Rytmus útočí! Odstřelí v SuperStar další kostymérku? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Rytmus útočí! Odstřelí v SuperStar další kostymérku?

Nezdvořák Rytmus opět útočil. Tentokrát však jeho obětí nebyli soutěžící, ale kostymérka. Hrozí, že díky Rytmusovi přijde o místo stejně jako její předchůdkyně...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ornelina
19. 05. 2011 04:16

Opravdu bych kostymérku vyměnila, protože ty hadry co mají soutěžící na sobě to je hrůza. Já myslím, že některým soutěžícím oblečení i uškodilo, protože díky tomu byli i nesympatičtí( například soutěžící s mezírkou mezi zuby). Kdyby byla hezky příjemně oblečená, posílali by jí fanoušci více hlasů. Minulý týden zase měl Petr Ševčík tak příšerné sako, jak po mladším bráchovi. Opravdu jsou všichni oblékáni jak ze sekáče. Připadá mi, že ty kostyméři chtějí být tak originální, až ztrácejí soudnost a škodí. Určitě bych jí vyhodila a ještě by musela vrátit výplatu. Ještě musím zmínit Alžbětku, když jí dali kalhoty s nízkým rozkrokem, když je malá. Nebo Leoš Mareš, toho člověka který ho obléká bych vykopla v první řadě, hlavně když měl na hlavě toho putovního kulíška.Moniku Povýšilovou oblékali jako starou mladou. Myslela jsem v první chvíli že jí je kolem třiceti a když jsem zjistila, že jí je devatenáct, tak jsem byla v šoku. Ty zvířecí šaty a ty příšerné boty k tomu. Gabriele Gunčíkové zase na ty její hodně dlouhé štíhlé nohy dají kotníčkové páskové boty na 15ti centimetrovém podpatku, když nohy prodloužit nepotřebuje.To by člověk mohl pokračovat od jednoho k druhému.

pazdirm
30. 03. 2011 10:36

od tohoto člověka kritika opravdu sedí, myslím si, že mohla paní stylistka slečnu obléct jinak, ale proč ne zrovna tak, vždyť tam se hodnotí co umí a ne co má na sobě!

marmat
30. 03. 2011 10:14

Ta první stylistka PRZNILA EVIDENTNĚ především Tinu...
Ta další jí RADIKÁLNĚ vylepšila, ale ostatní to odskákali.Šmrnc to nemá žádnej - respektivě ze všech ročníků 100% nejslab­ší..­.ŠKO­DA!!! Dobře, že do toho Rytmus šlápnul, zbývá ještě pár večerů k VYPILOVÁNÍ-Doufám

hillarka
30. 03. 2011 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kuchtik000
30. 03. 2011 09:20

Skvělé bydlení v čisté lokalitě pražské Libuše: http­://www­.kzpi­i.cz­/Pro­jekty/­Dokon­cene-projekty/Libussky-Dvur.html

beruna
30. 03. 2011 09:03

byly opravdu otřesné, dobré tak akorát na provinční candrbál v horní dolní. Takovou kostymérku je opravdu lepší okamžitě vyměnit.

channah007
30. 03. 2011 07:46

oblečení holek bylo jako když má second hand výprodej

gotchaaaa
30. 03. 2011 07:16

Vypadá to, jak kdyby někde našli pytel s hadrama starej 20 let....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.