VIDEO Podruhé zklamaná Iveta: V ruletě přišla o 100 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

VIDEO Podruhé zklamaná Iveta: V ruletě přišla o 100 tisíc!

Majiteli kasina Pavlu Páskovi (43) nestačilo, že Ivetě Bartošové (45) připravil horké chvilky na pódiu. Když skončilo dvanáctiminutové utrpení, přitáhl zpěvačku k ruletě. A tam coby zkušený hráč Ivetu vyzval, aby do hry vložila sto tisíc korun, které dostala od svého mecenáše.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

makkky
01. 12. 2011 18:03

Nejsem fanda Ivety a myslím si,že sama by svých trapných scén měla nechat!!!!!!Je úplně slepá s prominutím Blbá,že jí nedochází jak si z ní všichni vyloženě utahují!!!!Ať se jde léčit a pak se začne chovat,jako normální člověk,jelikož to co předvádí nikam nevede!!!!To je lístek na rychlík přímo někam!!!!!Dělá si to vše sama,takovému člověku už nepatří ani lítost a soucit!!!!

catherin4
01. 12. 2011 14:22

ale preco nazyvas odpustenie dlhu 850 000 za odspievanie 3 pesniciek a vylosovanie tomboly prizivovanim sa? To, ze sa nacpala praskami a zapila to chlastom uz je len a len jej problem! Keby dosla triezva a nesfetovana, vsetko hravo zvladne

hillarka
27. 11. 2011 15:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vlaku
27. 11. 2011 08:09

Je to normálně mafián těžkého kalibru. Tady ukázal svoji inteligenci a povahu. Odhaduji to tak, že v brzké době dostane od někoho pořádně na budku. Santo, podívej se pořádně !!! To je výsledek Tvojí privatizace. Santovi jsem v počátcích věřil a zjistil jsem, že je to nabubřelý, samolibý zloděj a lhář.

gordon
27. 11. 2011 00:48

poznali jste kromě p.Páska a Úpíra Krejčího další hyeny, co se přiživují na Ivetě?

cvifrhofr
26. 11. 2011 22:59

ale téhle vypité alkoholičce už není pomoci.A to mi prosím netvr´dte,že je nemocná.Je to jenom alkoholička,které chlast vygumoval mozek.Není nemocná,je především absolutně blbá,nemá mozek a hlavně je vypitá.A pan Pásek bohužel zneužil jejího vygumovaného mozku a udělal,to co udělal.A já se mu nedivím.On dluh 850tisíc korun není žádná legrace.A já panmu Páskovi fandím.Alespoň se ukázalo,že vypitka IB je úplně mimo a má vlastně být v blázinci.A to doživotně.Je už na hranici idiotismu.

irena1960
26. 11. 2011 19:58

už jsem takhle nepobavila Ivet je republikový šašek Znám jednu takovou Jitku M , taky chlastá víno a když je pěkně pod vlivem, tak se tváří přesně tak blbě, jako Bartoška.

baronessa
26. 11. 2011 17:42

dejte jí už pokoj. Je to nemocný člověk. A hodně smutné je to, že nemá skutečné přátele. Kdyby měla aspoň jednoho, zařídil by jí léčení.

sport17
26. 11. 2011 18:03

Není problém léčení zařídit,ale Ivet tam dostat a hlavně udržet.Ona je přesvědčená,že je zdravá,že nepije e nefetuje a není závislá.Pokud nebude zbavena svéprávnosti,nikdo jí k léčbě nedonutí.

loriwin
27. 11. 2011 07:43

genicon
26. 11. 2011 14:18

To, na jaké "úrovni" a s jakým "vkusem" se v této ubohé zemi odehrávají tzv. VIP večírky, svědčí o mnohém. Ubohost, ubohost, ubohost. Myslím, že z paní Bartošové pan Pásek "blbku" neudělal. Ona jako blbka už přišla a tak i odešla. Totéž se týká i pana Páska a - obávám se - i mnohých ostatních zúčastněných. Je zajímavé sledovat, jak spousta bohatých patří i do skupiny těch velmi chudých. Třeba zrovna takový bohatý pan Pásek, který kolem sebe hází statisíci a možná i milióny, je zároveň velmi chudý. Duchem. Bohužel tam byli i ti opravdu chudí-chudí, jak na svých účtech, tak na duchu. Těžce nemocné paní Bartošové ale asi nikdo - ani hrabě, ani instalatér - nevysvětlí, že by měla zůstávat jen doma, v klidu, a kdyby třeba opět pocítila nutkavou potřebu zajít si do lesa objímat stromy, měla by tak učinit bez asistence médií. Jenže ona si, chuděra, dozajista myslí, že jí fotografové fotografují, protože je krásná a slavná. Nikdo, ani eventuální nový knížepán, ani arabský princ (natož instalatér) jí nevysvětlí, že se kolem ní všichni sbíhají jen a jen v naději, že: zakopne a upadne - pozvrací se - omdlí - dá někomu facku (dostane facku)- pokusí se opět zazpívat, anebo jinak zpestří další VIP večírek. Inu, počkejme si. Zábava je to opravdu kvalitní a na vysoké "úrovni".

paralenka
26. 11. 2011 13:21

Bartošové jsem nikdy nefandila, vždy ji za její eskapády odsuzovala, ale co předvedl Pásek, z toho se chce zvracet!Obrazně řečeno - zaplatil si ji jako holku na telefon a stejným způsobem se k ní choval. Není jeho věcí mstít se za Pomeje, jako pán pohybující se v určitých kruzích by měl mít úroveň. Má - leda tak úroveň zahnojeného vola!Tohle, co předvedl, je podpásovka z těch nejhorších, ženská je na dně a on ji ještě přišlápl. Jo, dostala se tam sama, ale evidentně už se věci dějí, aniž by mohla cokoliv ovlivnit. Měla by vypadnout z Prahy a hledat se tam, kde má kořeny. V tom ji žádný chlap nepomůže.

rachellka
26. 11. 2011 17:41

A co čekala? Že jí dá někdo 850 tisíc za to, že zazpívá 2 písničky na playback?. Pardon, ale neumět zazpívat písničku Tři oříšky pro popelku, to je opravdu umění. Zpívala ji tolikrát. I já ta slova znám zpaměti! Ale i když slova vypadla, ok, ale ona byla falešná! To je mazec! Je vidět jak na tom je! Ať se jde nejdřív léčit a potom chystá návrat. Tímto si jedině uškodila. Mimochodem jsem zvědavá, kdy se z toho zase "složí".

catherin4
01. 12. 2011 14:28

Ta zenska je na dne uz aspon 20 rokov ak nie cely zivot. Miesto toho, aby sa konecne raz zacala liecit a dotiahla to do uspesneho konca furt sa len oziera a napchava antidepresivami. Nic strasne od nej nechcel ale ze jej za to odpustil dlh takmer milion korun to ty nevidis! Strapnila sa sama, nikto jej k tomu nedopomohol! Vsak nevedela ani otvorit usta a vysukat jednu suvislu vetu a potacala sa, ze kebyze do nej niekto len troska drgne, skaci sa k zemi. Takto sa chodi pracovat? Kebyze toto urobi hocikto iny, tak ma prusvih ako svina, a nie ze mu niekto bude davat melon!

oltec
26. 11. 2011 12:58

Iveta by se měla léčit je hodně nemocná a Pávek škoda slov .

yarda
26. 11. 2011 12:31

Co kdybyste jí už dali pokoj?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.