Soukupův strach o Agátu: Jaromír se plácl přes kapsu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Soukupův strach o Agátu: Jaromír se plácl přes kapsu!

Střeží ji jako oko v hlavě! Jaromír Soukup (53) nenechává nic náhodě a o matku svého budoucího dítěte, Agátu (37), pečuje jako o ten nejcennější drahokam. Modelce totiž patrně pořídil osobního asistenta a řidiče, který ji vozí superbezpečným DS 7 Crossbackem za miliony!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

HastaManana
21. 09. 2022 12:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

libi
21. 09. 2022 10:56

Je to jejich věc,my je neživíme. Pokud jsou oba spokojeni,tak jim to můžeme jen přát

Martin Tesar
20. 09. 2022 18:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Raduss
20. 09. 2022 17:10

Tyvole starejte se každej sám o sebe ,co je vám vůbec do toho jestli jezdí tramvají nebo chodí pěšky ? Víte *** ,ženský ji jenom zavidite ,protože byste chtěla každá toho Soukupa mít doma taky a o frajerech ani nemluvím protože tu Agátu jenom vidíte a už jste hotový ! Závist je strašná věc ,jděte do hajzlu!

travina
20. 09. 2022 17:40

Raduss ..... konečně normální příspěvek Jinak jsou to samé lidské hyeny, to snad ani není možné, co jste to za lidi proboha?
1pravda1 ... aby jsi nepraskla tou nenávistí a ty tvoje kecy, ty jsou teda jedna větší blbost, než druhá. Asi nevíš, co je to láska? Oba jsou zamilovaní, tak o co vám vy hyeny sakra jde? Proč by bylo po vztahu, když se Soukup dozvěděl , že se svěřuje Agáta mámě? Divil se, to ano, ale dle tebe by bylo po vztahu. Jsi normální ty "pravdo"? Když tak vše sleduješ, tak asi vidíš, jak na sebe oba koukají a jak z nich láska jen čiší. Závidíš ty hyeno, nedivím se, když zřejmě nikoho nemáš ... jen tu tvojí "pravdu"

1pravda1
20. 09. 2022 17:04

Jaromír se bude plácat přes kapsu, a žíla s aguš se budou plácat do stehen, jak jim to s celoživotní kasičkou vyšlo

illenne
21. 09. 2022 10:17

Ty už se plácaly nejspíše v Marbelle, jak jim to vyšlo. Zapomenout na antikoncepci už nebyl takový problém. Nejsem vědma, ale tohle vše jsem si myslela už na začátku, to její chování, jak si řekla, že ho sbalí. Prostě to musela, aby nepřišla jiná. Hlavně, aby měl Jaromír Soukup dobrou předmanželskou smlouvu

1pravda1
20. 09. 2022 16:54

vztahy Agáty měly trvání tak tři měsíce, proto je nyní už po tříměsíční známosti ve 4. měsíci těhotenství, tak trochu to propálila s tím, že to chtěla oznámit dětem až po té kontrole, která je jak víme po 12 týdnu těhotenství... tak co Aguš, už první sex bez ochrany? Kuj železo dokud je žhavé, co? .....Ze Soukupa děláš na jeho vlastní tv blba, ořeš s ním až to hezké není, a chlapec nám stárne před očima, hlavně, že ty kveteš se svojí matkou i tu Holenu se jí podařilo udat nakonec, a Jaromír je jistě čestný muž a šlechtic tak to možná vypadá na svatbu bez předmanželské smlouvy a nakonec mu jako gottovi nezbude ani vlastní střecha nad hlavou... a žíla už nemusí plakat, že má 7 tisíc důchodu a stropnický jí dal na vánoce vázu z ministerstva obrany K TOMU UŽ BY BYLO PO VZTAHU, PROTOŽE VÍME, JAK SE JAROMÍR TVÁŘIL, KDYŽ JSI MU SDĚLILA, ŽE MATCE A NEJLEPŠÍ KAMARÁDCE DENNĚ ŘÍKÁŠ VŠECHNY PODROBNOSTI Z VAŠEHO SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA, TAKOVÉHO NAIVU V 53 LETECH VE SVÉ VLASTNÍ TELEVIZI JEŠTĚ ZAMĚSTNANCI ASI NEVIDĚLI.

uschi
20. 09. 2022 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
20. 09. 2022 17:55

uschi, Ty jdi na psychiatrii, protože řešit něco o tom jak cizí člověk souloží, tak to jsi na palici, to je na léčení A hlavně ti do toho nic není!!!!

