Kateřina Cajthamlová byla hostem chatu na Ahaonline.cz | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kateřina Cajthamlová byla hostem chatu na Ahaonline.cz

Doktorka Kateřina Cajthamlová z pořadu Jste to, co jíte bude v úterý od 10 hodin hostem chatu na Ahaonline.cz!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alpina3
31. 05. 2011 10:50

Dobrý deň, pani doktorka!Veľmi sa mi páči relácia Jste to co jíte,a rada by som vedela,či nie je možné dostať tie rady,jedálniček a cviky čo tam dávate bez toho,aby som musela byť v tej relácii,či existuje nejaká iná cesta ako to od vás dostať,respektívne ak ano,koľko to stojí.Nie som z tých,čo sa radi predvádzajú v televízii a hlavne s takou postavou. Veľmi rada by som schudla a udržala si to,doteraz vždy čo som schudla,to som mala zachvíľu naspäť.Momentálne mám 170 cm a 82 kg,takže nejaká zmena by mi prospela.Prajem vám veľa úspechov v práci i osobnom živote a veľa takých ľudí,ktorí budú dodržiavať vaše rady a pokyny,aby boli štíhli,ale hlavne zdraví. Ďakujem pekne za Vašu odpoveď Jarmila

riaskalicka
31. 05. 2011 10:48

Dobry den, pani doktorka,

velmi rada sledujem vas program, je pre mna podnetny a zaujimavy a navyse je vtipny, nikdy sa s vami nenudim. Paci sa mi, ako pomahate ludom. Neviem, ci by sa dalo aj takto na dialku pomoct aj mne?!
Mam 55 rokov a este pred piatimi rokmi som bola stihla, mala som 52 kil. Ale uz pat rokov bojujem s nadvahou, mam teraz 61, neviem sa zbavit tej nadbytocnej zataze. Mam vysoky cholesterol, stredne tazku astmu a znizenu funkciu stitnej zlazy. Vsetky tieto choroby sa objavili cca okolo 50 roku mojho zivota. Tak neviem, ci moja nadvaha ma nejaku suvislost aj s klimakteriom... Som nestastna, ze si nedokazem poradit. Snazim sa zachovavat stravovacie navyky, zbytocne vela nesolit, nepouzivat vela tuku, jem relativne dost zeleniny a ovocia, dokonca sa aj hybem, mam psa, ktory potrebuje pravidelne prechadzky, len tie kila sa ma stale drzia. Poradite mi, prosim, co by som mala zmenit?
Dakujem.

S pozdravom

Ria Skalicka

jana_t
31. 05. 2011 10:20

Dobrý den,paní doktorko, moc si Vás vážím a v mnohém s Vámi souhlasím.. Zajímalo by mě,jestli znáte 28denní detoxikační jídelníček podle Antonie Mačingové a co si o něm myslíte..Děkuji za odpověď. Jana

hancace
31. 05. 2011 10:16

Dobrý den paní doktorko,
strašně se mi líbí pořad, kterým provázíte diváky s panem Havlíčkem. v letošní sérii mě ale mrzí, že byly již dva díly, ve kterých byli úplně zbyteční lidé a zbytečně vynaložené vaše úsilí jim pomoci. Já s přítelem taky nejsme dvakrát akorát, studujeme vysokou školu a jsme na koleji v Ústí nad Labem. Jinak bydlíme v Praze. Není to vůbec jednoduché se stravovat zdravě a vyváženě teorii k úspěchu si myslím mám teoreticky zmáklou z Vašeho pořadu, ale v našem případě se to lépe řekne než udělá. Strašně rádi bychom se přihlásili do pořadu a tudíž by mě zajímalo, jestli si myslíte, že bychom měli šanci??!! a hlavně jestli ještě bude nějaká série pořadu. Děkuji za odpověď. Hanka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.