Šeps vzkazuje Gunčíkové: Dělej radši modelku! Ten jekot se nedá poslouchat... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Šeps vzkazuje Gunčíkové: Dělej radši modelku! Ten jekot se nedá poslouchat...

Na začátku dubna jich bylo dvanáct, prý i skvělých kamarádů, finalistů druhé řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. Dvanáct nejlepších z více než deseti tisíc uchazečů na startovní čáře.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karolin111
07. 06. 2011 13:06

BLESKU, vzpomínám, že Michal říkal, že bude fandit Lukášovi, že si bude moct koupit něco pro kapelu a Gábina, že by mohla dělat modelku. V rozhovoru říkal, že pokud je spravedlnost tak, že vypadne on, že Gábina s Lukášem jsou lepší. Přitom Lukáš s ním nechtěl být na pokoji. Michal sám nepočítal, že se dostane tak daleko. Nakonec porota mu vsugerovala, že neumí zpívat. Myslím, že jsou daleko horší i profesionální zpěváci. Mně se Michal moc líbí. Myslím, že spousta z nás vůbec nepozná jestli rytmus sedne nebo frázování. To ani nevím co je. Zkrátka buď se mi zpěvák líbí a baví mně a nebo ne.

illis
06. 06. 2011 19:17

se měl začít konečně chovat jako dospělý člověk a ne jako rozmazlené dítě. To nemá rád, to se mu nelíbí, zpěv Gábiny Gunčíkové se mu nelíbí. K sobě je značně nekritický, protože on totiž vůbec neumí zpívat a já se jen divím, co pohledával ve finále. Při společné písni svůj part téměř neuzpíval, jaké mu to dělalo potíže. Ty jeho účesové variace, to byla pěkná hrůza. Je mladý a názory, že se musel člověk smát. Je mi líto Alžběty, zamilovanost může opadnout a pak se bude divit. Na rozdíl od Michala zpívá Gábina skvěle, perfektně upravená i mimo vystoupení, inteligentní. Její vystoupení na jevišti bylo výrazně profesionální, zato potácení se Michala a jeho nesmyslné mávání rukama, jakoby se vznášel. Ať si pustí svá videa na Internetu a možná mu to dojde. Konečně.

bledulkafialka
06. 06. 2011 15:38

chce něco vzkazovat??Je to pachobyčený bllbeček bez inteligence a to co vydává za zvuky se rozhodně nedá nazvat zpěvem.Hloupoučký Šepsi jdi dělat popeláře tam ti nejlepší sedne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.