Exmilenec Bartošové Martucci: Jeho vztah trval jen 21 minut! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Exmilenec Bartošové Martucci: Jeho vztah trval jen 21 minut!

Domenico Martucci (35) střídá ženy častěji než Iveta Bartošová (45) své pády na dno a následné comebacky. S vnadnou blondýnkou Evou Perkausovou, která už v patnácti letech pózovala pro Playboy, se rozloučil již po 21 minutách vztahu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

verenkalordova
01. 10. 2011 13:02

A NEJSEM JANA:

verenkalordova
01. 10. 2011 12:59

DOMENICO JE DOBRY ZPEVAK, S KRASNYM HLASEM A KULTIVOVANYM PROJEVEM...NE NEMAM TO ZAPLACENE ..OPRAVDU HO ZNAM A JSME DENNE V KONTAKTU NEJSEM ANI KURTIZÁNA ANI NIKDO JINÝ JEN VÍM ŽE SE MÝLÍTE A MRZÍ MĚ ŽE NA NĚJ TADY HÁŽETE ŠPÍNU! KDO TU NEMĚL LÁSKU NA JEDNU NOC NEBO KRÁTKODOBÝ VZTAH ???????? SÁHNĚTE SI SAMI DO SVĚDOMÍ A NAVÍC NEMÁTE PRÁVO SOUDIT ŽIVOT ČLOVĚKA KTERÉHO ZNÁTE JEN Z PITOMÉHO B...!

verenkalordova
01. 10. 2011 12:54

ZÁVIST JE HROZNÁ ŽE?????????

verenkalordova
01. 10. 2011 12:53

A TEN ZÁVISTIVEC CO TU PSAL OHLEDNĚ ROZMĚRŮ JE UBOŽÁK KAŽDÝM COULEM A PŘÍPAD PRO MUDR. CHOCHOLOUŠKA ANEBO GAY KTERÝ JE DO DOMČI ZAMILOVANÝ JINAK NELZE VYSVĚTLIT TO CO TU PSAL...ZKUS PRODLUŽOVACÍ EROTICKÉ POMŮCKY ALE MOZEK TI NIC NEZVĚTŠÍ :d

verenkalordova
01. 10. 2011 12:50

DOMENICA ZNÁM OSOBNĚ A PROTO VÍM ŽE TO CO TU PÍŠETE NENÍ PRAVDA JE TO SKVĚLÝ ČLOVĚK KTERÝ VŽDY JEDNÁ FÉR A NAROVINU, NAROZDÍL OD VÁS!!!JSEM S NÍM DENĚN V KONTAKTU ... NIKDY NESUDTE ČLOVĚKA POKUD NEŽIJETE JEHO ŽIVOT

trottola
29. 09. 2011 16:18

naprosto souhlasim!

trottola
28. 09. 2011 23:11

je to jenom ubozak a radsi at se vrati do Italie za maminkou! Tady v Cesku musime resit jine problemy! Jinak byl jsem na strankach www.do­meni­comar­tucci­.eu a neni to tak super zpevak. Slysel jsem o hodne lepsi zpevaky.

bruntal1
28. 09. 2011 23:13

Kazdy ma svuj nazor, podle me je to dobry zpevak. Myslim si ale, ze s Ivetou to myslel opravdu dobre...

trottola
28. 09. 2011 22:59

ten hrabe si mysli ze jen protoze ma par zamky a 20 cm ptaka muze si dovolit su-kat kazdou holku!! At jde do pr!!!

bruntal1
28. 09. 2011 23:00

závist....???

bruntal1
28. 09. 2011 22:59

Byla jsem na jeho stránkách www.do­meni­comar­tucci­.eu ..... poslechla jsem si jeho písničky.... skvělá interpretace, nádherný hlas, profesionální projev.

sport17
28. 09. 2011 16:31

Ale těm ženským se divím,že se nebojí AIDS-Při takové aktivitě je všechno možné.

vesnicankavemeste
28. 09. 2011 19:46

Ja to spis otocim. To se Domenico nebal AIDS pri te velehlasne promuskuite Bartosovy? Asi proto casem dostal z obavy ten tik v oku. a jen na margo podotykam,ze za 21 minut lze ipíchat zenskou a se s ni rozejit.

bruntal1
28. 09. 2011 23:04

už jsi slyšel/a o prezervativech?

sport17
29. 09. 2011 05:49

Samo,ale při jeho deklarovaných aktivitách je víc než jasné,že je nemůže mít pokaždé po ruce a tady mu je na zazvonění nikdo nenosí.A co se týče IB,pochybuji,že by patřily jejím standardním potřebám.Hlas má naprosto průměrný a projev profesionálního prostituta,je to obyčejný italský plážový inženýr.Ale vždycky se najde dost pitomých ženských,které naletí na to že je ital,ani by nemusel být hrábě.S IB to pochopitelně myslel dobře,něco za něco. Já tě budu často a dobře obhospodařovat a všechno prásknem i s fotkama do medií.Tobě bude dobře na těle a já se stanu známým.A všichni ti budou závidět,jakého jsi konečně našla chlapa.A zviditelnili se důkladně oba.IB má z ostudy kabát a je pro blázny úplně všem(cvoky na jejím fb vyjma)a o Domčovi taky ví každý.Ale pěvecky nikoho stejně nezajímá,jen se nechává fotit s hloupejma kačenkama.

krystynka1
28. 09. 2011 15:33

To je strašné,co se děje kolem Bartošové.Je to dospělý člověk a může si dělat co chce.Už toho bylo kolem jejich afér dost a dost.....

babatomanija
28. 09. 2011 16:06

o Bartošové tu nic není.....já to alespoň nevidím. Krystynko 1 ty jsi první, kdo v diskuzi zmiňuje její jméno. Pokud se píše nadále o Martuccim a jeho děvách, tak se mu nakonec zadařilo se přes Ivet zviditelnit. A polévku si přihřívají i ty děvy. Zřejmě si myslí "nějaká morálka sem a , nějaká morálka tam", a hlavně že si mne někdo třeba všimne. V této "tolerantní" společnosti jde přeci jen především o peníze.

vesnicankavemeste
28. 09. 2011 19:48

Strasne je to co dela ta vyzila pani Bartosova-Pomeje. Soulozi s kdekym,tak cemu se pak divis? Ted to dela s Rychtarem ,tak je o jednu aferku navic.

kubajakub
28. 09. 2011 14:40

Janu Krupovou neznám, sice není můj typ, připadá mi také na té fotce jako kluk, ale to neznamená, že je špatná nebo dě.ka, ne? A i kdyby nakrásně třeba byla - je to věc toho pseudohráběte a její, vám všem je do toho ..víte co.

annahradecek
28. 09. 2011 11:29

Takový ten archetyp Evy/ velká prsa, dlouhé blond vlasy/ a už je bohužel žena pokládána za lehce dostupnou, naivní, lehkomyslnou, ap. Vždy tot ak není. Někdy naopak překvapí solidně vypadající paní, která i s páchnoucími bačkorami zvládne nevěruý v kanceláři se šéfem v pracovní době. Já jsem spíše pro tu romantiku a i naivitu, protože bez ní je život chudý. Demonstrovat,že jsem sexuálně náruživý a ženy potřebuji střídat závratným tempem a je obtížné zůstávat věrný, tak to je primitiovní a trapné a svědčí to o morálním úpadku. Taková osoba je k politování byť jezdí v limuzíně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.