Soukup ve společnosti s novou láskou? Svědectví mluví za vše | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Soukup ve společnosti s novou láskou? Svědectví mluví za vše

Zatímco Agáta Hanychová (38) po rozchodu s otcem své dcery Rozárky nezůstala dlouho na ocet a zakotvila v náruči Mirka Dopity (39), sám Jaromír Soukup (54) se užíral smutkem a samotou. Tomu je ale možná nyní konec!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jaroslav Vašíček
19. 11. 2023 12:13

"Zloduh" nauč se pravopis a pak teprve svá moudra piš veřejně!!!

reagovat nahlásit
zloduh
29. 10. 2023 11:51

Hanychová to prvotřídní zlatokopka a divým se Soukopovi že oni vůbec zakopl s tím musel počítat jí jde jenom o prachy a pokud má jako že jo majetek tak asi dopadne blbě což je škoda nadřel se dost vtv a ted bude muset platit tythle nádheře....A Žilková by se měla stidět za to co porodila hnus....zlodějku a chamtívýo mamar

reagovat nahlásit
jaja03
29. 10. 2023 02:57

Co vlastně tato žena ještě chce,dělá svým dětem jen ostudu a měla by se léčit.

reagovat nahlásit
safinka59
28. 10. 2023 06:08

Lidé se schází, rozcházejí... některé ženy rodí jako hrušky každý rok bez rozdílu komu a proč, některé jsou zodpovědné a mají to v hlavě srovnané. Potkám chlapa bez rozdílu, zda v lepší společnosti, nebo hospodě nejnižší kategorie, otěhotním... ono to nevyjde, tak scénář opakuju a když je těch dětí více nadávám, že stát nepomůže ! Agáta je vlastně prototyp samoživitelky, kterých dle statistik přibývá bez rozdílu, zda je vztah dlouhodobý, nebo žena pořád jede v režimu * hledá se táta *. Všeobecně však samotný pojem samoživitelka vyvolává v mnohých pocit lítosti, snaze pomáhat a odsoudit společnost ,že málo nabízí. Každopádně Agáta nepatří k těm, které na sociálních sítích a v médiích pláčou, že nemají na jídlo, bydlení a základní potřeby, ale nastavila zrcadlo těm, které aniž by byly finančně zaopatřené, aniž by byla jistota trvalého bydlení a zaměstnání, přesto rodí na potkání... názorně to ukazuje pořad Výměna manželek, kde ze 75% tyto tzv. samoživitelky s několika dětmi žijí na hranici bídy s druhem, se kterým jsou happy a free s pivem a cigaretou, ale v lednici bída, chlad a prázdno...bez zubů, základních hygienických návyků a téměř všechny pořád bez práce, jelikož jsou opět na mateřské ! Další kategorie jsou svobodné ženy/ matky, které mají životní standard, létají na dovolené a stálého partnera, otce dítěte... ale zneužívají systém , který nabízí v kolonce * samoživitelky * výhody spojené s pobíráním dávek a příspěvků.
Jednoduše dochází ke zneužívání, lhaní...
A na základě těchto informací jsme informováni, že počet samoživitelek stoupá a musí se tomu věnovat větší pozornost.
A kdo je na konci tohoto nezodpovědného životního stylu víme. Děti ! Ty děti, které nemůžou za to, že jejich matka je morální troska !
Žijeme ve třetím tisíciletí, nabízí se spousta možností ochrany, když už ženu svědí rozkrok, proto se ptám, proč ?! Proč to těm človíčkům děláte, když máte holé zadky ?!
Agáta dá dětem určitě všechno za všech okolností a strádat nebudou. Ale nez

reagovat nahlásit
Aktros
27. 10. 2023 19:17

A koho to ještě zajímá 🤔

reagovat nahlásit
Liba Metloková
27. 10. 2023 16:45

Soukupovi bez ní bude líp. Problém je, že ve hře je tak malé dítě, kterému tato nezodpovědná žena odpírá otce.

reagovat nahlásit
Lenka Horka
27. 10. 2023 15:00

Já mu to přeji. Po tom, co mu provedla sobecká a nezodpovědná Agáta by si zasloužil šťastný, harmonický vztah, který bude zodpovědný a tím pádem i trvalý .

reagovat nahlásit
AHel
27. 10. 2023 14:25

bizár a oba zoufalci, oba zralí dospělí lidé se společným dítětem ve věku 1/2 roku už randí s jinými...dítě bych jim vzala a je zavřela na psychiatrii, aby se probra­li..­.katas­trofa.

reagovat nahlásit
hejhej
27. 10. 2023 14:19

Hanychvá i Soukup jsou už s těma informacemi ze soukromí trapní. Už o nic víme skoro všechno, ještě nám ovšem nezdělili zda jim chutná jíst a zda mají pravidelnou stolici. Jsou oba pitomci.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.