Herečka Kateřina Macháčková: Jsem sama, bez partnera! A vlastně to docela dobře zvládám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Herečka Kateřina Macháčková: Jsem sama, bez partnera! A vlastně to docela dobře zvládám!

Dcera slavného herce a režiséra Miroslava Macháčka (†68), herečka Kateřina Macháčková (62) po svém otci zdědila nejen zmatek na duši a problémy v lásce, ale i vytrvalost a chuť žít si tak trochu po svém.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amfitryon
29. 10. 2017 18:21

..otec pani Kateriny Machackove ,/ reziser, cinohra ND/ se jmenoval MIROSLAV a ne KAREL Machacek a byl to vynikajici divadelni reziser !..aspon tohle si zjistete pane autore clanku, pokud se chcete nazyvat PROFESIONALEM ve svem oboru :]

amfitryon
29. 10. 2017 18:18

..otec pani Kateriny Machackove ,/ reziser cinohra ND/ se jmenoval MIROSLAV a ne KAREL Machacek a byl to vynikajici divafelni reziser !..aspon tohle si zjistete pane autore clanku, pokud se chcete nazyvat PROFESIONALEM ve svem oboru :]

decathlon
11. 12. 2011 18:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dannaa
11. 12. 2011 09:38

Také si myslím,že je to moc hezká paní.Přeji Vám hodně štěstí a zdraví paní Kateřino.Je mně sympatické jak píšete o přirozeném stárnutí bez plastik atd..

komodor
11. 12. 2011 07:48

z toho kalendare vypada velice dobre na svuj vek a i na jinych fotkach. Ona je takovej tip ze muz citi potrebu ji furt ochranovat. Rozhodne je prirozena a nedela ze sebe zadneho diblika pac tim krasnym diblikem je. Tak pani Katerino drzim palce at jeste toho spravneho muze potkate.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.