Dcera Dary Rolins zbořila internet! Tuhle věc nevydýchalo 200 tisíc lidí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Dcera Dary Rolins zbořila internet! Tuhle věc nevydýchalo 200 tisíc lidí

Je krásnější a krásnější. Jediná dcera zpěvačky Dary Rolins (49) Laura Homolová (14) pořádně vyrostla a stává se z ní neskutečná kočka. Nedávno o tom přesvědčila i své fanoušky. Na sociální sítí TikTok totiž sdílela video, které velmi rychle nasbíralo neskutečných 200 tisíc zhlédnutí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jimmi
28. 10. 2022 07:45

Darina je trapná a škaredá (podle občanky asi ženská). Navíc je i hloupá. A to čemu říká zpěv se ve skutečnosti nedá ani poslouchat. No a její dcera se pomamila. Jen obě provokují národ. Měla by táhnout zpátky na Slovensko, ale tam by ji asi moc nemuseli ...

AHel
27. 10. 2022 23:49

Jen na fotce s maminkou nemá paní Rolins filtry, jinak dost trapné. Mladá holka nemá ukazovat spodní prádlo a špulit se jak prodejdná holka, nerozumím tomu!!!! Trochu studu by neuškodilo, to normální holky nedělají, zase snaha lehce si vydělat...škoda!

Slavomíra Sinorová
25. 10. 2022 16:45

Nechapu co je na tom k nevydychani krom toho,ze se dite ukazuje stejne lacine jako jeji matka,ktera se svym ukazovanim na dovolenych vysmiva celemu narodu,lidem ktery vydelavaj rukama a ona tim cemu rika zpev?!

lekno
25. 10. 2022 16:15

cit. : „Je krásnější a krásnejší..“ – až je nejkrásnější !
Laure fakt nezávidím, ale přišlo mi do smíchu z té první věty v článku. Tak jsem to dokončila..
A že 200 tisíc lidí nevydýchalo - co jakože nevydýchali ? Její nebeský zjev ? Jsem nepochopila asi kompletně. Lidi nejsou blbci, kteří se posadí na zadek a ztratí dech kvůli takovému videu. Vždyť je to jen jedna z řady reklamních prezentací na soc. síti, ze které se zde dělá bombastická věc.. Nic ve zlém, je to hezká holka. Ale Miss World, co zboří internet - z ní dělat je předčasné, neboť to zde působí pak celé trochu komicky.

yokky
25. 10. 2022 15:49

🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣🐐🐐🐐­🐐🐐🐐🙄🙄🙄­🙄hlav­ne ze nezborila slovensky hrad👻👻👻👻👻👻👻👻

Sýkorka Borka
25. 10. 2022 12:39

Mám 72 a Tik-

illenne
25. 10. 2022 10:49

TikTok sledují hlavně teenageři, takže se tam dostane kde kdo. Nevím, proč bych měla z dcery Dariny mít nějaký zážitek, mladá holka, která se ráda fotí. Nic víc.

Sýkorka Borka
25. 10. 2022 12:44

Mám 72 a Tik-Tok sledujem.Vôbec nie je pravda, že ho sledujú prevažne teenageri.A prispievajú rôzni ľudia s rôznymi zaujímavými názormi...

HastaManana
24. 10. 2022 16:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lukas Gajzler
24. 10. 2022 21:24

Ty zavistiva konino, nikde jsem nevidel ze se necim chlubi vylozene pridava prispevky z jejiho zivota, je uspesnejsi nez celej tvuj rodokmen, ma skvelou hodnou dceru, ktera to nema po nikom jinym nez po mamce. Obe jsou velmi skromny a mily. Mozna kdyby jsi se zamyslel nad svym nudnym zivotem kterej je plnej frustrace a neuspechu tak by jsi dosel k zaveru ze ty rovnatka co ma na tech zubech jsou k tomu aby se ji srovnali ne na okrasu ty raklo hloupa nevychovana. Ma uplne normalni sympatickej usmev a jestli te to trapi tak to nesleduj a nesir to na internet, radsi si zajdi pro prasky na hlavu abys nebyl pod takovym psychyckym tlakem ty labile, vzpamatuj se nadavat neprimo nekomu koho neznas osobne, frustrovana ceska verbes co nic nedokazala a jen plyve kolem

Sýkorka Borka
25. 10. 2022 12:52

Normálne zíram a prečítala som to 2 x. Český kladný príspevok k Dare, naviac pravdivý. Poklona

yokky
25. 10. 2022 15:49

uschi
26. 10. 2022 22:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zuzakirsch
24. 10. 2022 14:23

Jako pozvánka do privátu Laura...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.