Prezident Zelenskyj varuje svět: Musíme se připravit na jaderný útok! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Prezident Zelenskyj varuje svět: Musíme se připravit na jaderný útok!

Celý svět se bojí toho, že ruský zlovůdce Vladimir Putin (69) sáhne k atomovým zbraním s ničivými účinky. A podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského (44) jsou tyto obavy oprávněné.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
23. 04. 2022 13:43

Viděla jsem o něm dokument na ČT 2.
Byla tam i jeho kariéra - humorné scénky,většinou byl za šaška . Ale z jedné mě polila hrůza !!! Humorná scénka " byla o tom , jak herec Zelenskyj s "avtomatem kalašnik" v levé a s " avtomatem kalašnik" v pravé ruce se chechtá a sestřeluje na plný pecky v jejich Parlamentu sedící poslance. Scénka, kde poslanci padají pod židle zastřelením a jsou po nich prázdné fleky mě vyděsila. To nebyla jeho předvolební kampaň, pouze se těmi scénkami živil. Ukrajinci z tohoto druhu humoru šíleli nadšením.
Černochová by si to měla pustit ! A dějepisáři Fiala a Rakušan taky.
Takto se Zelenskyj tlačil už před válkou do NATO a Evropské unie.
Fiala a Pekarová a Rakušan plácají všema deseti na přijetí Ukrajiny.Jenže Zelenskyj svým uchechtaným ukrajinským voličům slíbil zatočit i s korupcí. Nezatočil a sám má majetek v daňovém ráji. (Dokument jsem na TV zavřela po chvilce sledování v obavě, že mi dojem zkazí zase glorifikaci tohohle prcka)

donypan
23. 04. 2022 12:01

Nechápu jak si může teno člověk libovat v zabijení svých občanů a ničení své země.Je to těžký přestat když mu všichni plácají po zádech a říkají jaký je to borec když se vzepřel rusovi.On by nejraději zavlekl celou evropu do války.Je velmi nebezpečný.

-bello-
22. 04. 2022 13:45

Idioti z Magistrátu + Praha 6 na just přejmenovali část Korunní u ruské ambasády na Ukrajinských gerojů.
Takže dali Rusům skvělou šanci na odplatu, protože každý krok , každá podrážka Rusa vycházejícího z ambasády ven bude drtit podrážkama ukrajinské geroje

milan59
22. 04. 2022 07:02

Volodymyr Zelenský

pravlast
18. 04. 2022 04:26

Šašek je už nebezpečný nejen Evropě...nikdo nikde nebojuje za nás jak on říká,my jsme nekradli z plynovodu ani z ropovodu.Rusko atomové zbraně nepoužije,akorát jim dá dokonale sežrat " Majdan " a podobné akce.

-bello-
17. 04. 2022 11:46

Zelenskyj se chová jako diktátor.I jeho vláda je taková Jejich vicepremiérka Vereščuková řve do světa, že Merklová se musí všem na světě omluvit a Ukrajinci každého Rusa zastřelí, Putinovi vytrhají zuby za živa ...atd.
Co je to za verbež v té vládě Zelenského! Co z té Evropy udělali ?

14TONY
17. 04. 2022 21:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 04. 2022 01:25

14TONY
-----------
Vicepremiétka Vereščuková tím měla na mysli , jak je u nich zvykem , dláto a majzlík.
Svět je ale zvyklej na umrtvení, proto to upřesnila.
Zelenskyj sděluje světu, že je zdravý a spí se mu dobře! A že aby ho lidi viděli, hrdinsky denně sjíždí sociální sítě (v neprůstřelný vestě.)

janirak
17. 04. 2022 05:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
17. 04. 2022 09:55

Je to pravda, že Zelenský už vydírá. Poděkovat neumí za to co dostali? Pořád je to málo? Co by asi tak udělali pro nás?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.