Bartošové zakázali Artura! Synovi zrušila oslavu a dostala trest! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Bartošové zakázali Artura! Synovi zrušila oslavu a dostala trest!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se vykašlala na oslavu patnáctých narozenin syna Artura! Původně slibovala, že vezme Artíka na večeři, ten ale na mámu čekal marně...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
14. 10. 2011 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

skrina
14. 10. 2011 20:51

a jistě má taky vlhčí kundičku, viď ty prase z kolbenky, který si jen říká bohatý podnikatel

bohatypodnikatel
14. 10. 2011 21:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
14. 10. 2011 09:44

Josef Novak
Tohle me vzdycky spolehlive rozesmeje. Ja vim ja vim cerny humor. nechutne, nevkusne, ale nemuzu za to
To se mi líbí · · Zrušit sledování příspěvku · Sdílet · 12 červen
4 lidem se to líbí.

Josef Novak ‎))
07 říjen v 15:55 · To se mi líbí
Dorotka Foryová protože jste vůl a velký, že? ty vaše sprosté, trapné a o nevelké inteligenci svědčící komentáře o tom jen vypovídají. Nakonec: svůj k svému sedá, rovný rovného si hledá. A ten váš film, to musí být velký propadák a blbost.
Před 10 hodinami · To se mi líbí · 1 osoba

Josef Novak *** - Ivetku pomlouvat to umis, ale kdyz ti to nekdo vraci toto najednou boli, pico vypatlana...
Před 10 hodinami · To se mi líbí · 3 lidem

Edita Piroutková Srát na takovýýýý... )) škoda slov kámo....
Před 10 hodinami · To se mi líbí · 2 lidem

Olga Procházková Nejde měna rozum,co vy tady pane Nováku děláte,jsou to přeci stránky IB.Tu její již špatnou pověst ještě více zhoršujete a a ji ubližujete.Co jste vůbec zač?
Před 9 hodinami · Už se mi to nelíbí · 2 lidem

Josef Novak Tohle jsou MOJE stranky ty *** stara tupa !!! Moje album...jezismarja ty ses tak blba jak se vubec dokazes nazrat takhle blba...
Před 9 hodinami · To se mi líbí · 3 lidem

Josef Novak *** je ti asi 150, mas dva ***lizky a dve kocky chudaci zvirata...
Před 9 hodinami · To se mi líbí · 2 lidem
Dorotka Foryová Nováku, podívej se na sebe, o tebe bych kolo neopřela a jsi ubohý sprostý hlupák, ale asi si to se svým IQ houpacího koně ani neuvědomuješ. Ostatní urážíš a sám se pořádně prohlídni svoje fotky, tak škaredýho chlapa jsem dlouho neviděla. Al...Zobrazit více
Před 54 minutami · To se mi líbí · 1 osoba

Josef Novak Mazej do pici doroto, na Ivete uz te abanovali tak budes oxidovat na mem fajsku jo, jenomze tady se s takovejma picama jako ty ne***, chudaci tvoje deti, takovou hysterku mit za matku...
Před 36 minutami · To se mi líbí
Dorotka Foryová skutečně nestojím o to s primitivem diskutovat, myslím, že

bohatypodnikatel
14. 10. 2011 10:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
14. 10. 2011 11:43

ty ale budeš stejný primitívek jak Novák

bohatypodnikatel
14. 10. 2011 23:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

duncinela
14. 10. 2011 09:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nemezis777
14. 10. 2011 07:43

Je mi zle z tejto tzv. matky. Ak nevie, čo so sebou a chce, aby si ju jej syn niekedy vážil (hm.....), tak nech rešpektuje odporúčania lekárov a nech sa konečne správa zodpovedne. Nezaslúži si už ľútosť, mala "x" príležitostí, aby svoje konanie napravila. Nech už nechá svojho syna vyrastať v zdravom prostredí, bez stresu a tej špiny, ktorá je okolo nej.

bohatypodnikatel
14. 10. 2011 10:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baron49
14. 10. 2011 06:39

Sledujem toto celé divadlo myslím si, že skoro 14 rokov a dovolím si vyriecť, že inak to dopadnúť ani nemohlo. Niektorí naši spoluobčania ak sa majú nadpriemerne nevedia čo majú robiť s roupama...Ak by žila striedmo tak ako väčšina obyvateľstva ČR určité takéto maniere by si neuštedrila a nenavarila. Nech mi to prepáčia ale myslím si, že je tomu tak zamestnaný človek nemá čas na blbosti a na roupi...

xcarodejka
13. 10. 2011 16:48

je divné,že by nechala Artura čekat, zatím se nevy­jádři­la..­...vč­era byl úplně strašný den. Každopádně samá intrika, až mě bylo z pocitu kde to žiju hodně zle. To Česko je už jak jedno velké propadliště pod šibenicí......

sport17
13. 10. 2011 20:13

Ale vyjádřila,když se to profláklo,tak to svedla na novináře,že se tam srotili.Ale už zapomněla dodat,že je na to sama upozornila.Chtěla exhibovat jako milující matka a nevyšlo to.Ale Artur si už chudák novinářů užil dost,předhazovala jim ho jako psovi kostičku.

egyptanka
13. 10. 2011 13:22

Strasna matka.

vesnicankavemeste
13. 10. 2011 13:24

Strasna je.
Ale matka?
Prednejsi je ji porad pidvizdik nejakyho chlapa jak jeji syn. Tedy pomalu jeji byvaly syn.

zadnice
13. 10. 2011 16:42

Ta už je totálně vyřízená.

vesnicankavemeste
13. 10. 2011 13:18

jak se mohla stretnou se svym synem,kdyz ona popri vokalech se uci hrat i na hudebni nastroj - na hoboj.. A aby delala rychleji pokroky,tak k te vyucbe pouziva i po vecerech jako nahradu hadici jejiho nejnovejsiho amanta Rychtare. Tak uznejte sami,ze ona vsechno stihnout nemuze" Proc ji tak vsichni krivdite?

bohatypodnikatel
13. 10. 2011 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vesnicankavemeste
13. 10. 2011 13:18

ani se ti nedivim,kdyz mas u sebe Hillarku

bohatypodnikatel
13. 10. 2011 13:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.