Vondráčková o sokyni Šafářové: Teď, jak to sleduju, tak ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vondráčková o sokyni Šafářové: Teď, jak to sleduju, tak ...

Jak vnímá jednačtyřicetiletá zpěvačka manželství Tomáše Plekance (39) a Lucie Šafářové (34)? Budete se divit, ale je to ortel nadmíru povzbudivý! 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
31. 12. 2021 18:31

Balde***h
---------------
jsi trapná.Samozřejmě, že ne !
Nesnaž se mě srovnávat se sebou, nebo s nějakou Lucií Vondráčkovou! Nesnaž se !

Baldedash
30. 12. 2021 19:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
30. 12. 2021 19:19

Jestli to takhle mělo být, potom nechápu, proč už tři a půl roku tolik vyvádíte.

Uživatel_5404086
30. 12. 2021 13:58

Nebudu hodnotit zpěv L.V., na to nejsem odborník. Ale podle toho, jakým způsobem její rodina prezentovala neshody s její tetou Helenou je hnus. Od té doby ji opravdu nemusím. Je to nečestná a hamižná rodina. Svůj názor nikomu nevnucuji.

fany22
30. 12. 2021 14:48

Já tu dobu pamatuji. Byly to neutuchající nenávistné útoky Jiřího V. na Martina Michala. Byl jak tank. A svou sestru tím úplně týral. Bylo mu docela jedno, že zničil do té doby výborné rodinné vztahy, nehledě na to, jak k němu byla vždycky vstřícná. Ty výrazy, které používal i o ní ! Hrozné.
Ve 13.komnatě si pěkně minulost přebarvil, jak je u nich běžné, česky řečeno lhal. Vůbec nešlo o to, že Helenu varoval, to mohl. Ale že je veřejně zostouzel. Je to nenávistný a hamižný člověk.

borka30
31. 12. 2021 12:00

Starej se o svou rodinu.

-bello-
31. 12. 2021 18:36

borka30
.--------
podle toho co píše fany22 se měl starat o svou rodinu spíš Vondráček a nervat soukromí sestry na talíři všem a měl spíš dohlídnout, aby jeho Marmeláda dostala na prd ... aby si nevydupávala na chlapech jen a jen svoje práva, aby nebrala chlapy jak trubce.

zapravdu
30. 12. 2021 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

borka30
31. 12. 2021 11:59

Adrianat
29. 12. 2021 21:18

Tak som si teraz naživo vypočula v show Jana Krausa spievať L. Vondrackovu pieseň Honza, tak to bolo naozaj zlé. No a teraz zo seba zrazu robí milú a prajúcu ženu, ale kto jej to uverí, že, tak sa snaží si zlepšiť image

-bello-
30. 12. 2021 00:09

Teď jsem si šla pustit L.Vondráčkovou u Krause.
Z toho, jak vyhekává v písni Honza se mi udělalo zle.Prostě odpor .Nekecám, musela jsem to típnout. 20 let se pohybuje v muzice a vydá ze sebe tohle ?!

Eva Korotvičková
29. 12. 2021 14:52

Lucie je frajerka.Je chytřejší než jsem myslela.Sokyni chválí.Je vidět,že studovala i psychologii

fany22
29. 12. 2021 17:16

Píšete nesmysly. Žádná sokyně není, ani nikdy nebyla. Jen jedno nepovedené manželství lidí, kteří se nikdy neměli brát.
A psychologie tedy Vondráčkové ve zvládnutí rozvodu vůbec nepomohla.
Neznám nikoho, kdo se zachoval hůř.

-bello-
29. 12. 2021 22:55

fany22

-bello-
29. 12. 2021 23:03

Uživatel_5461206
-------
ona chválí i Plekance, s kterého veřejně sedřela kůži. Lucie Vondráčková v tom má jednoznačně bordel! Je vidět, že psychologii dělala na dálku ( hodně velkou dááálku ), přičemž by ta dobračka sama potřebovala psychiatra

-bello-
29. 12. 2021 12:56

Nemohu říct veřejně co až si já o Lucii Vondráčkové myslím.
Jen jí připomínám, že chtěla Plekance odříznout od dětí a děti od něho s tím, že do Kanady za nimi může ale lítat! Ona jako PhDr. ( jedno, že koupeným titl. na Karlovce, která dávno ztratila zvuk elity ) by měla mít aspoň tolik IQ, aby si prostudovala Úmluvu dětských práv a nežádala po soudech absurdrní rozhodnutí. Do Čech nechtěla, protože v Kanadě NHL má jiný zvuk a ona je tam ta séélebrita od hráče NHL,( což elita sportu je!).Svoje zájmy házela přes děti a svoje kanadské " dolce vita " si žádala zpestřovat každoročními pobyty na Kubě jako doprovod kluků, kteří údajně měli kvůli kanadským mrazům nutnost inhalovat na Kubě vzduch , aby ozdravili své průdušky ( v Čechách zatím nemarodili ani jednou ).A taky žádala náhradu " škody " za své nerealizované umělecké počiny, které si kvůli dvěma mateřským dovoleným nemohla splnit ( a pominula dotace Plekance na její film, kdy myslím tímto bylo splaceno víc, než dost, kdy ale i tak nebyla krácena a mohla pracovat, jako jiní. Z mého pohledu je to strašná ženská a i divná opičí matka. Není nic lepšího pro děti, když mají vazbu na oba rodiče ,na svoje babičky a tety a není snad bezpečnější země ( vyspělé země ), než je nyní Česko , kdy oproti tomu kriminální Kanada je něco, kam se lidi nehrnou.
Být Šafářovou s Plekancem ihned Lucii Vondráčkové dám zákaz pod pohrůžkou soudu jakkoli se o nich vyjadřovat ! Momentálně si ta ubožačka upravuje image v Česku přes ně !
( Sorry - je to dlouhé, ale nedalo mi to )

fany22
29. 12. 2021 17:09

Ve všem máte pravdu. Jen s tím, že Lucii Vondráčkovou s jejími svatými obličeji a pózami po tom všem nikdo soudný nemůže brát vážně. Tím spíš, že to její J Í zmanipulované stádečko nebylo schopné tak rychle přeřadit a nepochopilo její aktuální polohu a vytrvale jede v zaběhlém módu nenávisti a útočení. A hlouposti. A jsou to dokonce lidi z jejího blízkého okolí.
Lucie, nedá se Vám věřit. Bohužel. Kdo třikrát zalže, nikdo mu už po čtvrté nevěří.

fany22
29. 12. 2021 17:36

Pardon,..počtvrté.

Baldedash
28. 12. 2021 16:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.