Očistec Hanychové nekončí: Další rána po rozchodu se Soukupem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Očistec Hanychové nekončí: Další rána po rozchodu se Soukupem

Neprožívá nejveselejší období života. Agátě Hanychové (38) se v poslední době vše sype jako hrad z písku. Nekrachl ji totiž pouze vztah, ale i byznys.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Zuzka V. Pavlikova
29. 09. 2023 16:19

Ano, děkuju za pobavení se ve stresu.
Stará a mladá št-tka či Lesk a bída kurtizán... TO JE PŘESNÉ! Soukupovi není co závidět. Haleluja!

jirter
28. 09. 2023 10:15

Stará + mladá št-tka. K tomu obě potrhlé, nezodpovědné. Ale chlapů hodně potřebné. Říkla jsem to hned, že si s ní Soukup nese-e do vlastních gatí. A také to dlouho netrvalo. Teď bude mít celý zbytek života nervy z toho, co z jeho dcery stará a mladá žíla vychovají - to co jsou obě, Kordula je v závěsu také a malá Rozálie bude mít stejnou výchovu. A za dědečka Holomáče.

Lomikel
28. 09. 2023 09:31

Honoré de Balzac napsal slavné dílo "Lesk a bída kurtizán"
Agáta se starou Žílou by mohly pokračovat a napsat druhý díl.
Zkušeností mají mnoho, přemnoho...

Uživatel_5678149
28. 09. 2023 07:13

Tak, ze byla po 3 tydnech znamosti tehotna...tak na to jsou vzdy dva...Soukup si mel dat pozor, ale protoze z ni byl hotovej, tak mozek se mu prehoupl jinam...neni to jen jeji vina. To, ze ji vyhovovalo mit dite s movitym postarsim tatuldou ji nevadilo...jestli to byl zamer? Mozna ano...Pak jeho dluhy a konec...Co se tyce pujcovani jejiho ditete Soukupovi...je to miminko, mela by byt zatim jeste par mesicu u mamy...Pokud se maji deti dobre, at jich ma trebas 10 a tatuldove plati...Ale jak to byva...Soukup videl mladou a nepremyslel...Kdyz mohl a mel damy s velkym D..neudrzel si je...tak dobre mu tak...ani svou manzelku si neudrzel...nikoho..

fany22
28. 09. 2023 12:22

Mě vždycky pobaví, když někdo píše, že si Soukup měl dát pozor, jakoby se jednalo o sedmnáctiletého nezkušeného kluka. On nepochybně dobře ví, jak se dělají nebo nedělají děti. Jsem ale přesvědčená, že on ve svém věku a doslova po pár dnech s Agátou, i když si ji postavil na piedestal, to dítě rozhodně neplodil uvědoměle. Logicky jí důvěřoval. Takže zbývá varianta, že ho podvedla.
No co, nebyla přece první. Takových, co jim selhala antikoncepce zrovna a právě s úspěšným a bohatým mužem, těch je!
A ani se za to nestydí.
No a staršímu pánovi to chvilku i polechtalo ego. Je borec! Sbalil - dle něj - krásnou, mladou holku, a ještě s ní bude mít dítě!
Že bude do roka k smíchu, netušil. A mně je ho fakt líto. I když je nesnesitelný, nabubřelý a kdoví co ještě. Protože do toho šel s čistým srdcem a ona ho prachsprostě využila.

Martina Hašlerová
27. 09. 2023 19:05

Stará i mladá jsou stejný kr.vy! A když jim to někdo žere a věří - dobře mu tak. Stejně jsou to samí zm.tci, nemají si co vyčítat.,

Jana Mala
27. 09. 2023 16:53

Nechci to tak napsat, ale 3 děti a 3 otcové je opravdu skandální. Za krátký čas s jiným v posteli a hned
otěhotní..Práci modelingu nestíhá, prý stačí vyčistit zuby . Asi bude žìt z alimentů. Malou Rozárku tahá po Instagramu, přestože sito otec nepřál. Vyjádřila se na jeho adresu velmi sprostě. Pritom mu musí Rozárku na pár hodin půjčovat. Až bude starši, bude se o dceru soudit. Ty její skandály ale nikoho nezajímají . Proč nám je vnucují ?
.

uschi
27. 09. 2023 17:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Jana Mala
27. 09. 2023 16:48

Nechci to takn napsat, ale 3 děti a 3 otcové je opravdu skandální. Za krátký čas jiným v posteli. Práci modelingu nestíhá, prý stačí vyčistit zuby . Asi bude žìt z alimentů. Malou Rozárku tahá po Instagramu, přestože sito nepřál. Vyjádřila se na jeho adresu velmi sprostě. Pritom mu musí Rozárku na pár hodin půjčovat. Až bude starši, bude se o dceru soudit. Ty její skandály nikoho nezajímají !
.

Dracenka
27. 09. 2023 16:27

To jsou zase soudy.

