Dagmar Havlová při natáčení Sanitky: Usíná sama! Ale chlapi se o ni přetahují! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dagmar Havlová při natáčení Sanitky: Usíná sama! Ale chlapi se o ni přetahují!

Dagmar Havlová (58) po smrti svého manžela, exprezidenta Václava Havla (†75), už skoro dva měsíce den co den usíná sama. Deník Aha! vám přináší exkluzivní fotografii krásné herečky v negližé, jak se v peřinách chystá ke spánku. A nutno dodat, že i přes smutek a osamění vypadá úžasně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
23. 03. 2012 14:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
23. 02. 2012 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
16. 02. 2012 09:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vungtao
14. 02. 2012 16:28

Bratr Franty15?Chudáci rodiče.

vungtao
14. 02. 2012 09:55

Mám asi po dvaceti letech chřipku a tak trochu času mrknout i na bulvárek - tohle není úplně normální, myslím, že paní Franta15 trpí maniodepresivní psychozou, jinak to není možné. Jasně, kdzž umřel Gottwald, všichni mu pochlebovali, nikomu nevadilo, že to bylo na syfilis a že byl vrah, Havel časem také ytratí punc čítankového hrdiny a myslím, že už to bude v příští generaci, ale dělat z Dášeny hrdinku, to může opravdu jen primitiv.Ano, od mládí se dost nadřela, takže ted si mzslím, že je v té posteli opravdu zaslouženě a ráda sama.Paní Franto15, pojdmě, navrhneme zákon o zásluhách pro ni, ano?ano?ano?

nitram55
14. 02. 2012 10:35

Primitiv jsi Ty!!!

vungtao
14. 02. 2012 09:44

Poooomoc, poooomoc, já myslela, že jsem se narodila v zemi Blanických rytířů, a ted, samá vlzedo-p-r-d-e-le typu Franta 15 - myslela jsem, že je nakažlivá jen chřipka, ne, i psychoonemocnění. Hodte na ní sít, nebo jí dejte přečíst scénář k Sanitce, at si pobrečí - neee,neee a neee.

vlaku
14. 02. 2012 09:22

Určitě si nenakvartíruje nějakého vypočítavého chlapa. Proč taky ? Není problém si hezky za.*** s nějakým hezkým zajíčkem a pak pa. Peněz a možností má dost. Jen ať si užívá pozemských radostí.Život utíká velmi rychle. Dášo, lovu zdar!!!

hillarka
15. 02. 2012 10:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franta15
14. 02. 2012 09:21

Ty sprostá trhovkyně, svoji zvědavost si nechej pro sebe. To cos napsala je tak primitivní, že se o tom ani nedá psát. Ty být prezidentkou, tak zůstaneš až do smrti vdovou anebo si najdeš nějakého bezdomovce! Schválně, abys udělala radost lidem, jako jsi ty. Co to tady řešíš? Jestli sis vzala nějakého ňoumu, tak je to tvoje věc. A jestli máš naopak milionáře, tak buď ráda. S adresou "pod mostem" bys nemohla krmit lidi těmi svými žvásty.

franta15
14. 02. 2012 09:10

Tak si čtu reakce na můj článek. Naši lidi, hlavně ta chlapská část mně nepřekvapila. Ti největší nýmandi a ta pravá lidská
spodina se zase ukázala. Špatné hodnocení dávají paní Dagmar ti nejhorší z nás. Nevynechali jste ani pohřeb, ani dědictví, ani to že má v natáčení scénu v posteli. Přitom by nikdo z vás neuměl udělat tolik věcí, které musela za pár dní do pohřbu zvládnout. Každý z vás být na místě jejího manžela byste svůj majetek /pokud byste měli víc jak tu stovku co máte v peněžence/ odkázali někomu jinému, než své manželce, která byla váš nejbližší člověk. Anebo byste svoje dědictví po
zemřelém partnerovi odmítl! Nikdy byste taky netočili jako herci seriál, ve kterém budete sedět v posteli a číst odb. literaturu. Všichni kdo se tady do ní strefujete si hledáte každý den na internetu ženské, které mají doma manžely a děti a děláte s nimi věci, o kterých seriál vůbec není. Je to tady banda pokrytců, kteří nic neví, nic neumí, jsou bezejmennými NIC a přitom ze závisti kydají špínu na všechno, co si Blesk vezme do huby! Havlová je krásná a úspěšná žena a výborná herečka, a to ji vy všichni Nýmandi nemůžete zapomenout a
proto ty sprosté útoky. Chtěl bych vědět co byste dělali, kdyby Havlová dědictví odmítla, kdyby plnila stránky inernetu nějakými milostnými avantýrami, kdyby si jen normálně užívala život a svoje peníze, které si umí moc dobře vydělat a nechala hraní? Co byste psali potom??? Ani potom byste na ní nenašli ani jednu nit suchou! Co s takovými kazisvěty, kteří všechno jen kritizují, pomlouvají a urážejí lidi na anonymním internetu. Já být na jejím místě tak udělám to co Maxa,
který šel s tím jak ho urážejí až k Ústavnímu soudu a nedávno vysoudil odškodnění 1 milion korun. Kdyby to co on udělali
všichni, tak byste vy všichni sprosťáci, kteří tady urážíte
každého, kterého si tady Blesk vezme do parády už byli v péči exekutorů.

nitram55
14. 02. 2012 10:33

mirkazam
14. 02. 2012 08:56

Tak to víš, botox a plastiky dělají své...viděli jsme fotky, když měla rty jak kačer donald.

Shelby16
14. 02. 2012 00:56

mě by zájímalo, jestli by si Dáša vzala hodného chuďase, když tvrdí, že Václava si nebrala kvůli penězům !

nitram55
14. 02. 2012 10:30

Snad se nesnizi, s takovyma ***ma co sem prispivaji se neda bavit o nicem.

hillarka
15. 02. 2012 10:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herecka
13. 02. 2012 19:39

...jak jste ji ještě nikdy neviděli!
Pravda, neviděli, pouze na řezničkém špalku s Bolkem , tam se hodila víc.
Ale mezi námi, té paní muselo nutně přeskočit, nechat se fotit v posteli v negližé v jejím věku a nechat se dát na titulku bulváru. Nevěřím, že v jejím případě to udělal bulvár svévolně. Asi se z toho dědictví radostí pomátla, normální soudná ženská by se k ničemu podobnému nesnížila.

nitram55
14. 02. 2012 10:29

Nejdriv si precti clanek nez zacnes psat moudra.

solochov
13. 02. 2012 19:24

DEJTE NÁM UŽ SVÁTEK S TOUTO VYPOČÍTAVOU HÉÉÉREČKOU, KDO JE NA NI ZVĚDAVÝ, AŤ SI ZAJEDE DO PRAHY. KAM SE POŘÁD CPE???? PROČ BERE PRÁCI OSTATNÍM HERCŮM??? HRÁLA SI NA PRVNÍ DÁMU, I KDYŽ TUTO ROLI ABSOLUTNĚ NEZVLÁDLA, TEĎ SE BUDE CPÁT DO DIVADEL A PŘED KAMERU! TFUJ !

pepit
13. 02. 2012 16:51

Díky za dobrá slova.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.