Skutečný příběh - Šel jsem se oběsit: Život mi zachránil inzerát v novinách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Skutečný příběh - Šel jsem se oběsit: Život mi zachránil inzerát v novinách!

O tom, jak je snadné stát se bezdomovovcem, se přesvědčil na vlastní kůži i Oldřich Havlíček (57), který zhruba před čtyřmi roky přišel o všechno. O byt, rodinu i zaměstnání. Nechybělo mnoho a jeho život skončil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jarin56
18. 11. 2011 22:55

Chtěl bych, aby tento novinář od novin AHA - Jaroslav Benda přijel za námi do obce. Možná by pak napsal skutečný příběh člověka, který zde žil. Musel by poznat, jak žil nejdříve v obci Dolní Čermné a pak v Horním Třešňovci. Pak by tento novinář napsal skutečný příběh člověka. Stačilo by nejdříve oslovit děti, pak manželky, pak přítelkyně, zaměstnace ve firmě a pak možná zbývajicí lidi. V tu chvíli by se s novináře stal spisovatel. PS: Oldo prosím tě napiš pravdu.

joe32
18. 11. 2011 21:59

proč si shánět pořádný zaměstnání s registraci, lepší jsou melouchy a brigády nikdo nedá exekuci na plat na dluhy a výživné na děti že, proč se asi schovával aby o něm nikdo nevěděl a pak ze sebe udělat chudáčka v novinách

joe32
18. 11. 2011 21:41

myslím si že by pan redaktor měl zajet do čermné a třešňovce a lanškrouna a zeptat se jak to vidí jeho bývalá manželka, rodina ti co za něj dosud platí

joe32
18. 11. 2011 21:38

pokud vím tak odešel od rodiny a na děti neplatil, na jeho manželku chodily exekuce na jeho dluhy, na děti neplatí ještě pořádně možná ani dnes. a toho náhradníka našel rok až dva potom co odešel a pořádně o sobě nedal vědět

joe32
18. 11. 2011 21:34

To už neřekl že dělal agenta providentu a na celou svou rodinu a a asi na dalších 200 - 300 lidí napučoval peníze od providentu a udělal dluh 2 - 3 miliony dluhu , kam všechny ty peníze přišly nevím prý údajně hrál automaty.

jaro26
17. 11. 2011 22:40

ale ,je videt ze kdyz clovek moc chce ,vyresi se vsecko

jarin56
18. 11. 2011 23:11

pravda - co toto slovo v naší zemi znamená. Novinář si muže napsat co chce, podnikatel si může z práce vychodit koho chce, politik a poslanec si může říkat co chce, odbory bouchají do prsa, kdo získá nejlepší post ve své straně, miliardář ti vysvětluje, že před rokem 1989 jsme byli bohatá země, soudce tě soudí několik let, ale pravdu se již nedovíš. Jediná pravda je, že věčně tady nebudem.

jarin56
17. 11. 2011 10:27

Zdravím pana Havlíčka a novináře, který napsal směšný příběh člověka, který se nemůže ukázat ve svém bydlišti a jeho okolí.(Horní Třešňovec a Dolní Čermná)
Zanechal zde manželku s dětmi bez prostředků. Své příbuzné a přátele obral o peníze. Do současné doby tyto za něho splácejí dluhy. Nebyl schopen za nimi příjít a řešit uvedený problém. Pan novinář, který napsal tento článek, napsal blud a těmto lidem plivnul do obličeje.

domino22
13. 11. 2011 18:24

Moc na mě příběh pana Havlíčka zapůsobil... a moc mu přeji štěstí a klid

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.