O svoje děti se stará, není na podpoře.
Co je komu do toho, kolik a s kým má dětí. Nemusíme je živit my, tak o co tady jde .
Vy co tvrdíte, že ho sbalila, tak se koukněte jak z ní byl Soukup hotovej.

Vždycky musí být oboustranná sympatie a je to vždy o dvou stranách.

Že mu nechce dávat malou, to jste vyčetli v bulváru, tak to asi musí být pravda.
Co se třeba zamyslet nad tím, že ji kojí, tak ji asi proto nemůže mít tatínek zatím přes noc.
Nikdo do toho nevidíte, ale všichni už víte jak to bylo, je a bude.

Sorry, ale Soukup je samý dluh, to že nechtěla být jako Kuklová od Jirky Pomejeho, je asi pochopitelné.
Každá, která by zjistila, že má vedle sebe chlapa co je samý dluh, by brala nohy na ramena. Každá normální. Neřeknu, kdyby za ty dluhy také mohla. Její televize to není.

Milan Kolar
27. 09. 2023 15:36

Hlavne ze ma ale cas chlastat po nocich, to ji jde porad skvele. Hanychova je vcetne cele sve rodiny neuveritelna svoloc. A jeste se ten hmyz rozmnozuje.

fany22
27. 09. 2023 15:45

Kluci ne, ti jsou normální. A Vincent je sympaťák. Aspoň mi tak zatím připadá.

Dianthos
27. 09. 2023 15:54

Veronika Žilková byla také sympatická a u mě oblíbená, než se projevila jako špatná manželka diplomata. To, co dokázala poté, kdy se Stropnický rozhodl jít jinou cestou, bylo skutečně odporné. Tam ukázala svou pravou tvář, svou úroveň.

fany22
27. 09. 2023 16:30

Mám to s Žilkovou naprosto stejně. Taky jsem ji měla ráda. Ty jedovatosti kolem rozvodu mi ale otevřely oči. Navíc je hodně ješitná. S oblibou zdůrazňuje, že to byly její první kopačky v životě.
Ale protože měla těch vztahů, i paralelních, povícero, a předtím už byla dvakrát rozvedená, logicky z toho vyplývá, že všechny ty předchozí rozbila ona. Ovšem teď se hodí procítěně recitovat, jak ty rozvody těm dětem ubližují.
Jak kroutí pusu, že ona nemá přítele, neb je přece dosud vdaná. , ale má BFF, tak to už je na mě moc.

praotec_cech
27. 09. 2023 21:06

Jaka matka, taka Katka. Kordulu nacpala synovi majitele bordelu v Krakovske, ale do medii telí, ze je to hoch z velice bohate podnikatelske rodiny v zabavnim prumyslu. Houby. Otec toho kluka byl odsouzen za kuplirstvi, zde odkaz: http­s://pr­azsky­.denik­.cz/zl­ociny-a-soudy/misto-kabaretu-hampejz-majitel-prazskeho-podniku-dostal-pet-let-za-kuplirstvi-20171215.html. Pani Zilkove holt prachy nesmrdi z zadneho byznysu. A TikTok ucet toho zlateho hocha, ktery se o Kordulku hezky stara, je zde: TikTok­/yopa­piidar­linn . Uz jen ten nazev papi darling staci, ze.

qwerta
27. 09. 2023 20:21

qwerta
27. 09. 2023 20:22

Uživatel_5523332
27. 09. 2023 15:08

Podnikatelka, .,.atd, to ji neživí, u p. Soukupa v TV pořadu kdysi řekla, že to rebelství a její chování byl záměr. Neřekla bych, není to človek, který by něco dělal, spíše se živí a pŕiživuje na skandálech, není to žádná hollywoodská hvězda na kterou si hraje, ta bude rodit děti a živit se na tučných alimentech, expŕítel měl problémy, prestalo z jeho účtu pršet tak zvedla kramle. Holt, každý dělá co umí. Teď je na pořadu Dopita, že by další dítě na obzoru? 🤣🤣🤣 je to taková dražší...

Jitka Lenická
27. 09. 2023 15:02

Dobrý den všem, ještě jsem nikdy nikam příspěvek nepsala, ale to už se nedá vydržet.
Lidi, co to s vámi je? Jestli Agátu a její rodinu tak nesnášíte, tak co tu děláte? Proč ty články o ni čtete? Mně ty útoky na ní přijdou hodně ubohé. Ukazuje to lidskou malost.
Pořád dokola píšete to samé, zlatokopka, nic nedokázala atd., ač to vše bylo fakty nesčetněkrát vyvráceno.
A já Agátě fandím a ráda si o ní přečtu další články

Marta Kubíková
27. 09. 2023 15:10

Tak jí fanděte, to je vaše věc. Asi máte v hlavě také převrácené životní a materiální hodnoty.
Ale pochopte, že když je k článku diskuze, má každý právo vyjádřit svůj názor. To, že drtivá většina reakcí na ní je negativní, svědčí o tom, že tato osoba už je tak bulvárem profláklá a protěžovaná, že soudnému člověku z toho musí být nutně zle.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.