Faux pas Plekancových v Itálii: FOTO JAKO DŮKAZ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Faux pas Plekancových v Itálii: FOTO JAKO DŮKAZ

Lucie (35) s Tomášem (39) vycestovali na svatbu tenistky Gabriely Duchové do jižní Itálie. Ač paní Plekancová čtyři měsíce po porodu vypadá v růžových šatech suprově, manžela kvůli vysokým podpatkům bohužel opticky o dost přerostla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evi nato
14. 09. 2022 18:22

Tady to zase "jede" Jak jde o Plekyho a jeho famílii, tak hned přikvačí jejich fanynka - fany zachránkyně

lekno
14. 09. 2022 09:05

LŠ si nebrala Tomáše kvůli penězům, jak to tady v diskusi Uživatel_5457057 ve svém 1. příspěvku naznačoval. Ona je a byla dost bohatá na to, aby nemusela dělat ze sebe zlatokopku. Podle mě jsou ti dva pár, který se k sobě hodí – i vizuálně. LŠ je púvabná, ale nemusí být pro každého. Ani LV nemusí každému připadat púvabná - věc vkusu. Rovněž jsou muži, kterým se líbí vyšší partnerka víc, než nízká. Znám takové.. Jejich vzájemný výškový poměr je v normě, není to trápné. Mně spíše přijde trápné, jak se vdávala LV - s těhotenským břichem, schovávaným pod šaty. Myslím, že kdyby ho neměla, zřejmě se sňatek nekoná, což jistě ona dobře věděla. Tomáš si ji bral hlavně kvůli tomu, že čekala dítě. Takhle si často ženy zařizují svatbu a zajišťují muže – přes dítě. Její matinka ví také o tom své – možná jí poradila, jak na bohatého hokejistu.. Tomáš oproti chudší LV byl výhodná kořist a další ještě výhodnější balíček dostala od něj po rozvodu. Takže kdo se více podobá obrazu zlatokopky z těch dvou Lucii? Rozumný nezaujatý člověk na to přijde..

Martin Tesar
14. 09. 2022 07:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dianthos
13. 09. 2022 15:59

Jak psala Eva, sebevědomý chlap výšku partnerky neřeší a určitě jí nebude zakazovat nosit vysoké podpatky.
Šafářová je ve skutečnosti o pár cm menší, než Plekanec. Jsou páry, kde je skutečně partnerka vyšší. Je to pouze o vkusu těch dvou, jestli jim ten výškový rozdíl vadí a jestli vůbec přikládají vzhledu ve vztahu velkou váhu. Láska a soužití je přece o něčem jiném.
Jinak Šafářové to moc sluší. Pleky může být pyšný, jakou má krásnou ženu.

begonie
13. 09. 2022 19:54

Dianthos - super napsáno VELKÝ SOUHLAS

AliAlice
06. 02. 2023 14:16

A co Havel, Dáša, Stalone ,Mel Gipson,prezident Makro­n,Ha­bera,­David, a že by se jich našlo hodně,ale tady ty votravný baby řeší pořád dokola jenom Plekancovu rodinu...tak sklapněte !

illenne
13. 09. 2022 12:11

S těmi podpatky to prostě přepískla, měla by si to uvědomit. Často vykládá o dětech manžela a Lucie Vondráčkové, v tom by měla být rozumnější. Není moc sympatická, marně to tam hledám.

Uživatel_5445245
13. 09. 2022 08:48

Zajímavé, že zatímco byl Pleky s Luckou Vondráčkovou, bulváry fotkami, zprávami a informacemi o každém prdíku, abychom lupou hledali, co je se Šafi, tak jsou v bulváru pečení, vaření. Šafi by si měla udělat trochu odstup, je trapná s tím, jak pořád bulvár o všem informuje a Plekyho do něho tahá.

Dianthos
13. 09. 2022 16:02

Omyl. Šafi do bulváru nevolá. Ale sdílí občas fotografie na sociálních sítích. Pokud o nich dvou bulvár referuje více, než o Vondráčkové, bude to tím, že jsou pro lidi zajímavější, než Vondráčková. Bulvár píše o tom, co lidé rádi čtou.

Eva xxx
13. 09. 2022 07:35

Pokud má chlap dostatečné sebevědomí, tak mu tohle nemůže nikdy vadit.

fany22
13. 09. 2022 07:28

A že to Italové už dávno nevysvětlili legendární Sophii Loren, když začala žít s Carlem Pontim. To by si určitě o dvacet čísel zkrátila nohy.

