčová - mele blbos.ti, prosazuje si své vyvolené vítězky, žádné hlasování na výsledky nemá vliv, počty hlasů se ani nevyhlašují
3) úroveň večera - pochybná, kandidátky Miss oblečené jako lehké děvy, těmi podvazky a provokativními barovými tanečky měly přesvědčit o jakých svých kvalitách???
4) vítězka - nevýrazná stydlivka, vyschlá jako hrozinka a pokud vím, loni neprošla ani dosemifinále, zatímco letos je za hvězdu?????
Suma sumárum - MEGATRAPAS celé od A do Z

hillarka
01. 04. 2012 10:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 10:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

malejavelkej
01. 04. 2012 09:04

a místo toho tam pofiderní kapela zpívá o prdění ve vaně. To jen proto, že tu hroznou odrhovačku teď furt omílaj rádia? Nějak se to tam nehodilo. Ale je to jen můj názor...

illis
01. 04. 2012 09:26

Doufám, že nešel překlad textu této písně Claudii Cardinale do sluchátek . Jednu chvíli se docela dost smála.

franta15
01. 04. 2012 09:00

Sledoval někdo to co tento přezíravec říkal? Moderování mělo
určitě svůj scénář a pochybuji, že se ho Slávik držel. Vypadalo to, že moderuje nějakou svoji show na úrovni uličního přeboru. Poznámky týkající se jeho osoby byly tak trapné, že se z nich všichni lekali - od soutěžících děvčat až po nás diváky. Takové kecy o jeho osobě nemůže moderátor vůbec vyslovit a jestli to mělo vypadat tak, že jeho neformální řeči mají dodat soutěži úroveň, tak to bylo úplně obráceně. Cokoliv Partyšová řekla k věci okamžitě přebil jednou větou, která všechno zhodila do suterénu. Trapnější rozhovor se soutěžícími jsme snad za celou historii této soutěže neviděli. Partyšové nezbylo nic jiné než svojí otázkou zachraňovat zaskočené dívky. Ty se jeho otázek přímo bály a často musely volit nějaké vyhýbavé odpovědi, protože měli dojem že když se mu odpověď nebude líbit, že ji právě on shodí před diváky a hlavně porotci. Je to ostuda a poprvé to úplně změnilo exkluzivnost soutěže právě díky Slávikovi a jeho kecům.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.