Dcera Gotta (†80) Dominika v krizi: Sebral část podpory a zmizel... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Dcera Gotta (†80) Dominika v krizi: Sebral část podpory a zmizel...

Dalo se to čekat! Manželství nejstarší dcery Karla Gotta (†80) je opět v krizi! A to jen tři měsíce poté, co se Dominika Gottová (48) ke svému muži do Finska vrátila. Bouřlivý muzikant Timo Tolkki (55) v minulých dnech sebral své ženě část sociální podpory a opět frnkl – prý pracovně – do Mexika.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

uschi
27. 08. 2021 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
27. 08. 2021 23:17

... a její matka Blanka

-bello-
26. 08. 2021 23:25

jity
vážně jsi taková blbka?
Prej " závidět " , že Gott umřel.
Co bych z toho asi tak měla?Jste mentální vzorek jeho posluchačů a řekla bych, je to bída !
A tímto končím debatu s vámi zde, neb nemám už čas.Jdu si číst vaši blbku velkou a největší - putu čaputu

jity
27. 08. 2021 13:14

Říkalo se, že urazit mi může jen inteligent, ale tou blbkou jste hlavně vy. Já na Gotta sice nechodila, ale tolik ubohosti to vyplodíte vy nesvědčí o chytrosti.

14TONY
24. 08. 2021 15:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
24. 08. 2021 14:07

Výše uvedený článek částečně je nesmysl a není v pořádku, protože Dominika Gottová je JEDINOU dcerou Karla Gotta! To musí lidé konečně vědět i akceptovat, protože to je pravda! Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

illenne
26. 08. 2021 10:34

hanainge Bože, tak Vy máte tedy dost. Co je to za nesmysly, které píšete. Pamatujte si, že Ivana Gottová byla jedinou ženou, kterou si Karel Gott vzal za manželku a měl s ní dvě krásné dcery. Je dobře, že měl tak krásnou rodinu, milující ženu a velkou oporu a báječné dcery. Miloval všechny své dcery Dominiku, Lucii, Charlottu a Nelly. A ta žena v Německu, to máte být Vy? No to by tedy dopadl.

honzikjenik
24. 08. 2021 05:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

borka30
23. 08. 2021 15:57

A český bulvár jí to má doplatit? Proto Luboš nám sděluje tuto zprávu?

kristinn
23. 08. 2021 12:34

Rybacinko, super zhrnute.Drbnuta na hlavu sa stale vystatuje svojimi debilnymi nazormi..

rybacinka
23. 08. 2021 12:01

bello "Tragicky nechápe svou srandovní pozici na webu bulváru"- píše o jiných diskutujících. A vůbec si neuvědomuje,
že to platí právě pro ni a právě výborně charakterizovala sama sebe. Pro mnohé lidi obsahem je bello na úrovni hanainge. Právě tak nikdy nepřestane přispívat a neodejde. Pokládá se za rozumově extra kvality = vyvolená jako Hanaige + samá lež a výmysl, všude byla, všechno ví: ví, jak se učila p. Ivana v Opavě, ví, co dělala Dominika celou dobu ve Finsku, ví jak se učí děti Gottových, ví že p. Ivana neovládá gramatiku, angličtinu a dalo by se pokračovat donekonečna.
Jen jedno neví, že se člověk NESMÍ chovat jako ona.

borka30
23. 08. 2021 16:01

rybacinka - pěkně napsáno - souhlasím. Možná, že ta bello je sama Hanainge. Když ne, tak jsou praštěné obě dvě,.

-bello-
23. 08. 2021 23:33

rybacinka
ano, souhlas, bello to totiž ví .
No a ty se chovej , jak chceš, mně je to jedno.
"Tragicky " nechápeš, že se teď taky vyjadřuješ k diskutující, tedy ke mně, ty ťuňťo z fanklubu

rybacinka
24. 08. 2021 00:13

Darmo se zubíte a pokoušíte lhát, my totiž víme své...
a vy popíráte takové známé věci, jako hanainge to, že je jeho manželkou.

-bello-
25. 08. 2021 00:48

rybacinka
ta se neschovávej se za " my" a mluv za sebe!
Máš v tom binec. Já netvrdím, že Ivana Gottová Gotta nekolofla ! Já dokonce tvrdím, že ho k sňatku tvrdě přitlačila ( vím to ). A ty jdi a komentuj bulvár u vás na Slovači.Tam je materiálu !!! , to bys měla dát !
Hej, fanky, jste jak hejno slepic.

jity
23. 08. 2021 09:47

Zkrátka ta bella si nemůže pomoci. Je to snad nějaká diagnoza? Proboha proč do té Ivany pořád kope? Lustruje i její vysvědčení ve škole, kde to jsme a co je komu do toho. Ivana nás nemusí zajímat, je to její život a jak si s ním naložila její věc. To mi více vadí Remešová to je přímo masová vražedkyně a užívá si života. Ta zabila 5 lidí a to je neomluvitelné. Ivana je proti ní svatá.

-bello-
23. 08. 2021 23:39

jity
k tomu tvému komentu fakt není co dodat !!!!!!!!!!!!!!
To je asi tak, jako bych já srovnávala Gotta s Kájínkem.Bože jity, ty jsi materiál !

kristinn
24. 08. 2021 10:40

Jity, tá bella je proste šľahnutá na hlavu viacerým. Napríklad namýšľaním si o sebe, aká je premúdra, chimérami, ako všetko pozná, podceňovaním iných a pod.Jedným znakom zhrnuté: obrovská ♦! Na n-tú. Proste-taký exemplár na diskusiách málokedy stretneš...

-bello-
25. 08. 2021 00:41

kristinn
hej, veď možeš odísť.Mate svoje

illenne
26. 08. 2021 10:40

jity Přesně jak píšete. Je zvláštní jak dokázal šťastný Karel Gott se svojí Ivanou a dcerkami, rozhodit tolik lidí k psaní těch blábolů. Já naopak jsem ho viděla šťastného a spokojeného. Ivana mu byla obrovskou oporou a to je moc dobře. Už by si někteří měli uvědomit, že píšou nesmysly a hlavně jsou možná sami nešťastní a nikdo je nemá rád. Spokojený člověk nemá důvod si vymýšlet hovadiny a psát negativně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.