Iveta Bartošová z italského Gargana: Teď budu bydlet tady! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Iveta Bartošová z italského Gargana: Teď budu bydlet tady!

Ruina, nebo zámek? O bydlení Domenika Martucciho (34) v italském městě Peschici se v Česku vyprávějí hotové báje. Deník Aha! se na místo vydal, aby se přesvědčil o tom, co Ivetu Bartošovou (45) na jihu Evropy čeká.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

brenda100
22. 08. 2011 07:41

No fakt ti nie je co zavidiet. Uz podla toho co pises a ako pises je jednoznacne ze si chora, nikdy by som nechcela dopadnut ako ty mam super odstrasujuci priklad nepit!!!! Ale fakt by ste mali zmiznut a neotravovat nech uz mame od vas pokoj, lebo nam to lezie uz slovakom aj cechom dost na nervy. Obdivujem Domenica ze sa stebou zahadzuje bud to hra alebo je divny.

marie.g
30. 06. 2011 16:09

já bych s ní nekončila, mohla se omluvit pro nemoc a to bylo nakonec i pravda.....Manažer s ní má nějakou smlouvu, takže by ji měl dát výpovědˇa ne končit ze dne na den. Ale myslím, že Iveta zpívat umí a najde manažera jiného.Tenhle pan Dušák dělal manažera Petru Mukovi,že?

turbulence
29. 06. 2011 12:36

AT tam zůstane a nevrací se kořala .....není naní nikdo zvědaví.....

jijija
28. 06. 2011 18:59

Udělala dobře, že odtud odešla. Je evidentně šťastná a spokojená.Kluka přes palubu nehodila. má pořád o něj zájem. Tak už nezáviďte

buban
28. 06. 2011 19:08

tak tedy nevim, jak se projevuje zajem o syna-jako treba tak, ze od nej odejdu a necham ho tak, at se zase znova mlati v tom hnoji, ve kterem se diky matince mlati uz nekolik let? A kdo a co ji zavidi? Prosim, poucte nas.

fimena
28. 06. 2011 10:39

Meli by jste se v redakcich trosku domluvit oblbujete lidi, blesk pise o ruinach a chudobe a Aha pise zase uplne neco jineho kdo tedy lze?

ginger333
28. 06. 2011 01:15

Pan hrábě se zamiloval do křoví Jen doufám,že paní "Bartucci" alias vypatlaný mozek,koupí nějaké škrpály,aby nemusela dělat ostudu a půjčovat si je..

bonpari
27. 06. 2011 22:37

to je možný,možná Domenicos zapůjčí celé redakci jeden z jeho zámečků na léto

bonpari
27. 06. 2011 21:28

protože tam možná jinou halu nebo co to je nemají.Zítra se možná dočkáme fota z ložnice při východu slunce,jak se Ivet plna síly a pohody protahuje s Martuccičkem.

montevideo
27. 06. 2011 21:34

Zajímalo by mě, na co ten bulvár utáhli, aby je tam pořád fotili a pořád s nimi dělali rozhovory. Možná hrábě redaktorům Blesku a Aha zařídil dovolenou...

qwertina
27. 06. 2011 22:43

bonpari
27. 06. 2011 22:49

to je možný,možná Domenicos zapůjčí celé redakci jeden z jeho zámečků na léto

darunka
27. 06. 2011 20:59

foti pod tim obrazem v te hale?? jen to nechapu.

mafr
27. 06. 2011 20:50

své kolegyně české a slovenské zpěvačky ze slunné Itáli­e.Děv­čata,­divím se vám,že se vám chce ještě jezdit zpívat,naplňovat sály,vydávat CD,otravovat se s mládeží na festi­valec­h.Ne­říkej­te,že vás to baví,nebo nedejbože,to snad děláte kvůli penězům?Já nic takového nemusím dělat a podívejte,co mám.Jen pro zajímavost,bydlím v muzeu,mám služku(no,ta je možná jen půjčená),můj taliánek mě obska­kuje(­hlav­ně,když nás fotěj ti strašní paparazzi)Tím pádem jsem každý den v novinách.Trochu mi jen kazí náladu,že pořád o mě říkají,že jsem alkoholička,to fakt nejsem,nejsem ani nemocná.Játra a ledviny mám jako miminko.V té psychiatrické léčebně jsem byla vlastně omylem.Byla jsem jen strašně unavená,měla jsem toho poslední dobou moc.Stále zavřená ve studiu,nahrávali jsme s miláčkem ten náš překrásný duet,však jsem některé z vás potkala na Staromáku,dívali jste se na mě s otevřenou pusou.No nic děvčata,končím.Vy si zase pěkně zpívejte,když vás to baví a já se jdu pomuchlinkovat s Domenicem,než mi odjede do Čech pro Arturka.Vaše kolegyně Iveta B.

darunka
27. 06. 2011 21:04

ahoj Ivet, zeru se tady uplne zavisti jak to denne ctu, predstav si ja musim makat.. musim se snazit, take mam syna jako ty a snazim se mu venovat at z nej neco je, ale zavidim ti ty se ho muzes zbavit kdy chces Jsme jen blba spolumajitelka divadla, hraju v muzikalech a s muzi to taky neumim jako ty, asi musim acit pachat demonstrativni sebevrazdy at se dostanu nekam do zahranici pa tva zavistiva kolegyne L.B.

janulac
28. 06. 2011 14:18

to jsem se zasmala.

marosko1
22. 08. 2011 08:57

Ty sa kontorlujes co pises. Aky duet ved ani spievat uz nevies stracas hlas necudujem sa nad tym skrekotom ze otvarali usta. A keby si mala zdravu pecen tak by si jeden mesiac nebola spuchnuta a druhy schudnuta alkohol totiz nici pecen a to roby z telom divy ako u teba. Chudak najviac lutujeme artura a daj ho prosim ta ostrihat.

xxx.
27. 06. 2011 20:29

kdyz prestane pozovat AHA, SUPER a Blesku?

bonpari
27. 06. 2011 18:22

at si nasadí slamák,on si rozepne košili a můžou tam celé léto objíždět diskotéky,on řvát a ona kníkat do mikrofonu.Plno známých lidí nemusím,ale jsou mi tak nějak jedno,ale ona mi teda dokáže tak vytočit,jí teda úplně nesnášim.Absolutně bez zodpo­vědnos­tí,ja­kýmko­li závaz­kům,po­vinnos­tem.Ni­komu nepřeju nic špatného,ale jí bych teda přála,aby tady dal od ní každý ruce pryč a nikdo ji nepomáhal,tak,jako ona nikdy nikomu.Primitivní sobecká blbka-nezpěvačka.

marie.g
30. 06. 2011 16:12

no, to byla napříkald i Marily Monroe a svět ji obdivuje ještě dnes.....odkdy jsou herci a zpěváci nějak zvláště disciplinovaní?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.