Ivana Gottová o zpěvačce: Jen my dvě jsme ženy, se kterými Karel ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Ivana Gottová o zpěvačce: Jen my dvě jsme ženy, se kterými Karel ...

Křtu alba Klub Evergreen 10 let Jana Smigmatora (35) a Dagmar Sobkové známé jako Dasha (40) se v pražském Foru Karlín účastnila coby kmotra také Ivana Gottová. Proč? Na desce totiž zazní i hlas jejího zesnulého manžela!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
04. 11. 2021 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoneman003
04. 11. 2021 14:32

Diskutujúci, ktorý druhých uráža, pretože im nesadol ich názor nie je zrovna slušná spoločnosť a preto si ani nezaslúži úctu a uznanie od iných.
Na hrubé vreco patrí hrubá záplata...A podľa toho bola aj moja reakcia.

jardavozembouch
04. 11. 2021 12:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
04. 11. 2021 14:57

jardavozembouch :
Když si dovolíte napsat takové špinavosti, co jste zde napsal – dle mne nejste slušný člověk. Vykání v diskuzi samo o sobě ještě nedělá z člověka slušného tvora.. Pojem „šťourání“ si nechte laskavě pro váš intimní vztah. Nikomu do života nelezu a co zde píšu, je moje věc. Články v bulváru o soukromí rúzných osob vám nevadí, to není šťourání, co ? To vám den nezkazí.. Pokud vúbec nečtete mé příspěvky, nemáte dúvod mi vypisovat. Ale já myslím, že vy je čtete a nemluvíte zde pravdu. Nepíšu do každé diskuze a když vás múj text nezajíma, nereagujte. Budu ráda.. Už jste se ale vyfarbil, co jste zač. Nemám v oblibě uhlazené pokrytce. Jděte za IG a omluvte se ji osobně za tuhle diskuzi – vy, s chováním jejího domácího pejska..

jardavozembouch
04. 11. 2021 15:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
04. 11. 2021 15:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
04. 11. 2021 17:58

jardavozembouch :
Nejsem vztahovačná, ale když jste na mne reagoval například už na začátku takhle :
„To snad není možné, jak lidé rejdí po životech ostatních a ví všechny podrobnosti. Dr.Chocholoušek by měl radost. A vážně si myslíte, že ty vaše romány někdo čte?“ - a dle vás to není urážející - pak k tomu jenom tolik, že pro vás je uhlazené urážení zřejmě běžnou součástí přístupu k lidem. Pravda, když jste zašitej za nickem. A ještě si k tomu namlouváte, jak jste slušný a nikomu neubližujete.. Já jsem dobře pochopila vaše řádky adresované mně a též to ostatní.. Opakuji znova – nečtete mé příspěvky a ušetříme si do budoucna další zbytečnou konverzaci..

jardavozembouch
04. 11. 2021 20:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
05. 11. 2021 20:23

jardavozembouch :
To vaše „ju“ mě pobavilo. Jako od malého kluka.. Proto ještě odpovím – naposled. Nebojte se, nic zlého vám nepřeju. Sbohem..

st.rec
03. 11. 2021 17:37

Fakt nevím proč někdo stále hledá jak co nejvíc ponížit a urazit vdovu po KG.Ona se starala aby tady ON s námi byl co nejdéle a je to i její péčí že se dožil až tam,kam mnoho Dr.ani nedoufalo.
Paní Ivano,sám za sebe Vám děkuji za péči o Vašeho manžela a otce vašich dcer.Prosím,tyy hlupáky a nižší IQ co stále jen urážejí a kritizují neberte na vědomí.korát pozor aby na Vás někdo z nich nezkusil zaútočit.

kristinn
03. 11. 2021 18:12

presne moje slová,,,

-bello-
04. 11. 2021 10:15

st.rec
a ty máš dost taky ! Prej, ...... ON , aby tu byl co nejdéle ...
Já to u tebe vidím tak, že adorace jde až do modly.
Z mého pohledu IQ jasné
Čus a nezapomeň pokleknout na Malvazinkách..Pod kolena polštářek, už je zima.

mbmb
03. 11. 2021 12:22

Tupana je jak Gusta Fucikova ať sedne na peníze po Kájovi a
vůbec se neukazuje.Dalsi v pořadí inteligentka Trávníčková

kristinn
03. 11. 2021 18:14

niekto tupý sa môže len takto vyjadriť...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.