Uživatel_5457057
13. 09. 2022 13:27

Co do toho pletete Lorenovou? Její věc, že si narazila dědka! Ona chtěla hrát a on chtěl mladé maso, tak to dali dohromady. Tady žádná láska nebyla. No a u Šafářky ujížděl vlak, tak brala, co bylo nejblíže. Výška, nevýška ... každopádně to vypadá blbě

fany22
13. 09. 2022 14:48

Roztomilé, jak Vás ta výška tolik trápí. Elegantně se vyhnete jiným příkladům, a rozseknete to kvalifikovaným rozborem soužití proslulého italského páru. Tleskám. ( Nechce se věřit, že jste muž. Nejste.)
A skončíte pitominou o věku.
Jo jo. Všichni už pochopili, že úspěšné, půvabné a bohaté Šafářové v jednatřiceti ujížděl vlak, a naproti tomu Lucka Vondráčková ve třiceti byla poupátko v rozpuku.

Uživatel_5457057
13. 09. 2022 19:59

Vážená fany22, jste na omylu, mne ten jejich výškový rozdíl rozhodně netrápí, je to jejich věc. Ale že to vypadá trapně, za tím si stojím. JSEM muž a mně by to teda vadilo a přitom moje sebevědomí je dost velké (to je vzkaz pro Evuxx). Neznám kolem sebe muže, kterému by nevadilo mít menší ženu, dokážete to pochopit? Nedokážete, protože kopete za Šafářovou, buď příbuzná, kámoška, atd. Je to vaše věc , ale pochopte, že každému se zrovna nelíbí, to co vy tak obhajujete. Ano, úspěšná je hodně, to všechna čest , bohatá taky, ale půvabná vůbec. Dokážete pochopit, že každý člověk má jiný názor a že se vám to zrovna nelíbí, tak to je čistě vaše věc! Jinak jsem odpovídal na vaši poznámku o S.L. a C.P. ale mohu vám vyjmenovat i ty další páry, když toužíte mít jiné příklady. M.David, V.Havel, P.Habera, J.Kraus, většina modelek a k nim bohatí hokejisti a fotbalisti, atd. Stačí? Přeji vám hezký večer, klidné nervy a pište si co chcete.

fany22
14. 09. 2022 15:07

Jistě, že si budu psát, co chci. A rozhodně není třeba, abyste pracně doloval jiné páry, kde je skutečně partnerka vyšší, dokonce i výrazně, když už to dávno před Vámi v diskuzi připomněli jiní, včetně mě.
A už vůbec není třeba, abyste už počtvrté čtenáře přesvědčoval, že Vy byste to nesnesl, a jak to uráží Váš smysl pro krásu.
Jinak Šafářová zcela určitě hezká je, dokonce až tak, že se může fotit nenalíčená, neupravená, zcela přírodní. Ale Vám ji skutečně nikdo nenabízí.
A pokud dáváte přednost kašírovaným a směšně přefiltrovaným fotkám, vlastně vytvořené iluzi, která nemá s realitou moc společného, Vaše věc.
Ale odpusťte si osobní napadání a urážky typu komu ujížděl vlak a kdo se a proč chytil toho nejblíž. Vyznívá to velmi primitivně.
Kdo jste Vy a co si to vůbec dovolujete?
A na závěr, zkuste příště nejprv číst, a až potom reagovat. Vyjdete z toho každopádně líp.

lsdmh
13. 09. 2022 05:37

Moc sa k sebe nehodia……s vondrackovou boli dokonali……a tiez si myslim ze aj na spolocensku udalost si moze zena s nizkym partnerom obut nizsie topanky aby nevyzerala ako kobyla…..to iste robi pestova s haberom

gutermann
13. 09. 2022 00:00

Zirafa s hnusnou povahou, to je vyhra!👏🏻

Martin Tesar
12. 09. 2022 21:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lenny7
12. 09. 2022 16:56

důležitá není velikost ... hlavně že si rozumí a když je zdravé sebevědomí ...nejsou ani mindráky👍🍀

Adrianat
12. 09. 2022 16:41

No chápem ze sú aj páry kde je žena vyššia, je to každého vec, keď sú spolu šťastní. Ale čo nechápem, prečo vysoké ženy si potrebujú obuť za každú cenu vysoké opätky, ved tie boty nie je ani vidiet, zle sa v tom chodí a ešte horšie tancuje. A akože vsak sú krásny pár, ale podľa mňa si teda aspon nemusela vystavovať takú fotku, keď už to mala obuté, ja neviem mne ten chlap pride taky podriadený , mne to príde blbé, ale tak keď im to tak vyhovuje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.