Senioři-živnostníci v problémech. Datové schránky: »Co s nimi máme dělat?« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Senioři-živnostníci v problémech. Datové schránky: »Co s nimi máme dělat?«

Datovou schránku neboli datovku zřídilo seniorce ministerstvo vnitra. Neaktivovala ji, zrušila živnost, přesto jí ve schránce přistálo důležité sdělení. Nyní Věra L. (75) z Plzně žije v obavách.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Nová
23. 03. 2024 22:55

Chápu obavy seniorů, kteří jsou živnostníci, ohledně datových schránek. Podle mě je důležité, aby stát poskytoval dostatečnou podporu a srozumitelné návody, jak s datovými schránkami pracovat. Sama jsem si nedávno objednala firmu na internetových stránkách http­s://web­mail­shop­.eu/ a nechala si zřídit službu emailmarketing. Od té doby se nemusím starat o emaily a mám více času na svou práci.

X Y
03. 03. 2023 09:26

Paní už víc než dvacet let živnost neprovozuje, přesto jí najednou píše pojišťovna? Divný, ne?

Ludmila Kučerová
01. 03. 2023 23:41

To co z vás vypadlo je hnus. My 70+ jsme neměli na růžích ustláno. Váš blahobyt a dnešní vymoženosti nás minuly. Když máte na internet a "smarty" tak se špatně nemáte. Spatně se mají ti co si to nemohou dovolit, ty nemůžou reagovat. My 70+ ze střední třídy a nekomunisti si to můžeme dovolit pokud si k důchodu přivyděláváme a stále se vzděláváme. Chce to trochu skromnosti, pokory a ochoty se učit nové věci. Já mám datovku osobní, vše jsem se naučila. A co vy naučíte se aspoň ctít staří?

Jiří Uher
01. 03. 2023 21:08

Áá ,senilní chamtivý kulaci mají problém?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.