Trpké vzpomínky Jandy na Gotta (†80): Udělal to všem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Trpké vzpomínky Jandy na Gotta (†80): Udělal to všem!

Jméno Karel Gott (†80) je v poslední době skloňováno čím dál častěji. Tentokrát ovšem není prostředkem k upoutání mediální pozornosti, kterou mermomocí vyžaduje jeho tchán Timo Tolkki (55), nýbrž figuruje v ne příliš lichotivých vzpomínkách zpěváka Dalibora Jandy (68).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Alva
09. 03. 2022 08:43

Já myslím, že je čas s Gottem už přestat, denně, a s bellou souhlasím, naprosto.

Bleskoska
27. 02. 2022 15:48

Timo Tolkki (55) není Gottův tchán, ale zeť, jinak také Gott byl Timův tchán. Zopakujte si tyto termíny pro příbuzenské vztahy.

hodnotyzivota
26. 02. 2022 14:44

Čestný člověk by netrvdil, že Gotta porazil, když on nesoutěžil a stejně by neříkal, že nechodil tam, odkud odstoupil.

baronessa
26. 02. 2022 08:34

Už jsem tu zažila různé nesmysly, ale že je Timo Tolkki tchán Karla Gotta, tak to tu ještě nebylo!!

janirak
25. 02. 2022 07:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
24. 02. 2022 19:15

Dalibor má pravdu, vždyť jenom řekl fakta, jak se KG choval, že na ty koncerty prostě nepřišel.. A ty privilegia tam byli také, známá věc. No co už, nikdo není dokonalý.. Jinak, je to věc vkusu, který zpěvák se komu líbil. Dle mne Dalibor zpívá tak nějak více citově – od srdce. Byl jako takový menší dělobuch, co když se pevně postavil a spustil ten svúj zajímavý hlas, tak to zasáhlo okamžitě všechny tam.. Karel zase byl spíše uhlazenější typ, do salónu s mašličkou nebo kravatou. Dostával dobré skladby od skladatele Karla Sv. například. Když je přitažlivá melodie pro píseň, to je základ úspěchu.. Oba dva měli svúj osobitý talent, ale každý z nich úplně jiný typ muže i hlasu.. Srovnávat jejich projev nějak nestranně, mi nejde. Pár písní od Dalibora se mi líbí – ty pomalejší hlavně, od KG také se něco najde – ne ale všechno.. Hlavní je, že oba dva zpěváci měli a dodnes mají své publikum a fanoušky, našli se ve svém životním poslání..

Uživatel_5569559
28. 02. 2022 18:39

Moc pěkně napsané, plně souhlasím. Mám ráda písničky jak od Dalibora, tak i Karla

kristinn
23. 02. 2022 18:35

Páni pisálkovia, bolo by načase prestať vyťahovať všetko negatívne na Gotta! Naozaj! Toľko ľudí ho milovalo, prečo im kazíte pekné spomienky???Ozaj stačí, ako ho dehonestuje vlastná dcéra.vy jej v tom výdatne pomáhate a neberiete ohľad ani na jeho dve najmladšie dcérky. Ozaj nemusíte ešte vyťahovať iné! A ako som už písala, myslela som, že Janda má trochu viac inteligencie v sebe...

rybacinka
23. 02. 2022 18:24

To je mi logika. Když mě nepřítel bude osočovat,
který dělá zlo, tak má pravdu, neboť mě zná osobně?

A dále: "No každý soudný člověk už dááávno ví, že slavíci nebyli nijak spravedlivé." Proč by nebyly. Za to, že se podvodníkům znemožlilo dělal jsi ze soutěže legraci?

zamlzena
23. 02. 2022 14:14

Vybudovaná image je něco jiného než skutečná osobnost člověka. A v případě Gotta je tomu samozřejmě také tak, a kdo ho osobně nebo více znal, tak to ví.

miroslava13
23. 02. 2022 13:53

tchán Timo????? Snad zeťák, ne??

rybacinka
23. 02. 2022 13:51

Vy tomu asi nechcete rozumět, neboť jinak byste měl. Právěže zde lze plně znát jeho charakter. Chlubí se tím, že porazil pana Gotta - v době, kdy ho "porazili" i tři další zpěváci. Kterým chtěl jen dobře. A že se v této době věnoval p. Gott přednostně jiným aktivitám, je jen přirozené.

Eva Korotvičková
23. 02. 2022 13:20

Karel zpíval úžasně a byl gentleman.Nikdy by se nesnížil k pomluvám po smrti.Tento chrapla na něj neměl ani náhodou.

-bello-
23. 02. 2022 13:15

Spíš si pustím Hurikána Jandu, než Oči zaváté Gottem!
Ušatý Gott, ani ryba, ani rak přišel na trh , když nebyl popík tenor k mání.Navíc byl loyální k režimu, táta měl "funkci " .Pilně dřel , zpěv ho bavil a stal se jeho obživou .Měl konkurenta v Matuškovi - to byl živel .Co dělal byla příroda sama.
Gott vypadal, jak Kája Mařík v podkolenkách , ale měl pověst čuňase, ale to jen kvůli svým potřebám, nikoli až tak z návalu milenek. Časem uhlazený Karel Gott sklouznul do německých dechovek a lidi přestal bavit.
Přišel živel Dalibor Janda a převálcoval ho.
Z Gotta se stala primadóna / bez debat ! / a ta jeho subreta co dřív stlala dědkům postele tomu nasadila korunu

travina
23. 02. 2022 14:03

Bello, stále jsi ubohá s tou tvojí nenávisti ke Gottovi.A stále se už douhou dobu opakuješ!!! V těch Bohnicích tě měli nechat, ale už ani tam tě nechtějí, chudinko zlá, plná jedu a špíny. Jo a kdy prosím přestal Gott lidi bavit? Je zajímavé, že to "lid" neví Ty jsi teda fakt blbá!!!!!

illenne
24. 02. 2022 09:24

-bello- Něco tak ubohého, hloupého, závistivého, nešťastného a primitivního, jako jste Vy, se jen tak nevidí. Dělá Vám dobře nyní Karla Gotta doslova pomlouvat. Představuji si Vás jako neupravenou ženskou, oblečenou jen proto, aby jí nebyla zima, která nemá co na práci a proto pod anonymním nickem jen osočuje jiné. Asi nejspíše nevíte, že jen hloupý člověk píše takové komentáře. Inteligentní a spokojený člověk nemá potřebu někoho urážet. To si pamatujte!!!!!

travina
24. 02. 2022 14:56

illenne ... perfektní komentář, úplně tak Bellu vidím

ginkognito
24. 02. 2022 14:45

To je fakt dobře napsaný, odvážná! Ovšem ty reakce - napadlo mě, že se nadává i někomu jinému než mně.

-bello-
24. 02. 2022 21:08

Ať si zanadávají, od toho sem chodí

hanka549
23. 02. 2022 13:01

Zase ten got.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.