Ta musela koukat! Nečekaná reakce Jágrovy rodiny na dceru Kopřivové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ta musela koukat! Nečekaná reakce Jágrovy rodiny na dceru Kopřivové

Veronika Kopřivová (30) jakožto bývalá partnerka hokejisty Jaromíra Jágra (49) a jeho neteř Pavlína Jágrová (30) jsou důkazem toho, že konec milostného vztahu neznačí konec vztahu s rodinou bývalých partnerů. Ženy prostě drží spolu a umí se podporovat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
22. 06. 2021 17:42

Děťátko je milé – krásné jako z rúže květ.. Když se objeví v životě takový bezbranný drobeček, teprve pak obvykle partneři pochopí, co znamená skutečná láska – starostlivost o své nejbližší. No jo, už nebude zábava na 1. místě.. Tak jsou ty dva již rodiče a na Miroslavovi to jasně vidět. Ten se vžil do své nové pozice spokojeně. Jde z něho klid a radost. Veronika se vžívá do pozice matky postupně a dělá, co umí. Ale bude v pohodě. I když je maminka, nemusí se obávat, z krásy ji kvúli tomu neubudne. Spíše přibudne – mateřinská něha k její malinké, která ženu celkově hezky zjemní.

lekno
22. 06. 2021 17:47

Ohledně té motivace k relaxu ve volné přírodě bez lidí, vypadá to dobře na první pohled. Ale vhodné je pouvažovat, aby se nevybrali místa úplně opuštěné, neznámé. Dnes svět není jako kdysi, nutno si dávat pozor. Nejen na divou zvěř, plazy, nebo dravé ptactvo, rovněž na cizí lidi.. Též na riskantní oblasti, například propadliská, díry v púdě, které v lese nemusí být vidět pod listím, plavání v jezeře nebo v řece, kde nevíme, co všechno roste nebo žije pod hladinou, jaké jsou pod ní proudy a pod..Vždyť také proto zvyknou do volné přírody chodit lidi v skupinách, ne osamotě – na turistiku například..

uschi
23. 06. 2021 18:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
23. 06. 2021 21:40

uschi : Jestli máš nervy z mého příspěvku, dej si mokrý hadr na hlavu. A když se chceš posmívat, nahoď jiný slovník. Krista z toho laskavě vynech, ten za omezenost a zlobu lidí zodpovědnost nenese..

-bello-
23. 06. 2021 21:57

Nic proti, ale mně to přijde, jak Vilém Mrštík Rok na vsi.

lekno
24. 06. 2021 11:40

Rychlá reakce, moderní -bello-.. Proč takový zájem číst ty mé „vesnické“ příspěvky ? Nemusíš je řešit a ušetříš si čas.

-bello-
24. 06. 2021 11:59

lekno
co asi tak " řeším" v tvých příspěvcích?
Přečtu, vybaví se mi Rais, Hálek, K. Světlá a třeba Mrštík.
Tedy sumá sumárum pro tebe : jak vidno jsem vzdělaná i v tomto oboru a co se týče toho " řešení " tvých příspěvků , pak info pro tebe : neřeším nic! A dodávám, že slovo "řešit" užívají všichni a v celku hodně blbě prsknou do komunikace, když zápasí se slovní zásobou a chybí jim výrazy .
Jo a ještě bych v tom tvém líčení přírody přidala i např. Tomana!
To je vše, popiš, jak umíš, je mi to fuk.Dál už nereaguji

lekno
24. 06. 2021 13:15

Tak vidíš, bello - jak jsi vzdělaná, nemám na tebe.. Vúbec neznám osoby, které jsi zde vytáhla – ani jejich díla. Pravda je, že nejsem Češka a má česká slovní zásoba bude zřejmě bídná. Ale, říkám znovu– nemusíš to číst..

-bello-
24. 06. 2021 23:44

lekno
na tohle reaovat musím.

Ta tvoje čeština není bídná, ta je archaická! Změň překladač
Fakt končím

lekno
25. 06. 2021 18:52

-bello- : Nedělej ze sebe děda Vševěda.. Nepoužívám překladač na psaní zde. Kdyby nějaký použila, neměla by jsem v příspěvcích žádné pravopisné chybky. Ventiluješ se na diskusích a mě si si vyhlídla jako boxovací pytel pro své údery. Ale víš, nebolí to, protože tě neberu vážně..

-bello-
25. 06. 2021 23:55

lekno
srozumitelně pro tebe:
překladač je robot , pleteš si ho s jazyk. korekturou .Korektura je něco jiného.

lekno
26. 06. 2021 10:38

Zase si našla niečo, aby si do mňa rýpla ? Už preháňaš bello, nesnaž sa byť trapná. Zrozumiteľne pre teba – nepoužívam prekladač ani korektúru, keď píšem v českom jazyku. A nestojíš si za slovom – nepísala si sem 2x po sebe, že končíš a nebudeš reagovať ? Máš to tu odo mňa v slovenčine, prelož si..

-bello-
27. 06. 2021 18:05

lekno
nechápu, kde bereš ten styl českých obroditelů .To mi objasni.
Ale - než, abys prznila češtinu," písej " si po vašem.To ti jde stylově líp. Já si to snadno přeložím, protože jazyk slovenský je jednoduchý, oproti těžké češtině, nad kterou si láme zuby celý lingvistický svět.. Na češtinu jsem hrdá a jsem ráda, že předkové Štúra odmítli , když chtěl češtinu připrsknout ji k jednomu z vašich nářečí , smíchat to a udělat z toho Slovákům / i nám / úřední jazyk.
Nejsi boxovací pytel, tak ze sebe nedělej chudinku.Jo- odporuji si v tom, že ti odpovídám už potřetí.

lekno
27. 06. 2021 21:35

Jestli tu někdo něco przní, tak jsou to tvé příspěvky, kterýma „przníš“ lidi. A to hodně často. Tvoje zábava – zřejmě nemáš doma lepší. Byla to škoda času na tebe, bellmeku..

-bello-
27. 06. 2021 22:09

lekno
škoda času, souhlas! Kde jsi přišla na bellmeka ?
Mimochodem, s mekem

-bello-
27. 06. 2021 22:12

lekno
mimochodem s mekem

Alva
21. 06. 2021 19:15

bello-👍a nechápu, proč se stále zmiňuje Jágr, musí to být nepříjemné jejímu partnerovi.

-bello-
22. 06. 2021 23:49

Alva
taky nechápu .Ona má dávno svůj život.to je jako kdyby ( a se nikdo neopováží ) zmiňovali furt, že Borhyová, Kubelková, Verešová ..... byly hokejky Jágra.
Proti Kopřivové se semkly " sélebrity" , že měla co dělat to ustát, a přitom co se týče vzhledu, Kopřivová boduje tím, že není zmalovaná .Je fantastický , že to dává.A co se týče chytrosti je na tom stejně , jako blbka Kubelková, nebo Borhyová , či Vereška s další tyhle jeho hokejkky.
Snad nezblbne a nebude tjednou uctově vycpaná , jak ty sélebrity bez vlastního obličeje.

uschi
23. 06. 2021 18:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
23. 06. 2021 21:55

uschi
nebýt jeho, poskakovala i Verešová na molu na Slovači a předváděla módu obchoďáku.A ty další se dostaly přes něj výš taky.-Jenže Kopřivová nerpředstírá, že je inteligentka a není zmaocvaná, jak kašpar a chová se normálně.Zatím.A jediná z nich má partnera věkově k sobě ( a pěknýho kluka).být s Jágrem je nuda.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.