»Zlomená« Bartošová: Artur brečí, chce být u mě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

»Zlomená« Bartošová: Artur brečí, chce být u mě!

Zpěvačka Iveta Bartošová si ve VIP zprávách postěžovala, že její syn Artur už nechce bydlet u svého otce Ladislava Štaidla (66), ale chtěl by za každou cenu zas bydlet u ní v Uhříněvsi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jozefina
28. 02. 2012 23:37

Nejhorší na tom je,že je to marná snaha,ale nikdy jsem nebyla fanynka Ivety,přesto si myslím,že je to taky člověk a měla by se dát do pořádku,protože tohle už není sranda ,ale ty jako její fanynka tady píšeš pořád kolem dokola to samý.Být její fanynka už mě teď docela šokuje to jak ona na tom je a nebudu tady pořád dokola opakovat ať se stará každý o sebe.Ty seš taky dobračka,máš pravdu on si to život vyřeší sám!Hlavně ať se stará každý o sebe,úžasná filozofie.Seš úplně stejná jako ty co si z ní dělají srandu. Proč se nestaráš ty sama o sebe,je mi tě líto asi nevíš ani co je raelita.

jozefina
28. 02. 2012 23:37

Nejhorší na tom je,že je to marná snaha,ale nikdy jsem nebyla fanynka Ivety,přesto si myslím,že je to taky člověk a měla by se dát do pořádku,protože tohle už není sranda ,ale ty jako její fanynka tady píšeš pořád kolem dokola to samý.Být její fanynka už mě teď docela šokuje to jak ona na tom je a nebudu tady pořád dokola opakovat ať se stará každý o sebe.Ty seš taky dobračka,máš pravdu on si to život vyřeší sám!Hlavně ať se stará každý o sebe,úžasná filozofie.Seš úplně stejná jako ty co si z ní dělají srandu. Proč se nestaráš ty sama o sebe,je mi tě líto asi nevíš ani co je raelita.

jozefina
28. 02. 2012 23:39

Nejhorší na tom je,že je to marná snaha,ale nikdy jsem nebyla fanynka Ivety,přesto si myslím,že je to taky člověk a měla by se dát do pořádku,protože tohle už není sranda ,ale ty jako její fanynka tady píšeš pořád kolem dokola to samý.Být její fanynka už mě teď docela šokuje to jak ona na tom je a nebudu tady pořád dokola opakovat ať se stará každý o sebe.Ty seš taky dobračka,máš pravdu on si to život vyřeší sám!Hlavně ať se stará každý o sebe,úžasná filozofie.Seš úplně stejná jako ty co si z ní dělají srandu. Proč se nestaráš ty sama o sebe,je mi tě líto asi nevíš ani co je raelita.

komodor
28. 02. 2012 22:41

pekne si to rozsekla jen co je pravda. Doufam ze se Darina v laznich divala. Ta musela jit do vrtule. Bude mit ted mimoradnou peci v laznich kdyz ji Pepa zakazal se vratit domu. Tak kdyz Darina tvrdila ze neni Pepa nasilnik a zenu by ani kvetinou neuhodil tak se nemusi bat jet domu. Jestli kecala tak si muze najit tve foto z nemocnice s monclama a dusevne se na to pripravovat. Jo jo to jsou wjecy teda a to jeste neni vsemu konec. Ted by to Darina mela verejne dementovat pac nemuze byt pred narodem za cuchtu a hrabe se do toho dlouho nevlozil tak by taky mohl. Jeste Busa by mohl Darine dosvedcit ze se jenom nevali a dlouho se neozvali synove Rychtaru. Jo to bude jeste mela. Iwet ne abys to vzdala. Koukej ke svetlym zitrkum.

evinka1111
28. 02. 2012 22:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jozefina
28. 02. 2012 22:54

Ať se dá radši do kupy,snad nechceš,aby se na tu trosku kluk díval a ať je pravda jakákoliv,jedno je jasný Iveta není při smyslech o tom žádná,píšeš,jak když seš na tom stejně.

qwertina
28. 02. 2012 23:21

majojo
28. 02. 2012 21:03

Tak tomuhle snad věří jenom ta kravěnka ubohá. Jestli je Artur normální, padá vstávaje-lehaje na kolena tváří k východu a děkuje nebi, že ho odtamtud táta vytáhl.

zelena.karkulka
28. 02. 2012 19:17

ta mu nedá pokoj nikdy

zkrat
28. 02. 2012 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
28. 02. 2012 18:12

Měla jsi jít před odjezdem do Iralie k leakři a na neschopenku. Na nervy se amrodí dlouho, klidně půl roku, možná déle. A měla jsi tůstat, třeba i sama, v té Itálii a dát se dohromady, chtělo to opravdovou pauzu, ne dovolenou. Ať by si byl Martuccci sám tady, občas by přijel, později jste mohli udělat duety. Vše děláš nepromyšleně a Rychtář také. neví co chce a tak se rozvádí, ač se nechce rozvádět a tak pro tebe zůstane ženatý. Vše je k ničemu. Zřejmě je hrubý, sprostý je tedy určitě. Artura zpátky nedostaneš, tak ho nelituj, však mu zle není. V 18 letech můře přijít a budete bydlet spolu, tři roky utečou jako voda.

montevideo
28. 02. 2012 18:03

http­://www­.super­.cz/93­31-iveta-bartosova-brani-rychtare-jeho-zena-je-neskutecne-lina-a-pepickovi-strasne-nadava.html

leninos
28. 02. 2012 17:58

co, taky malý zelený? nebo modrý?

leninos
28. 02. 2012 17:53

si z nás všech dělaj kozy...zlomená tak maximálně z absťáku. Chudák Artur

montevideo
28. 02. 2012 17:56

Zlomená ? Nacucaná jako houba !

leninos
28. 02. 2012 18:00

když u ní se to už asi nepozná - chemie nebo chlast, k tomu tři mozkový buňky v posledním tažení...

evinka1111
28. 02. 2012 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
28. 02. 2012 17:55

Tobě je holt, evinko, hned všechno jasné, že? Proto taky všude mentoruješ .

raduzkaxxx
28. 02. 2012 18:15

evinko,máme tě v paži

mondego
28. 02. 2012 19:48

Ale kdepak raduzkoxxx, ty si to popletla, v paži nás má přece evinka. My máme evinku o hodně níž

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.