Sokol vrací úder Soukupovi: S barrandovským šéfem se nijak nemazlil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Sokol vrací úder Soukupovi: S barrandovským šéfem se nijak nemazlil

Vyhrocené emoce po Českém slavíku, zdá se, již vyšuměly, a tak se nyní s odstupem ke kontroverzním částem večera i jeho následkům vyjádřil jeden z moderátorského tria, herec Ondřej Sokol (51). Toho na rozdíl od kolegyně Terezy Pergnerové (48) výčitky svědomí za některé vtipy přes čáru netížily. Jak zpětně hodnotí tolik diskutovaný večer?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Martina Vraštilová
18. 12. 2022 22:25

Co se stalo s Mírkem to jde hlava kolem.
Má nějaký problém, nezlobte se na něj, on za to nemůže.

Martina Vraštilová
18. 12. 2022 22:23

Co se stalo s Mírkem to jde hlava kolem.
Má nějaký problém, nezlobte se na něj, on za to nemůže.

zdrclamrdka
18. 12. 2022 21:36

Že je Sokol primitívní ubožák ukázal již dávno v "Partičce". Měl by chodit kanálama a kamarádit tak nanejvýš s dalším postiženým zábavníkem Krausem. Za své umění by zasluhovali hoprdox.

robin5
18. 12. 2022 18:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ingrid Kupská
18. 12. 2022 17:12

Pro Sokola a Hámu ode mne zvednutý prst!

Loson_56
18. 12. 2022 14:40

Sokol je skvelý a inteligentný. Na JOJke SK beží podobná vedomostná súťaž ale v réžii Vinceho . No škoda času sa na to dívať , nemá to šťavu a chuť do zivota je to suché a bez nápadu . Podľa mňa Sokol s Hámou nemali chybu a takú dvojicu v tv ešte nemali . No a k soukupovi ? Ten veľa mluví a nemá o čom , zrejme ani sám tomu nerozumie . Myslím že s Agatou sú si veľmi podobní ako vinccze a jeho partnerka , ako to vystihol sokol psi stekajú a karavána ide ďalej . Každý si nájde do vzťahu podobnú osobnost ako je sám a o tom to je .

fany22
19. 12. 2022 17:08

Přesně tak. Možná spolu dokonce i vydrží. Soukup je kapitola sama pro sebe. Mluvka a narcis. Ale Aguš po všech těch nesmyslných pronesla jednu zajímavou větu : “Lidi stejně neberou vážně, co říkám.”
A to je tedy fakt. Její výroky jsou ve stylu řeč se mluví, voda teče.
- Vyhrála jsem miss,… nikdy jsem nebyla nevěrná,… nemám televizi…peču pro celou rodinu od čtyř let, ne, asi od sedmi let (o 30 let později ještě myslí, že 1/4 kg je 400 gramů), zkrátka je to takové neskutečné, nepochopitelné stvoření. Ale na holčičky to zabírá.
Hlavně to umí koulet s bulvárem. Jako maminka.

Kapuphell Duffy
18. 12. 2022 13:26

Moderátoři v cajku.
A Dementátor se svou Lajnou jsou k smíchu ne - li k pláči.

amej
18. 12. 2022 11:40

Sokol je skvělý, Soukup se zdál z počátku také dobrý. Ale za své působení několikrát změnil totálně názory a vztahem s Agátou se pasoval na na chlapa v přechodu.

Jirina Zubkova
18. 12. 2022 08:18

Škoda, že reakce lidí, ty dvě kreatury, deroucí se stupidními pořady na obrazovku, jen protože ten v kalhotách vlastní Barandov. Ti tři průvodci Slavíkem mě tak oslovili už v upoutávkách, že jsem to sledovala celé a nelitovala jsem. Upoutávky těch dvou Barandovských nul rychle přepínám, jako přeskakuji ty hloupý upoutávky na Internetu o jejich trapném životě 😄😄

Eva Korotvičková
17. 12. 2022 18:46

Sokol je vtipný a moderátorská jednička. Soutěž "Na lovu" je skvělá a dívám se hlavně kvůli němu.Konečně někdo kdo má úroveň.

begonie
18. 12. 2022 06:01

Velký souhlas

jity
18. 12. 2022 13:00

Přesně tak, díky tomu, že tuto soutěž uvádí Sokol to má úroveň. Jne se mi nelíbilo jak tam Sokola shazovala Viktorie Mertlová, že je starý. On to nesl s grácií a přestal si ji všímat.

illenne
17. 12. 2022 18:40

Prostě Jaromír Soukup si myslí, že když je Agáta těhotná, tak prostě si lidé sednou na zadek, ale tak to není. Jistě, Agáta má nějaké příznivce, proč ne, ale celkově lidé vědí, že to co předvádí je docela úsměvné. Prý se stáhne z veřejného života. Hm a kdy už to konečně bude?

Uživatel_973012
17. 12. 2022 18:01

Už je Sokola a Hámy všude moc. A to má Sokol ještě moderovat tu novou soutěž. Ráda bych se na ty soutěže dívala, ale Sokol mě odrazuje, takže ne. Myslí si, že je vtipný, ale není. Do každého jen reje, do zábavných pořadů tahá politiku. Raději fandím Soukupovi, on má pravdu, když mluví např.o Bohdalové atd.

Eva Korotvičková
17. 12. 2022 18:47

Tak to nemáte smysl pro humor.Je mi vás líto.

Frank Nitas
17. 12. 2022 17:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
17. 12. 2022 16:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

begonie
17. 12. 2022 15:45

Ondro bravo Soukup se svojí Aguš a potencionální tchyní starou Žílou jsou pro smích celému národu

hejhej
17. 12. 2022 14:44

Od O. Sokola na adresu sebetřednéhoo narcise Soukupa to bylo, vtipné, inteligentní, neurážlivé ale výstižné.
Soukup je trapný magor.!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.