Neházejte peníze z oken! 7 nejčastějších chyb, které vás ročně stojí tisíce korun! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Neházejte peníze z oken! 7 nejčastějších chyb, které vás ročně stojí tisíce korun!

Časy nám nakloněny nejsou, zdražuje téměř všechno a snad každá rodina hledá, kde ušetřit. Ale kde začít škrtat? No přece v položce »zbytečnosti«! Aha! připravilo seznam sedmi nejčastějších chyb, jimiž se mraky Čechů nevědomky připravují každoročně o tisíce korun…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tomik007
06. 01. 2012 21:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lea61
06. 01. 2012 19:06

Zajímalo by mě, jak autor přišel na to, že průměrná rodina utratí za potraviny měsíčně 4300Kč. Pokud beru, že průměrná rodina jsou matka, otec a dvě děti, tak mi to připadá silně podhodnocené. Já si zapisuji již dlouhá léta (profesionální deformace ) každý výdaj naší rodiny. Spadáme do termínu "průměrná rodina", ale ať dělám, co dělám pod 8 tisíc to stáhnu opravdu výjimečně (do potravin započítávám stravu dětí ve škole i stravu rodičů v práci - jinak by údaj byl k ničemu, že). Taky mi kámoška tvrdila, že za potraviny neutratí více, než 4000Kč při stejné sestavě. Tak jsem ji doporučila zapisovat si opravdu každou utracenou kačku - a ejhle, dostala se na 10 000Kč. Myslím, že údaj v článku je mimo mísu.

herpes
06. 01. 2012 16:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.