Zvrat u Gottové! Ivana všem vytřela zrak | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zvrat u Gottové! Ivana všem vytřela zrak

Vdova po Mistrovi na předávání cen hudební ankety Český slavík všem vytřela zrak. Dva roky po smrti Karla Gotta (†80) se totiž poprvé ve společnosti objevila v jiné než černé barvě. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5555751
23. 11. 2021 08:58

-bello-
22. 11. 2021 21:15

Ty róby byly děsný, ani jedna nemá body!! Módní holý prázdno bez nápadů a holé krky a ruce dam bez nádherných šperků je trapárna.(Bižu na krku Ivany Gottové se nepočítá .Nevím co tam visí, ale snad ne slavík). A je příšerný , že Gottová a Janeček z toho udělali putovní pohár Gotta. Chudák zpěváci .Je to o nich, nebo o něm!?Celej slavnej Slavík už 20 let měl ležet u ledu.

Mohutná Gottová měsíc pila vodu, aby "zářila " v záři reflektorů, když už nemůže zářit coby manželka .Dojímá se na pódiu a pak seká pózy , jak modelína pro Vogue. Imáge "důstojné matróny " dostalo na frak
A tvrdě černé doplňky k její námořnické modré ? Hm, hm ....
Ivana prostě nikdy šmrnc nedá.
Skoda moc, že zemřela Františka ! Její skvostná čeština by tomu hodnocení dala šťávu.

jity
24. 11. 2021 09:22

Tak si bella schladila na Ivaně žáhu. Tolik závisti a nenávist je na léčbu. Nemohu ci pomoci, ale taková nenávist se hned tak nevidí. To už je opravdu na psychologa. Proč si pořád otravuje takovou nenávistí život. Může ji být nějaká Ivana úplně jedno a je jen její věc jak naložila se svým životem. Ono nic neni zadarmo co my víme čím to vše bylo vykoupené.

uschi
25. 11. 2021 00:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
25. 11. 2021 09:22

Další ubohý závistivec. Co vy víte o Ivaně? Já nic a nezajímá mi to jako vás. Navíc Dominika si svůj život zpackala sama, tak ať neotravuje s tím bulvár.

-bello-
26. 11. 2021 01:41

jity
----
mně je nějaká Gottová Ivana ukradená. já se scházím jen s chytrými lidmi a komentovat to strašidlo mi dělá dobře,Vím , co je zač.No a taky vidím a jsem
estét, víš?

jity
26. 11. 2021 13:20

Ukradená Vám rozhodně neni, jinak by ty nenávistné diskuze neatakovaly. Možná jste estét, možná jste to vystudovala, to je vaše věc. Třeba vás nějaký bulvár vybere na hodnocení módy. To já nevím mě se to buď líbí nebo nelíbí.

illenne
22. 11. 2021 14:35

Když budu hodně spravedlivá, tak za mne byla Ivana Gottová v tento večer skutečně nejlepší, moc hezké šaty, hezký účes a celkově prostě zazářila . Nepotřebovala k tomu ani šperky za miliony. Vypadá velmi dobře

vinnetouvi
22. 11. 2021 19:18

Teď se stylizuje do dámy, ale sláma jí čouhá z výchoďárských bot. Hlavně kde má výstřihy až na pupek a průsvitné šaty až k rozkroku? Její pofidérní eskortní minulost jí nikdo neodpáře.

jity
24. 11. 2021 09:23

Jak tu její minulost vlastně znáte? Vy jste eskortní služby využil?

illenne
22. 11. 2021 14:35

Když budu hodně spravedlivá, tak za mne byla Ivana Gottová v tento večer skutečně nejlepší, moc hezké šaty, hezký účes a celkově prostě zazářila . Nepotřebovala k tomu ani šperky za miliony. Vypadá velmi dobře

prochaskanamoste
22. 11. 2021 13:13

Typ žen Ivany se mi vůbec nelíbil, ale Goťák byl na takové vysazený, o hlavu větší, mohutně stavěné a pořádný nos. Asi měl nějaký mindrák, jako většina malých chlapů. Hezká není, ale dává si záležet, aby jí to seklo.

kristinn
22. 11. 2021 11:42


a-počkajme si, ako ju bude "bello" zas dehonestovať...

-bello-
22. 11. 2021 21:19

kristinn
------
dočkala ses.
Dehonestovat hamižnou pečovatelku nelze­.Chá­peš?Ne­chápeš?
To máš jedno, s tebou se tady párat je zbytečná práce.

borka30
21. 11. 2021 23:39

Ivana moc krásný měla proslov a byla moc pěkná, slušelo jí to.

milan59
22. 11. 2021 07:51

jity
22. 11. 2021 09:02

Je to pravda, byla decentně oblečená a slušelo ji to.

hanainge
21. 11. 2021 18:57

Výše uvedený článek částečně je nesmysl a není v pořádku, protože snímky s Ivanou Macháčkovou jsou padělané, což je fakt! Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

nika70
21. 11. 2021 21:41

A u psychiatra jste s tím svým stihomamem a bludy byla?

milan59
22. 11. 2021 07:49

Hahahaha to vám v Bohnicích zpřístupnili PC ?
Nojo tak si tam URÁŽEJTE koho chcete,ale na paní Ivanu Gottovou nemáte ani zrnko těch vašich plácaných písmenek.
Přeji vám hezký den a až dneska půjdete na elektrošoky tak se pak proberte a urážejte klidně UFO - uf oni sou tady

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.