Nemocnému Václavu Havlovi za domem stavějí tunel: Ubližují mu prachem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nemocnému Václavu Havlovi za domem stavějí tunel: Ubližují mu prachem!

Nemocný exprezident Václav Havel (74), který se zotavuje z problémů s dýchací soustavou už od března, v současnosti odpočívá ve svém domě v pražských Střešovicích. Moc klidu tam ale nemá. Ani ne pět set metrů od něho se totiž staví tunel a kromě hluku tak Havlovu vilu obklopuje i pro něho nebezpečný prach.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
18. 07. 2011 19:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrobova
18. 07. 2011 16:13

Tak nech se přestěhuje,peněz má nad hlavu.Já mít takové starosti,tak jsem vysmátá.

pavelpavelpavel
18. 07. 2011 11:37

Moje matka ve stejnem veku a obdobnem zdravotnim stavu bydli u Prasneho mostu, kde je situace uplne stejna nekolik let. Muzete mi pani Vesnicanko vysvetlit, proc jste stejnym zpusobem nebojovala za vsechny ostatnim, normalni obcany, ktere to silenstvi pana Bema postihlo stejne nebo jeste hur?

vesnicankavemeste
18. 07. 2011 08:59

Probuh,lidi,vy nevidite ze pan prezident je ted v dobe rekonvalescenci? Prirozene,ze potrebuje klid a tedy i zadnou prasnost. Neda se ta stavba ponekud pozastavit,kdyz tam tedkom je? Vzdyt navyse i ted i pise,tam mejte ohled! Jiz se dopredu tesim co skveleho napise,napr. neco takoveho jako jeho Odchazeni,ktere navic i skvele zreziroval,skvela reziserska prace,ten film patri do zlateho fondu ceske(prinejmensim) kinematografie.

konvalinka34
17. 07. 2011 21:23

je snad nadčlověk? Můj manžel má těžkou obstrukci plic, a nikoho nezajímá, zda cesta kolem nás je prašná, nejezdí za ním domů doktoři, ale on musí na středisko, nemá žádná privilegia a prostě to musí zvládnout, bez novin, bez keců, ale s Havlem se pořád ser..me a na nic. Ať jde bydlet jinam, milionů má dost.

dattatutaskin
17. 07. 2011 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lomacka
17. 07. 2011 14:47

Ještě chci dodat, že když je špatný počasí, tak se u nás nedá dýchat pro smrad z chemičky v Záluží. Dovede si pan Havel spočítat, kolik lidí je u nás na severu z toho ovzduší nemocných a péči o zdraví máme na bodu mrazu. Ten si jen prdne a okolo něj lítají a péči má za náše daně

lomacka
17. 07. 2011 14:41

Tak já ho vezmu na ozdravný pobyt k nám do Lomu u Mostu. Za obcí máme velkorypadla z dolu Maximm Gorkij, možná se důl dneska jmenuje jinak, ale prach to neovlivní. Nás se také nikdo neptá jak nám je, jak dýcháme a nemáme péči jako ten, kdo si mládí oddělal v chlastu a drogách. To se pak vymstí na stará kolena.

perla99
17. 07. 2011 12:35

sednout na zadek nebo co? Přestaňte otravovat se starcem, stačilo to, když byl prezidentem, Zdraví si zhuntoval sám, přisluhovač komunistickej estébáckej, co mají dělat lidé, kteří jsou opravdu nemocní!!! Ať už si ho zubatá konečně vezme a bude klid!

stekavka
17. 07. 2011 12:33

Vyhnal lidi,kteří tam bydleli,tak ať trpí

zubni.pasta
17. 07. 2011 12:11

kvůli tomu ***ovi???Tak ať táhne jinam zřícenina stará !!!

hejhej
17. 07. 2011 09:51

A co mají říkat nemocní lidé na ostravsku a karvinsku? A nikdo to neřeší.Tam mohou lidé umírat.

opportunity
17. 07. 2011 11:02

Přesně tak. Prožila jsem tam dětství a mládí a mám z toho astma. No a zajímá to někoho?

hu11
17. 07. 2011 09:17

má svůj dům a nemusí se tady trápit prachem !! Alespoň bude na chvíli od něj klid, jenže tam poveze svoji ochranku a další posluhovače a to příjde naší republiku a hlavně daňové polpatníky na pár tisíc

georg7
17. 07. 2011 09:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
17. 07. 2011 08:29

už unavujete, že vadí expr. prach ze staveniště ...koho to zajímá, za prvé by jste se měli starat o kraje kde se skutečně situace krizová a Vašík ??? má Hradeček kde se může rekreovat do sxytosti a enbo odjet někam hodně daleko, finance na to má, na rozdíl od jiných dospělých a jejich dětí .....
,

stekavka
17. 07. 2011 12:35

Může do Portugalska,vždyť tam mají dům

pavlax
17. 07. 2011 08:24

mne už unavuje číst.. Vašek sem, Vašek tam.. ano, je to exprezident. Je nemocný.. kdyby kolem něj neskákalo tolik lékařů a neměl plnou kasu, už by tady nebyl. Pro mne je to už jen loutka, co se vyhřívá ze slávy dob minulých. Vašíkovi nejdou větry a my máme celý měsíc co číst.

587587
17. 07. 2011 08:08

Ať jede na Hrádček! Spousta lidí před tím prachem nemá takovou šanci někam utéct a určitě jsou tam i takoví, co jim vadí úplně stejně, ne-li víc.

schitu
17. 07. 2011 08:18

Přesně tak.Já proti němu nic nemám,ale ať si jede tam,kde mu nepráší.To,že byl prezidentem je sice hezký,ale teď už to přece neznamená,že kvůli němu budou zastavovat stavby atd...
Jak píšete,jsou na tom lidi daleko,daleko hůř a vlastně nemají šanci a nejen na lepší vzduch.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.