Nevraživost v rodině Gotta: Tohle Ivana vážně dělá? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nevraživost v rodině Gotta: Tohle Ivana vážně dělá?

Objevila se tu jen na chvíli, ale už je kolem toho pořádný poprask. Poté, co Dominika Gottová (48) představila píseň Pro tebe, kde se zpovídá z niterných pocitů a sebelítosti a žalem nad skonem otce, Karla Gotta (†80), zase čeří vody v rodině. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-jiricka-
27. 01. 2022 13:02

O tom že mu brání setkávat se s přáteli a nemohli se mu dovolat psali ještě za jeho života jeho přátelé a ne Dominika

arturo
27. 01. 2022 14:20

Jo, bulvár to psal.. a odtud také Dominika čerpala. Mimochodem, každá významnější, veřejně známá a exponovaná osobnost si musí nastavit nějaký filtr v přístupu k ní. Nemůže být k dispozici kdykoli a komukoli. Jak by to vypadalo? Proto mají své sekretářky či asistenty, kteří toto regulují podle zadání.

borka30
27. 01. 2022 15:04

jiřička, víš on byl vážně nemocný a potřeboval klid, ale to ty nepochopíš.

pisalek
27. 01. 2022 17:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
27. 01. 2022 15:48

Ale ještě pak to vysvětloval sám Karel - měl nový mobil a nepřetáhla se mu všechna čísla. Bylo to v době, kdy to s Karlem nebylo zrovna růžové a proto bral hovory-jež byly označeny jménem. Na tu chybu přišli až později. Jinak speciálně při hovorech Dominiky byl pak Karel hodně špatný - protože ta neznala nic jiného než tati pošli....netušila prý, že je mu skutečně zle! To přiznala sama!

pisalek
27. 01. 2022 17:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

begonie
27. 01. 2022 12:51

Myslím, že budeme rádi všichni když odletí do Finska a dá nám pokoj

AliAlice
27. 01. 2022 15:25

Myslím,že teď ji stouplo sebevědomí,a zalíbil se jí ten zájem okolo ní....teď už nás bude oblažovat svoji přítomností,i když prohlásila že čechy nemusí...ale jak cítí prachy,tak všechny zábrany padají....nechutná falešná baba...

-bello-
28. 01. 2022 11:17

begonie
---------
Jen tupci říkají místo já - my!
Takže za koho tady madam BEGONIE mluvíš?
Např. JÁ nejsem "všichni " a mně je úplně jedno, kde je Dominika Gottová.
Není mi ale jedno, jak ji s Ivanou okrali a zneužili její situace -dementní stařec pod masáží vyčůrané pečovatellky

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.