Hitmaker způsobil poprask! Tvůj táta je Michal David? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Hitmaker způsobil poprask! Tvůj táta je Michal David?

Michal David (60) popsal, jak jeho syn Petr v osmnácti letech šokoval spolužáky na maturitním plese. Pozval si tam totiž jeho! To bylo údivu a otevřených úst ...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

blamal
11. 07. 2021 16:54

Napriklad mym detem by bylo uprimne jedno, kdo je ci ***. A Michal David? Vzhledem k zanru muziky, kterou poslouchaji, by se spis chechtaly.. V kazdem pripade musim rict, ze pres ty jeho primitivni odrhovacky, vlezle a pro mnoho lidi neposlouchatelne - ale ktere se jiste spouste lidi z toho opravdu nejmene narocneho publika zamlouvaji - mne jeste vic nemile prekvapilo to, jak je to sebestredny a vychloubacny typek. V dokumentu to bylo furt ja ja ja. No; at se mu dari, ale at nas, co poslouchaji slusnou a kvalitni muziku, otravuje svejma pindama co nejmin.

mbmb
22. 05. 2021 10:35

jiz vse probehlo nekolikrat v hopsasa tralala TV ,pry zhava novinka! neni co psat ,radeji nez klepy poradte vse covid 19 ,kdy to skonci ,teror a zmeny i behem 1 dne

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.