Helena Růžičková (†67): Příbuzní ji nenávidí i po smrti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Helena Růžičková (†67): Příbuzní ji nenávidí i po smrti!

Nesmrtelná herečka Helena Růžičková (†67) se potýká s nenávistí své snachy a jmenovkyně Heleny mladší i skoro osm let po smrti... Ta odmítla uznat čestné občanství, jež Růžičkové udělila západočeská Slatina – obec, kterou milovala a poslední roky života v ní i bydlela. Na domě, který po Růžičkové zdědily vnučky Lucie a Kamila, proto nesmí být in memoriam umístěna ani památeční cedulka...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
09. 01. 2014 06:01

Je s podivem že se nikde nepíše že snachu vyhodila Růžičkova ze svého domu když měla mladší dcerka 10.dní i se souhlasem jejího syna nevraživosti snachy vůči Růžičkové se proto vůbec nedivím

1a26us3
05. 01. 2013 21:53

Jak je možné že po smrti Helenky tam okamžitě snacha naběhla a rabovala? Určitě je to zlá ženská a je mi líto že v obci nic nevyvěsí vždyť tam žila a lidi ji měli rádi a snacha o tom nemá co rozdodovat.Nikomu nic zlého nepřeju ale doufám že jí holky oplatí zlo.A s tím majetkem stejně nakládá snacha.A proč vše vyhodila? Byla to památka na babičku,dědu i jejich otce!!!A kdyby mě někdo napadal že jsem nezažila tchýni je na omylu.S první jsem si rozuměla.Jelikož mi umřel manžel po 4 letech jsem se vdala a druhá mě ve49 letech komandovala jak malé dítě.A co se týče filmů s Helenkou máme je rádi.Jo jak se říká ( někdo má rád holky jiný zase vdolky a kdo jsi bez viny hoť kamenem.

va45
17. 11. 2011 23:18

p.Heleny,že neudělala pořádek v dědictví,než mít takovou snachu tak to rači věnuji na charitu.Asi tak špatná nemohla být,když věděla,že to budou dědit vnučky a herdek baba snacha to bude užívat do jejich plnoletosti.Helena byla zlá zato snacha dle vás je anděl, když nenechá ani dat na Helenin dům památeční cedulku,nebo snad ten dům postavila její snach a její vnučky.Pro mě je její snachakorát odpad,když se tak chová po zhrábnutí dědictví.Kdyby jim Helena nic nenechala,tak by se tady nemuselo o ni hulvácky mluvit a ona by mohla v klidu spát a snacha a vnučky by měly akorát velký kulový. Snad Helena byla taky jen člověk.A o tom to je.

zlobit
17. 11. 2011 17:38

Špatně jste četli, zdědily to vnučky a ne bývalá snacha. Je to velký rozdíl, s majetkem do plnoletosti vnuček nemůže moc hejřit.

majojo
17. 11. 2011 21:46

Že nemůže? Tak proč tpo dělá - respektivě zákon jí to umožňuje? No a co se opičí lásky týče, ona ho snad ta ¨paní
helenka mladší přebalovala, když byl v kómatu? Ne, to dělala ta nenáviděná tchýně, která dobře věděla, kdo to všechno jednou zdědí.

va45
17. 11. 2011 14:11

p.Růžičkovou taky nijak zvlášť nemusím,ale neříkejte,že jste se nikdy nepodívala na "kýčové filmy p.Trošky.Při dnešním Americkám braku,který nám televize servíruje a to pořád dokola,tyto filmy a pohádky jsou dle vás možná kýčové ale v každým případě odpočinkové.Člov ěk se aspoň u nich zasměje a odreaguje. Jinač vás můžu ubezpečit,že jednou budete taky tchýně pokud máte děti.Už by jste měla na sobě začít pracov at,aby jste nenásledovala vaši tchýni.Nikdo totiž neví jak se bude chovat na stará kolena.Všechny ženský to čeká být tchýni a snachou.

beruna
17. 11. 2011 06:29

To, že si Růžičková získala některé lidi několika uřvanými rolemi v kýčovitých Troškových filmech, ještě neznamená, že to nemohla být semetrika, nesnesitelná tchýně a opičí matka, která s dospělým synem manipulovala. V takovém případě je odpor bývalé snachy naprosto pochopitelný. Kdo takovou tchýni nikdy nezažil, ať se klidně dál rozněžňuje nad "Helenkou"...

xell
17. 11. 2011 13:49

..jako herečka byla dobrá, to ji nikdo nebere, ale v reálu to nebyla nic moc, připomíná mi mou tchýni, to je taky taková herečka a je jí i podobná

majojo
17. 11. 2011 21:48

No - Troška to bylo tak troškju pro peníze, ale co Homolka? Nebo Vlak dětství a naděje?

va45
17. 11. 2011 00:26

hochu,hoch,kdy se ti to stalo,Růžičková a ODS,ach ty svatá prostoto a tak se dělají drby

Uživatel_100057
16. 11. 2011 22:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

321946
16. 11. 2011 17:57

at to bylo mezi nima jak chtělo,ale tabulka na domu mohla být,to by se mladé Růžičkové nic nestalo.Po smrti člověka se má odpouštět,může se jí ta nenávist vrátit od jejích dětí

avina
16. 11. 2011 16:13

Mladá je ...Majetek bere,ale úcta,dík jí chybí.Ukázka charakteru.Její řeči-výchova dcer,,,nemám slov.Já totiž p.Růžičkovou měla ráda.
Každý má rád své děti.Opičí láska ml.H. k nelásce babičce je-zvláště po rozvodu!Proč to brala,chativá mladá

setug
16. 11. 2011 15:45

bych totéž.Bývalá snacha má pravdu, Růžičková byla sprostá, nesnesitelná a věřím, že bývalá snacha v této rodině měla těžký život. Zažila jsem několikrát Růžičkovou v nemocnici, když tam ležel její syn Jiří. To skutečně byla až nesnesitelná opičí láska.

salamandr1
16. 11. 2011 15:23

Musejí to být strašně zlí a lidé, úplné hyeny. Zdědili něco, na čem neměli sebemenší podíl, od rodiny, do které se matka dcer provdala a ani se s nikým nestýkala. Když nenechala HR závěť, pak jim to po právu patří, ale už ze slušnosti a nějakému ohledu na známou herečku by jim ta tabulka na domku vadit nemusela. Nechtěli bychom mít v rodině takové rádoby "příbuzenstvo", takové supy a hyeny, fuj !!!

bohatypodnikatel
16. 11. 2011 15:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tomik007
16. 11. 2011 17:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
17. 11. 2011 21:42

Ty jsi taky znal každýho, zbohatlíku.

bohatypodnikatel
18. 11. 2011 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.