Burešová v totálním šoku: Fanynky Slunečné jí velmi ublížily | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Burešová v totálním šoku: Fanynky Slunečné jí velmi ublížily

Chtěla udělat milou věc a poděkovat fanouškům za jejich přízeň, místo toho přišla studená sprcha. Poté, co se Eva Burešová přidala do skupiny fanoušků seriálu Slunečná, si o sobě přečetla nepěkné věci. Slova fanynek herečku opravdu zabolela, a proto zveřejnila smutný vzkaz.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shimmir
09. 03. 2021 17:05

Brát nějak vážně diskuze na podobných fórech je zbytečné. "Pomlouvání druhých patří k duševní hygieně lidstva! A týká se to zejména některých jedinců tzv.slabšího pohlaví. Ono se dříve zejména na venkově drbalo o 106, pak se to trochu upozadilo, ale teď zase s poklesem morálky, intelektu a nedostatku jiných zájmů i s rozvojem netu a dostupností soc. sítí se to zase stupňuje.
A dělají to i chlapi, snad v rámci odbourávání genderových rozdílů. Stačí mít někde odlišný názor než chvilkaři či nějaký exot z opozice a už jste ve škatulce starých struktur. Já si řeknu: Drbou mne, tedy jsem! A už to neřeším!

milan1203
10. 03. 2021 11:12

Co to tu meleš ty gendre ,,,,, se divy když se nese jak lejno na lopatě, děla se sebe to co neni at přizna barvu....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.