Miroslav Kalousek přiznal Aha!: Rozvedl jsem se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Miroslav Kalousek přiznal Aha!: Rozvedl jsem se!

Ministr financí Miroslav Kalousek (51, TOP 09) ukrýval choť Radku (54) velmi úspěšně před zraky veřejnosti. Pokaždé se vymluvil, že rodina nesouvisí s jeho politickou kariérou. Ve stejných tajnostech proběhl i jeho únorový rozvod! Až včera Aha! přiznal: »Ano, rozvedl jsem se!«
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
21. 03. 2012 11:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

8bc5
21. 03. 2012 09:54

Rozvod Kalouska je jeho osobní záležotost.Tak jak se chová v politice tak se asi chová i v privát­.zále­žitos­tech­.Kaž­dý konec manželství je prohra pro oba a je jedno kdo je v rozvod.stání vítěz.Z uvedeného je vidět,že spokojenost
v manželství neni o bohatství ale o nečem zcela jiném.Někdo se z chyb poučí a někdo bude pokračovat ve svých vyšlapaných cestič­kách­.Poli­tická moc asi ničí charaktery a ten kdo žádný nemá tak má totál.rozklad morál.hodot čeho jsme posled.dobou svědky.

tomik007
21. 03. 2012 05:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
21. 03. 2012 12:32

třeba je ráda, že bude mít od něj klid. Co my víme, ona učí chemii na vysoké škole, tak se holka neztratí. Vypadá docela dobře, tak si třeba někoho najde.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.