Jak porazit dětskou rýmu! Její příčiny, léčba a prevence... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jak porazit dětskou rýmu! Její příčiny, léčba a prevence...

Letošní většinou teplejší zimní počasí dává našemu zdraví pořádně zabrat. Virózy a rýmy se šíří snadněji hlavně v dětských kolektivech, ani dospělí však nejsou proti nákaze imunní. Děti však může rýma pořádně potrápit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

red79609@...
23. 09. 2018 18:48

Tak u nás se nám nejvíce a nejlépe osvědčil nosní sprej nasivin sensitive. V tomto období ho mám neustále při sobě

eva.trlikova
01. 12. 2015 08:51

Rýmička dokáže být pěkně otravná Odřený nos, všude kapesníky... ale už jsme taky zahájili prevenci mořskou vodou a je to zatím ok. Po poradě s doktorkou kapu i synkovi (6.měs.) Quixx baby kapičky každý den, aby byl odolnější proti kapénkovým virům.

anetakoun
02. 10. 2015 08:06

Hodně se nám osvědčily kapičky Quixx Baby...při rýmě krásně usnadňují volné dýchání a nebo se dají používat i k denní péči o nosánek a prevenci před rýmou...

sambiliong
30. 07. 2015 17:48

Super věc je, že jsou na trhu i kapky s mořskou vodou už pro miminka od narození, zjistila jsem to u naší dr. - Quixx Baby. To je dobré vědět, protože my mořskou vodu na rýmu užíváme všichni, tak nechci dělat u mimča výjimku.

elizabet24
16. 07. 2015 08:34

Rýmu s našimi dětmi máme min. 4x do roka
Nejlíp se nám osvědčila mořská voda...pro nejmenší novorozeňátka dokonce existují kapky s mořs.vodou Quixx baby­...na­kapu,­odsa­ju (odsávačkou na vysavač) a znovu nakapu. Funguje to dobře a většinou do týdne je po rýmě

polakovaklara
20. 10. 2014 19:42

O té doby co začaly děti zase od září chodit do školky,...je rýma u nás doma na denním pořádku...na ucpaný nosánek máme nejraději Quixx s mořskou vodou,používáme ho všichni v rodině...je přírodní a tak ho můžou děti už od 6m a i těhotné a kojící :o)

sambiliong
16. 10. 2014 13:05

Mám dítě s chronickou rýmou, začalo to už ve školce. Prostě jakmile se trochu ochladí, už posmrkává a popotahuje. Udělali jsme dobrou zkušenost se sprejem Quixx, protože ten obsahuje mořskou vodu, není v něm nic "chemického" a tak se dá užívat podle libosti. Dáváme mu ho s sebou i do školy, aby si sám stříkl do nosu, když bude potřebovat.

babicka2
23. 12. 2015 12:05

Preven­ce,pre­vence,­preven­ce..­.čis­tit nos a pečovat o něj...já nedám přesně kvůli tomu dopustit na kapičky Quixx baby...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.