uschi
20. 09. 2022 19:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
20. 09. 2022 19:39

uschi, já číst umím, vím ,že jsi reagoval na 1pravda1, ale já zase reaguji na tebe, protože to je děsné, co řešíš a proto patříš na tu psychiatrii Jo a známá věc je, že to o sobě vůbec nevíš, že jsi magor

uschi
20. 09. 2022 22:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
21. 09. 2022 04:38

Když někdo rozebírá v novinách, jak kdo souloží, tak to normální není a skutečně to má v hlavě divné. To je jasná věc a dělat ze mne cvoka, toť typická vlastnost cvoků a alkoholiků zapírat a dělat ho z někoho jiného A kdo je ararat nevím, pokud po ní toužíš, tak si zaleť do Turecka, tam Ararat najdeš, pokud vůbec víš, co máš hledat

uschi
21. 09. 2022 19:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
21. 09. 2022 20:06

Nevím kdo je ararat ... krávoviny píšeš ty ... tuhle větu "Typická vlastnost cvoků je posílat ostatní na psychiatrii" ... píšeš už 3x a jsi blbá až to bolí. Ano miláčku, o sexu se píše už roky, ale nikdo nerozebírá, zda dotyčný souloží bez ochrany, atd. Rozebírat sexuální život cizího člověka v novinách, to je fakt na hlavu. Ještě píšeš, že je p.Soukup id.iot, to jsi fakt směšná. NIC ti do toho není, kde bereš tu drzost to vůbec psát? Tvoje IQ je na úrovni řeznického psa! Že by drogy ti zatemnily mozek? Jsi chudák a je mi tě líto! Zřejmě ti ten sex chybí, protože tě nikdo nechce Tvoje další kecy mne nezajímají, jsi ještě marnější, než jsem si myslel, takže sbohem.

lekno
21. 09. 2022 17:50

1pravda1 : Zábavně napsáno.. Vidíte dobře pod povrch pokličky. No někteří zdejší mají potřebu nakydat na každou osobu, která vidí pod pozlátko tohoto mediálního, zpeněženého vztahu. Tragikomické je, že pod ten povrch nevidí Jaromír S., jehož Agátě mají všechny ženy závidět, neboť tak rozhodly zase jen místní hejterky. Tedy já bych nechtěla bačkoru, kterému nevadí ani to, že budoucí tchyně je informována o každé intimnosti v jeho vztahu. Zdá se, že matinka hltá celá vzrušená podobné zprávy, jinak by přece dceru usměrnila, aby nevytroubila všechno o jejich intimnostech. Agáta zřejmě nezná diskrétnost a nepotřebuje ji do života. Hlavně, že je pro partnera „krásná“, čili se jí proto promine zřejmě všechno. Zároveň to signalizuje, že partnerův mozek asi změnil místo svého pobytu - směrem dolů. Ale on si myslí, jak je chytrý ! Uvidí se po čase, jak byl – „chytrý“ .. Vždy mi přijde směšné, co mají ve zvyku ti boháči - hrát se na muže na úrovni, s ctnostným charakterem a vysokým intelektem. V reálu jim ale obvykle vyhovují, slušně napsané – ženy lehčích mravů. Svůj ke svému..

evi nato
20. 09. 2022 12:30

Tak to jsi Ahácký pisálku přehnal. Lžeš jako když tiskne a ty "tiskneš" teda fakt pořádně, tak jako většinou. Ten osobní řidič je Agáty manažer Pepíno a má ho možná několik let a platí si ho a platila vždy sama. A to drahé auto je taky Agáty, má ho půjčené asi od jara od firmy Domanský, jako reklamu! Takto měla půjčených už více aut. Kdo sleduje Instagram, tak to vše ví ... moje žena ji sleduje dlouho a tak ví, kde je pravda. Je jasné, proč tak lžete, aby čtenáři co nejvíce četli a zase soptili na Agátu síru a hnusná slova. Agáta si vydělávala stále sama a peníze si fakt uměla vydělat. No a protože jsou lidí, kteří bezmezně věří tomu, co bulvár lživého napíše, tak pak píší hnusoty.

1pravda1
20. 09. 2022 17:05

no tak slavné to nebude, když její matka musela prodat chalupu, kterou měla roky, jen aby Aguš mohla vyplatit prachaře....

picoda
20. 09. 2022 20:44

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.