Závěrečný účet Hanychové: S Jaromírem jsme spolu žili nonstop každý den | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Závěrečný účet Hanychové: S Jaromírem jsme spolu žili nonstop každý den

Sedmatřicetiletá dcera Veroniky Žilkové po nekonečných prázdninách s Jaromírem Soukupem (53) bilancuje. A že se přitom rozplývá blahem se jeden nediví. Podnikatel na nějakou tu kačku hledět nemusí a počítat sporé dny řádné dovolené také nemuseli ...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cap_cerny
21. 08. 2022 08:18

Už byste mohla konečně uvést, kde a kdy Kateřina Brožová na Agátu Hanychovou reagovala.

fionora
20. 08. 2022 19:39

přesně tak, Agáta umí penízky vydělat sama a o děti je skvěle postaráno. Je to živel a je moc fajn. Paní Brožová působí afektovaně, je sama a překvapila mě, že na Agátu reagovala. Jako dáma to měla přejít mlčením.

fany22
20. 08. 2022 20:03

Nehodnotím celkově Brožovou. Ale j a k na Agátu reagovala? Co vím, neřekla o Agátě slovo, a dokonce ani slovo o Žilkové. Jen odstoupila. A na to snad má právo.
Naopak Agátina reakce, pokud to bylo tak, jak je uváděno, byla reakce namyšleného, drzého spratka. K obdivu na ní nevidím nic.
Navíc Brožové tyká, ačkoliv se neznají?
Pomíjím ještě trapný útok na věk. Agátě bylo kolem dvaceti, když uváděli Pojišťovnu, nikoliv pět let. Trapnost na entou, jako z té rodiny už mnohokrát.

Dianthos
19. 08. 2022 23:57

Pokud Agáta toto skutečně v živém vysílání na Instagramu řekla, je opravdu dutohlavý nevychovanec!
"Byla bych hrozně ráda, aby si mě bývalé přítelkyně mého současného přítele nebraly do pusy. Dneska jsem se dočetla na titulce, že Kateřina Brožová, kterou jsem nikdy v životě neviděla a vím jen, že hrála v Pojišťovně štěstí, když mi bylo asi pět, tak si mě vzala do pusy, že kvůli mě odešla z muzikálu,"
"Kateřino, já vůbec zpívat neumím a v tom muzikálu nehraju, takže kvůli mně si rozhodně odcházet nemusela,".
Brožová se odmítla alternovat se Žilkovou "z osobních i profesních důvodů". O Agátě ani slovo. Navíc si tento cumploch dovoluje paní Brožové tykat.
Pro dámu, zpěvačku formátu Brožové, je ponižující se alternovat s bulvární hvězdou Žilkovou, která ani zpěvačka není.

fany22
20. 08. 2022 09:09

Agáta si na své nevychovanosti zakládá. A její sebevědomí známostí s magnátem, který se chová doslova jako kašpar, vyrostlo do nebe.

Dianthos
20. 08. 2022 10:40

Možná má pocit, že nad jeho bývalkami zvítězila, když je teď s ním. Kdyby ho Brožová neopustila, Agáta by stále přebírala v jiných vodách. Měla by jí poděkovat.
Hlavně je ale Agáta úplně hloupá - a Soukup by si jí měl srovnat - protože když zahajují nový projekt na TV Barrandov, není chytré popudit jeho diváky, kteří mají Kateřinu rádi. Její pořady byly oblíbené. A Kateřina je všeobecně oblíbená, na rozdíl od Agáty.

Uživatel_5457057
20. 08. 2022 12:30

Dianthos, myslím, že se mýlíte. Brožovou moc lidi rádi nemají a neměli ani v době její "slávy". Říkali jí unylá Barbie, protože byla ve svém projevu až moc sladká. A to ať v jejím pořadu, ale i v seriálu, kde hrála lékařku, byla stále stejná. A.Hanychovou mají lidé daleko víc rádi a drží jí palce. Hlavně na Instagramu, no necháme se překvapit, jak to dopadne.

Dianthos
20. 08. 2022 13:39

Podle instagramu není možné hodnotit, protože ne každý televizní divák se tam angažuje. Provokatérka samozřejmě bude mít víc sledujících, než dáma, která nenabízí senzace. A počet sledujících neznamená počet skutečných fanoušků.
Ano, Brožová dost pózuje a předvádí svou sladkou krásu, ale také je velmi empatická, milá, pozitivní, neprobouzí negace. Myslím si, že je obecně oblíbenější než Hanychová.

fionora
20. 08. 2022 19:44

Paní Brožová ho opustila a další milionář se nenašel. Měla jejich vztah jako dáma přejít mlčením.

fany22
20. 08. 2022 20:10

Píšete už podruhé. Můžete nám prozradit, co Brožová kde řekla?

Dianthos
20. 08. 2022 21:50

Fionoro, zřejmě, stejně jako Agáta, neumíte číst. Brožová se vůbec nevyjadřovala k Žilkové, tím spíš ne k Agátě.
Prostě jenom nepodepsala smlouvu na účinkování v muzikálu, kde by se alternovala se Žilkovou. Odůvodnění - osobní a profesní důvody.
Žilkovic rodina jí zřejmě nestojí za komentáře do bulváru. To je jenom Agátino zbožné přání, aby měla o čem diskutovat. Protože konflikty jí zvyšují sledovanost na instagramu...

Vierazkosic
19. 08. 2022 19:20

Z článků z celého léta nám pocit, že rodina Hanichové je ráda, že "ulovila" bohatého podnikatele. Teď snad už nebude brečet, že ji oškubal Prachař, že vození Kordulky do školy taky něco stoji (přece nebude jezdit sockou). Jsem zvědavá, kdy se Soukupovi otevřou oči. Asi, až bude mít plný barák rodiny Žilkové a Hanichové 😉👍

evi nato
19. 08. 2022 20:12

No, myslím,že jste na omylu, protože Agáta Hanychová si vydělává sama dost peněz! Ale vy byste se měla nad sebou zamyslet, jak je to možné, že když jméno Agáty je už hodně týdnů vláčeno bulvárem, tak proč ho nedokážete ani správně napsat

Dianthos
19. 08. 2022 23:41

Asi proto, že už podle jména není Češka. Tvrdé "y" je české specifikum. Hlavně je to úplně jedno. Podstatné jsou názory, ne gramatika.
A s jejími názory souhlasím.

fionora
20. 08. 2022 19:42

Přesně tak, je moc fajn a pracovitá. Pan Soukup s ní omládl, vypadá spokojeně a sluší jim to.

Dianthos
20. 08. 2022 21:46

S tím, že by vedle ní omládl, nesouhlasím. Naopak vynikne jeho věk. Vedle Brožové zářil. Teď nezáří. Těch pět let rozdílu věku mezi fotografiemi by nemělo být tak zřetelných.
Vedle Agáty je víc unavený, bez energie a také v těch neoholených vousech působí zanedbaně. To už není na jeho věk. Ale hlavní je, jak se on cítí, ne jak vypadá.

zuzakirsch
19. 08. 2022 17:26

Jaromír už jistě plánuje svatbu a společné bydlení s dětičkama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.