Složitá záchrana 300kilového Francouze: Do nemocnice ho dostali jeřábem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Složitá záchrana 300kilového Francouze: Do nemocnice ho dostali jeřábem

Jeřáb, kontejner a 50 mužů speciálního týmu! Manévry jako za války zažil francouzský Perpignan. Potřebovali vyprostit z domu muže vážícího 300 kg. Měsíce žil na podlaze a neprošel dveřmi. Kdyby se mu nedostalo lékařské péče, brzy by prý zemřel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
16. 07. 2021 08:38

Ještě, že je v dnešní době taková technika a dokázali ho vytáhnout. Já bych se ale hanbou propadla, kdybych měla být tak tlustá, že bych ani neprošla dveřmi. Pracuji ve skladu, a i když je to náročná práce, tak jsem za ni ráda, protože jsem tak neustále na nohou. Je teda pravda, že mě kluci dost šetří. Hodně jezdím s elektrickým paletovým vozíkem, nebo takovým menším jeřábem, na kterém máme váhu, kterou nám objednali z https://www.vahy-vaha.cz/jerabove-vahy , abychom při příjmu vážili zboží, takže mám většinou pohodu .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.