Škatulata na Primě! Něrgešová odchází?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Škatulata na Primě! Něrgešová odchází?!

Prázdniny hýbou i rozvrhem TV Prima. Dovolené způsobily několik mezer v moderátorských sestavách, a tak se musí zbylí moderátoři této situaci přizpůsobit, jak je to jen možné.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
02. 08. 2021 12:06

Nikdy bych na takové pořady nekoukala.Proč taky?
Ale Kubelková je trapárna děsná, kam vleze, tam děs běs.V současné době navíc ještě všude vláčí tu svou starší nehezkou dceru, která je nejen oplácaná, ale má nohy , jako sloupy a obličej Kladrubáka .Proti Kubelkové je Něgrešová moderátorská hvězda.Moderovat umí, pohotová je.

hillaarkaa
02. 08. 2021 13:33

Naprostý souhlas,Něrgeška je fajn,zábavná,umí ,dá se na ní koukat.ta modelína s dcerami je sama už vyzobaná slunečnice s metrákem pudru a makeupu... Asi podprdy málo vynášej od Andreje

-bello-
02. 08. 2021 23:27

Všechny podprdy v její velikosti stanu už snad předvedla a menší , bikinové atd. nemůže, protože má na prsech obrovité a četné strie. Ukazovat je si nedovolí , i když kdo ví ? ! Dneska je zoufalostní trend ukazovat vytahaná panděra, fleky na kůži a plešatá místa na hlavě a být na ně "pyšná."

jity
02. 08. 2021 16:23

Tak tentokrát souhlasím, Kubelková mi tam vůbec nesedí a ty její módes róbes už vůbec ne. Kdo ji obléká, vždyť ji to vůbec nesluší.

14TONY
04. 08. 2021 20:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

14TONY
31. 07. 2021 16:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

miroslava13
31. 07. 2021 11:28

za mě odvolat Laďku i Gábinu. Obě jsou trapné. Soukalová ani neumí chodit a při tom i mluvit!!! Kdo já tam nacpal? asi nějaká protekce.

jajas
01. 08. 2021 10:28

Za mně odvolat každopádně Soukalovou. Přesně jak píšete, nezvldáá chodit a mluvit a je to čím dál horší. Je fakt trapná. Ať jde na mateřskou a už se nevrací. Něrgešová je fajn, rozhodně lepší než ta přestárlá Kubelková se svými mini hadrami. To by mně taky zajímalo, který "umělec" těm ženským vybírá šaty....děs a hrůza!

jity
01. 08. 2021 11:55

jajas přesně tak, souhlasím s každým vaším slovem. Jsem ráda, že si totéž nemyslím jen já.

hillaarkaa
02. 08. 2021 13:29

Soukalová je děs,divím se kde to vzali.Něco podobného jako byloa jeden čas Gottová .Toho vykutáleného míchače cibulky plešatého také nemúžu cítit...A tu jeho perverzní choť.Celkově mi příjdou tyhle 2 stanice jako pračky známých různých neschopných mode­lek,sp­ortov­ců,ba­letek atd.....

borka30
31. 07. 2021 11:14

Gabina už by měla nastoupit na mateřskou.

jity
31. 07. 2021 09:29

Milá paní hillaarko jestli tenkrát byl někdo hysterický tak to by Suchoň, toho Kubka sice nemusím, ale on ho téměř nepustil ke slovu. Asi jste se dívala na něco jiného. Suchoň ještě kromě hysterie stačil dělat ksichty. Vůbec mu nevadí, že dostal trochu přes prsty v životě bude mnohdy hůře. Tak ať je celý Suchoň raději zdráv a žádný covid a nic jiného mu nepřeji.

hillaarkaa
02. 08. 2021 13:38

Váš názor Vám ač nesouhlasím neberu a Suchoň si bohužel ani u konkurence nepolepší.Co jsem slyšela měl nastoupit někam do pivovarů,asi jako mluvčí...Mno prostě šlápnul starému hysterákovi na kuří oko...Horší jak za komárů

hillaarkaa
30. 07. 2021 14:02

Chudák Suchoň,akorát do tohoto přechází,vypadá to že z bláta do louže.To si zde bude muset také dávat bacha,aby se nedotkl nějakého papaláše či ouřady.Pravda hold bolí...

Uživatel_5457057
30. 07. 2021 14:30

Suchoň rozhodně není chudák. Zachoval se co by moderátor naprosto nevhodně a drze!!!! Skákal do řeči a mlel navíc stále o biomrkvi. I další živý host v reportáři ho pokáral, že jeho slova byla naprosto drzá. Pokud jste tomu nerozuměla, tak jste na stejné úrovni, jak byl zřejmě momentálně Suchoň, Asi měl nějaký nepovolený doping, neboť stále mlel a opakoval slova, jako smyslu zbavený.

hillaarkaa
30. 07. 2021 15:06

Já si za svým názorem stojím jako on a pokud se někomu můj názor nelíbí či nehodí do krámu je to jeho věc.Ani tu nejste od toho,aby jste hodnotil mou či jiného přispěvovatele mentální úroveň.Zhodnoťte nejdříve tu svou.Suchoň mluvil dobře,plynule,jen se velkopána Kuby nevhodně zeptal,páč by nedokázal ani odpovídat...Omluvit by se mu měl on a Nova,viz diskuze na Novinkách...Horší jak za komárů

hillaarkaa
30. 07. 2021 15:22

Novinky-Petra Píchalová:"Dodnes nechápu,proč se tomu hysterikovi Kubkovi omlouval,asi nátlak z vedení Novy....
"Hodně zdraví v nové práci a doufám,že tam jako moderátor bude SMĚT klást dotazy za nás-za lidi a ne takové,které se jen někomu HODÍ" Naprostý souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.