A je to venku! Gottová to dala dohromady s hvězdou televize | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

A je to venku! Gottová to dala dohromady s hvězdou televize

Pětačtyřicetiletá Ivana Gottová překvapila fanoušky přiznáním, s kým že tajně spolupracovala na projektu spojeném s vydáním autobiografie „Má cesta za štěstím“. Jde o známého moderátora televizního zpravodajství a soutěžních pořadů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mord
14. 07. 2021 20:06

mbmb pořád je na tom lépe než ty.

cukrenka
14. 07. 2021 14:41

Občas odtud někdo vymizí, a nikdo si toho nepovšimne. Zase památka na některé lidi se hodně a hodně přehání.
Hanainge je německá fanynka a je nemocná, takže to od ní dávno už nečtu.

-bello-
14. 07. 2021 22:13

Kdo řekl, že je to nějaká německá fanynka ?
Mně přijde, že ten trotl "hanainge" je obyčejný troll a AHA ho nechává tvořit .

-bello-
14. 07. 2021 13:43

mně teď dost zajímá, co tím AHA správce sleduje,

že tady nechává ty plky hanainge , protože to zabírá místo , je to na jedno brdo a dost často to tady tapetuje a lidi pak opouští diskuzi, pokud se to tady vyskytne.

mbmb
14. 07. 2021 11:30

2roky stačily a neschopne trdlo Macháčková je nikdo! Bude jezdit do Špindlu s ostatníma tetkama a čučet jak barman rádi za vycepem

14TONY
23. 12. 2021 14:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
13. 07. 2021 19:44

Bouček je mimořádně odpudivý zjev. To je nešťastné

hanainge
13. 07. 2021 05:26

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože Ivana Macháčková nespolupracovala s Liborem Boučkem, co se týká knihu Karla Gotta. Za to Ivana Macháčková spala s novináři a nechala knihu padělat! To je fakt a dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta a ona musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.
Ivana Macháčková má konečně mlčet!!!

-bello-
12. 07. 2021 23:34

Na youtube jsem pořád.
14.7. ho ale bloknu.Kvůli hysterii fanklubu.

stalaning
13. 07. 2021 07:20

Neměla bys být, ty náno hloupá, spíš v práci než pořád na youtube?

-bello-
13. 07. 2021 23:22

stalaning
pracuju a jsem workholik . Na rozdíl od tebe mi stačí málo spánku.Tím pádem mám čas být na youtube a to v době, kdy modrý límeček , jako Ty, už dávno chrní

leros
13. 07. 2021 09:04

-bello- co si na youtube pouštíš? Máš také svůj kanál?

-bello-
13. 07. 2021 23:23

leros
sorry, ale to tady povídat nebudu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.