Agáta šokuje! Bez Like House by skončila na ulici? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Agáta šokuje! Bez Like House by skončila na ulici?

Zatímco se ostatní účastníci reality show Like House hrnou do vily, kde budou 3 měsíce pod dohledem kamer, jen s vidinou obrovské výhry, Agáta si řekla o tučnou sumu i za samotný pobyt! Důvod?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smeagol
20. 10. 2021 19:42

Strasna osoba. Ted navic cela zlucovita vztekem, ze ma Prachar mladou a krasnou holku, plus zjevne normalni. Chudaci jeji deti, co par mesicu musi presaltovavat na nove potencalni tatinky. Tehle husy, kazdy bat se musi.

-bello-
20. 10. 2021 01:22

Kdyby přestala mít vyšpulené panděro a srazila nohy do rovna /což u ní nejde / možná by to někdy v pravěku mohla být nějaká miska.
Pokud nemá na bydlení v baráku, nemůže za to Prachař.
Celoživotně je neschopná makat a fláká se ode zdi ke zdi.
Provoz baráku něco stojí, ať ho prodá a jedná reálně..
Prachař není inseminátor, aby pomohl k dítěti a ještě přidal kravce stáj.
Měla rejpavé řeči, že byl Prachař na večírku a Miu mu doma hlídali máma, ségra.Byla v rozepři s Dopitou, který na sebe vzal kus jejího maléru ve Varech.Najednou je úžasnej a strčila by mu i Miu.Ruku bych jí urazila , mia není Muzikanstká Liduška , aby obrážel cizí tatínky a milence na hlídání,Agáta má ségru, babku, bráchu, mámu
teď chce strčit na 5 dní Miu k cizímu otci a je jí to fuk.
Prachař mi přijde pohodový, ale s dorotami Žilkovou a Hanychovou nejspíš žít v příbuzenstvu nelze.
Já si pamatuju na TV Koiule, nebo Pěštka ? koukla jsem tam a Šmol*** tam přizval na pár večerů Stropa s Žilkovou.Ta blbka se vůbec nechytala , ostatní to zachraňovali , i Strop.
To je strašná rodina a hladová na peníze děsně.

begonie
19. 10. 2021 21:37

Aguš za 18 a stará Žíla za 20

AHel
19. 10. 2021 21:31

Zase nesmysl, prodala se chalupa a ex se vyplatil, tak co to tady kecá.... pokud nemám na bydlení, tak se přestěhuji do garsonky, to ovšem prominentní "nicka" nemůže připustit. Měl by ji mít v hledáčku sociální odbor - péče o děti, to co dělá pro prachy není morální, etické ani mateřské, já jen zírám....ona se ještě myslí, že je báječná a je na sebe pyšná....všechno naruby...

veselabublinka
19. 10. 2021 17:39

Agáta je zhrzená pizda, žárlí na Prachaře protože má hezkou mladou holku a dokáže vydělat velké peníze.

jity
19. 10. 2021 13:11

To je pořád crcání s Agátou, co ona vlastně umí? Čím se zasloužila o takovou pozornost? Že je dcera Veroniky Žilkové? No a co, jiní slavnější herci mají také děti a nikde se takto pořád nevystavují.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.