Seriál Ulice se vysílá už 18 let: Jak se herci změnili?   | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Seriál Ulice se vysílá už 18 let: Jak se herci změnili?  

Na oslavě nekonečného seriálu Ulice se sešli všichni! Stálice, herci, kteří se natáčením jen mihli, i ti, kteří do něj 18. září teprve »naskočí«. Tehdy, před 18 lety, nikdo netušil, že se seriál bude tak líbit, a že mu fanoušci tak dlouho zachovají přízeň, počítalo se s ním totiž jen na 6 let. Diváky ale seriál, který běží každý všední den od 18:30 na TV Nova, pořád baví!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pravlast
28. 09. 2023 13:58

Jsem absolutně šokován že takové údaje nebyly zveřejněny včas.Teď už to všechno nedoženu a určitě zemru s pocitem kulturního barbara...Není někde k mání nějaký výtisk scénářů?

lekno
28. 09. 2023 17:47

Možná vám dodá něco travina. Ta ví o Ulici zřejmě všechno !

lekno
28. 09. 2023 09:34

TV výzkum sledovanosti programú – premiéra + z archívu podle údajů od Ato.cz probíhá přes elektronické měření na reprezentativním vzorku nejméně 12 000 domácností v ČR, vlastnících televizní přijímač. Ty domácnosti mají zaručenou anonymitu. Od r. 2018 výzkum sleduje také digitální část - z pc, tabletů, mobilů.. Přijde mi ale, že to stejně není dostatečný vzorek vzhledem na celkový počet divákú ve státě. Myslím, že údaje z takového vzorku nezaručí 100% pravdivé info o skutečné sledovanosti.. Ato.cz má na webu i rubriku Výsledky sledovanosti Top 20 - 37. týden. Žádná zmínka o Ulici.. Jak je tohle možné při udávané velké 18 leté divácké sledovanosti seriálu ? Nerozumím tomu. Jsem v šoku !

travina
28. 09. 2023 10:13

Lekno a nebude to tím, že sledovanost probíhá až od 190 do 230 hod.! A navíc se zeptejte nějakého pracovníka v TV Nova a ten vám odpoví, že sledovanost Ulice se nemusí vůbec sledovat, protože je stále vysoká! Zajímavé co

lekno
28. 09. 2023 11:30

travina: Nevím, kdy celkově měří sledovanost Ato.cz a jak to přesně vyhodnocují, protože kromě TV oni sledují také aktivitu na PC, tabletech, mobilech.. A nevím, v jakém vysílacím čase běží premiéra, nebo reprízy seriálu Ulice na Nove, protože ho nesleduji. Neviděla jsem ani 1 díl.. Jak řekl Sylvester St. v Zabijácích - "Dokážu s tím žít ..". Zvláštní by ale bylo, pokud by skutečně Ato.cz tu sledovanost Ulice neměl podchycenou, což mi přijde nepravděpodobné. Neboť na kec o vysoké sledovanosti jen od nějakého pracovníka z TV Novy bych se nespoléhala. Není pro mě nestranná osoba, když tam pracuje. A že - „NEMUSÍ SE vúbec ta sledovanost sledovat, neboť je stále vysoká“.. Tudíž 18 let v kuse je podle něho furt vysoká ! Snad to byl pokus o vtip, ne ? Pokud řeči o vysoké sledovanosti pocházejí jen od TV Novy a nejsou podloženy třeba od Ato.cz, tak je nevnímám jako hodnověrné..

travina
28. 09. 2023 12:07

Že vám to stojí za to, vypisovat takové odstavce, je vidět, že máte hodně času. Mně je to jedno jaká je sledovanost, jen jsem chtěla upozornit na to, že Ato.cz měří sledovanost až od 190 hod a Ulice běží v podvečer. Jinak žasnu, že lidé, kteří neviděli ani jeden díl dokáží hodnotit, že je to kravina, fakt nechápu Možná, že kdyby někdo zažil totalitu, kdy býval pouze 1 program a vysílaly se buď ruské válečné filmy a nebo jaká je dojivost krav v JZD a která pětiletka už je splněná a která "Brigáda social.práce" je první v dojivosti, atd, tak by seriály byly pro něho oázou Jinak je mi to fuk, koukejte se všichni na co chcete ,ale neodsuzujte něco, co jste neviděli. To totiž nemá logiku

lekno
28. 09. 2023 17:43

travina: Nikdy jsem nepsala, že seriál Ulice je kravina. Nehodnotila jsem jeho kvalitu. Neodsuzuji ho. Mně jen přijde divné, že by měl v kuse nepřetržitou obrovskou sledovanost po celých 18 let. A když ještě řekne k tomu nějaký pracovník TV Novy, že ta sledovanost se nemusí sledovat, tak mám dost.. No nic, nezlobte se, možná je to dobrý seriál. Právě proto, že nemám čas sedět každý večer před TV, nesleduji ani nekonečnou Ulici. A tyto moje příspěvky mi zase až tak mnoho času nevezmou. Píši dost rychle, když chci..

jura l
28. 09. 2023 20:35

Travino, buďte v klidu, až se bude kritizovat Smetana, tak lekno se na Ulici vykašle a v plné zbroji bude bojovat za jiný seriál se Smetanou a Ulici nechá na pokoji

yarda
28. 09. 2023 07:56

Já jsem ještě neviděl ani jeden díl. Je to dobře nebo špatně?

lekno
28. 09. 2023 11:35

yarda: Já jsem taky neviděla.. Je to dobře !

travina
28. 09. 2023 07:28

Proboha, vy kteří píšete, že jste viděli jen 10 min, proč to sem vůbec píšete??? Spousta lidí nekouká na sci-fi, děsné americké komedie, nebo blbé krimi, atd. a píšete to sem? Koho to zajímá, že vy jste viděli kousinínek a dál nekoukáte?

viktor semel
28. 09. 2023 07:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Konvalina Jaroslav
28. 09. 2023 06:21

Neviděl jsem ani jeden díl a asi jsem o nic nepřišel. Nekonečné seriály nesleduji.

stoura
28. 09. 2023 05:53

Panebože, copak se na tu nastavovanou kaši dá koukat? Seriál o ničem, nejlepší by bylo to zrušit!!!

jura l
28. 09. 2023 06:25

Máte naprosto zbytečný příspěvek, proč by se ten seriál rušil, když má velkou sledovanost??? Jen proto, že vy si to přejete?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.