KAUZA CIMICKÝ GRADUJE: Pacientky měl obtěžovat už od roku 1978! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

KAUZA CIMICKÝ GRADUJE: Pacientky měl obtěžovat už od roku 1978!

Nové případy sexuálního obtěžování Janem Cimickým (73) přibývají. Už se ozvalo přes 25 žen, které zažily psychiatrovo nechutné chování.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milan59
16. 11. 2021 13:10

Hmm teprve po tolika letech se dámy svěřují a ještě k tomu médiím/bulváru ??
Není to protože mu má být uděleno vyznamenání od prezidenta Zemana?!!

donypan
15. 11. 2021 15:34

Ta údajná svědectví jsou děsivá,ale buďme spravedliví nechme s jakou se bude p.Cimický bránit.To,že se chce hetero mužskej dostat ženský do kalhotek nevidím jako nějaký problém.Problém je že se to údajně stalo na půdě léčebny kam chodí lidé pro radu a s plnou důvěrou k svému lékaři,a pokud je to pravda tak tady je to průšvich.

AHel
14. 11. 2021 00:19

Sbormistr ze souboru Bambiny byl také takové prase, zneužíval mladé holky ze sboru a např. zpěvák Korn se ho zastával, že to neudělal... sbormistr byl odsouzen, seděl a pak ho dostala karma a už je v pekle...chlapi drží v sexu pospolu, doufám, že se to bude vyšetřovat...a na Cimického nebudou hledět jako na oběť...zneužil svého postavení a tudíž nadvládu jako sbormistr....hnus

AHel
14. 11. 2021 00:08

Je to dobytek...stačí, že se o něm mluví, pokud mu to dokážou, tak by ho měli vykastrovat a vyhodit na dlažbu....hnusák hnusnej.

-bello-
12. 11. 2021 22:37

Cimický rád vykládá , jak je v sexu vše normální.
Tedy jeho spoluvězňům předem vzkazuju:
Hej vy tam! Přijde Cimický a vše co si představujete, že uděláte je n o r m á l n í. Ale nechte ho poďobanýmu MUDr. Bartákovi.Ten za své asistentky vyfasoval 14 let a těší se na nový maso / třeba i sado

AliAlice
13. 11. 2021 12:10

Stačí se podívat na ten jeho chlívackej ksicht....on byl přesvědčený,že si žádná nebude stěžovat,a pod rouškou své profese se choval jako hovado..

14TONY
12. 11. 2021 14:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 11. 2021 22:36

14TONY

je mi to jedno

14TONY
15. 11. 2021 21:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
12. 11. 2021 12:32

bello - máte pravdu. I s tím, že Hrad měl metál zamítnout. S nemocnou Balde***h je lépe nekomunikovat, tam soudnost úplně chybí. Včera už by zase posílala do kriminálu i Hynkovou Vrbovou.

begonie
12. 11. 2021 04:41

bello - VELKÝ SOUHLAS

-bello-
12. 11. 2021 00:34

Myslím. že jsem to napsala jasně už u článku o Fabiánové.
Bílý plášť neznamená, že nemůže být dobytek a Fabiánová to před 22 lety zveřejnit nemohla.. Nebylo Me-too a on by ji za to znemožnil. MUDr. má přece větší váhu, než hopsanda, dcerunka ze šoubýzu, kde se předpokládá chlast, fety a neurózy-

A přesně v tomhle stylu se tady v diskuzi některé "dámy " v článku o Fabiánové předvedly!!!!!

Já jsem se nedozvěděla, v čem byl svému oboru přínosem, že Zeman mu dává metál, ale potvrdila si, že Hrad to fláká!
Historii jedince si musí, prostě musí prověřit a to zjevně nedělá , jinak by o vyhazovu a za co z Bohnic sotva navržen byl!!!! Zneužil lék. poslání a využil slabost obětí.
Magor, měl by se sám léčit!

A to, že se tady metály rozdávají dávno už tak lacino, jako tituly je na palici.
Mně se nelíbí, že Cimický si /jakože korektně / nevyzvedne metál.Mně by se líbilo, kdyby Hrad metál zamítl!

donypan
11. 11. 2021 18:10

Ať už to dopadne jak kolkiv může jít už teď do důchodu.Hrozná ostuda,aby chodil kanálama.

Baldedash
11. 11. 2021 10:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
11. 11. 2021 12:16

Ožralá bych snad netvrdila, ale psychicky labilní asi ano. To s tím prasetem asi má holka pravdu, ale jinak proč zrovna ji by všichni šidili? Děti ji šikanovaly, učitelky ji také šikanovaly za to čí byla dcera. Otčím ji šikanoval, manžel byl také špatný, kolegové ji prováděli neskutečnou šikanu. Když byla malá měli se jí rodiče zastat a pomáhat ji a nemusela chodit k Cimickému.

fany22
11. 11. 2021 17:09

To je všechno pravda, jity, labilnější bude. Mně taky nejdřív přišlo, že trošku přehání, ale ona jako první šla s kůží na trh, a to vyžadovalo odvahu. A teď je to jako lavina. A je dobře, že se to odkrylo. Nebýt jí, všechno by spalo dál, a pan doktor by se těšil pověsti bezúhonného odborníka. Dokonce s vyznamenáním.

14TONY
12. 11. 2021 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 11. 2021 00:48

jity
víte co jste napsala ?
... když byla malá, měly se jí rodiče věnovat , aby nemusela pak chodit k psychiatrovi ...

Co by, jak by, kdyby ...

Kdyby každý věděl, co by , jak by , pak by byl asi ten RÁJ na Zemi .Ale protože není a protože každý má práh dlouhodobého stresu nastavený jinak , holt jsou na světě kvůli tomu nešťastný lidi , kteří potřebují pomoc.
Cimický měl jistě pacientky i s post traumatem domácího násilí, znásilnění....
A on jako doktor jim přidal dvojitou nálož, vůůl!

jity
12. 11. 2021 14:13

Trvám na tom, že rodiče musí na svých dětech poznat když je něco trápí. Neříkejte mi, že když ji všichni šikanovali, tak to nikdy nepřišla domů smutná, uplakaná? Já na svých dětech poznala každou nepříjemnost a když dospěly tak i jejich zklamání třeba v lásce. Znám příběh kdy si dívka píchala drogy od 14let a rodiče nic nevěděli, nikdy si nevšimli, že má vpichy na rukou. Tak holt na holku neměli čas. Tady Janě Fabinánové přeji hlavně zdraví a aby ji stouplo sebevědomí a nebyla tak ukřivděná. Každého v životě potkala nepříjemnost.

manunu
12. 11. 2021 15:58

jity: Výstižně napsáno. Bohužel, někteří rodiče na své děti kašlou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.