Bývalý prezident USA George Bush o 11. září: Právě četl dětem pohádku, když se to stalo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bývalý prezident USA George Bush o 11. září: Právě četl dětem pohádku, když se to stalo!

V pozici nejmocnějšího muže světa zažil absolutní bezmoc. „V televizi jsem sledoval, jak stovky lidí skáčou z mrakodrapů do náruče smrti a já nemohl nic dělat,“ vzpomíná bývalý prezident USA George W. Bush (65) na 11. září 2001, kdy teroristé zbořili letadly Světové obchodní centrum (WTC) v New Yorku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
08. 09. 2011 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gambusino
07. 09. 2011 21:38

Ten pan Bush měl knížku vzhůru nohama ještě než tu zprávu dostal.Pročpak? Čekal tuto zprávu předem?????

proxima
08. 09. 2011 06:31

To byl stejně zvláštní den 11.9. Bush četl jako hodný prezident pohádku dětem ve škole daleko od Bílého domu (máš pravdu, to video jsem viděl ... ano, vzhůru nohama), Rumsfeld si poranil pacičku a byl na ošetření, ministryně zahraničí mimo, celá letka USAF cvičení v Kanadě, z WTC odvoláni psi na hledání výbušnin - asi byli na očkování proti vzteklině, v WTC bylo ten den o několik tisíc lidí méně, než obvykle, o tom jak spala sedmička už jsem psal v dřívějším příspěvku (FBI ...) --- mimochodem taky moc hezký video : žádný letadlo, jen řada perfektních po sobě jdoucích výbuchů. Že by všechno náhoda ??? Jen se omlouvám, za svojí chybu. Napsal jsem Delta Airlines, tak pardon, byla to United Airlines, jejíž letadla se téměř vypařila, ale pasy terroristů zůstaly neporušené v hořících troskách budov WTC a Pentagonu (a to je taky hezký video - takhle navést 747 metr nad zemí a ještě zmenšit rozpětí křídel z titanu? No Coperfield by to stěží dokázal ...)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.