Šafářová před kolapsem: Plekanec v roli zachránce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Šafářová před kolapsem: Plekanec v roli zachránce

Dvojnásobná maminka Lucie Šafářová (35) odtajnila soukromí. Jak vypadá taková mateřská bez přikras? A jak se podílí na chodu domácnosti Tomáš Plekanec (40)?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
07. 12. 2022 17:20

Illenne : 2 děti a 4 děti je podstatný rozdíl v počtu. V článku se přece nemluví o tom, že by LŠ něco nezvládla.. Vy zde popisujete péči o 2 dcery stylem, jako by vás během celého toho období nic v souvise s nimi nikdy, ale skutečně nikdy nevyvedlo z míry a nerozčílilo. Pokud je ten váš příběh pravdivý, to jste asi byla matka - s nervy silnými a tlustými jako lodní lano. No každá žena nedokáže podobně flegmaticky fungovat každý den v kuse. Lidé jsou různí. A to je dobře. Kdyby byli všichni stejní, nuda by asi zavládla všude.

illenne
07. 12. 2022 13:14

Mám dvě, dnes už dospělé dcery. Bez auta, při té starší bez automatické pračky, bez papírových plen a spousty dnešních vymožeností. Nikdy jsem se nezhroutila, ale vše byla výzva to prostě zvládnout. Manžel ještě po zaměstnání trénoval školáky, fotbalisty, takže často sama s dcerami. Ještě jsem studovala a jezdila ze severu až do Brna, abych si zvýšila vzdělání. Žádný mobil, telefon u kamarádky. Občas odpověď, teď nemůže, ohřívá večeři nebo se holky koupou. A také jsem to zvládla. Co tedy Lucie Šafářová nezvládá?

Moran
07. 12. 2022 11:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
07. 12. 2022 11:23

Moran : Dík..
Možná se dočkáme a bude zase "legrace".
"Bezchybná bohyně vždy přichází a nadlouho nikdy neodchází.."

lekno
07. 12. 2022 10:43

Lucie Š. si vzala chlapa se 2 dětmi od jiné ženy. Pečuje o ně jako o své vlastní děti. Je od ní obětavé takhle se starat, protože není mnoho žen, co by si chtěli dát na krk kvůli muži i 2 malé cizí děti. Je pečlivá matka. Pokud při práci kolem 4 dětí ji občas něco vytočí a „zařve“, pak to svědčí jen o tom, že není biorobot. Reaguje jako člověk. Ve školách se běžně „řve“, pedagog musí mít silný hlas a v pořádku hlasivky, aby při tom obvyklém hluku např. o přestávkách ho někdo vůbec slyšel. Megafony nejsou k dispozici, no možná by se hodily..

Moran
06. 12. 2022 10:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.